Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

Gość myszka_44
czesc. wyslalam do yves rocher- odpisali ze nie przysylaja juz probek...ale mam pytanie. Jak napisze do eukanuby karma dla szczeniakow, to mozna skitowac ze sie ma szczeniaka :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viper134
Podajcie mi treść i adres email jaki trzeba wysłać do lotu po misia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viper jeśli chcesz treśc @ to przeczytaj forum a nie rozkazuj innym bo w tym kraju panuje demokracja a ty nie jesteś królem żeby rozkazywać innym jak chcesz to poproś grzecznie a nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha a ja dzisiaj nie mialam zadnej poczty, bo u mnie w soboty postman nie chodzi, ale za to przeszlam sie po drogeriach i zgarnelam 5 fajnych probek :D ;) glownie to przeciwzmarszczkowe, ale to nic, dam mamie :) :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole do osoby "Nie pale bo nie lubie": po pierwsze my nie zebramy. Tez jestem alergiczka i wole przetestowac kosmetyk niz kupowac w ciemno. Juz kiedys wydalam kilkadziesiat zlotych na niby "bardzo dobry" kosmetyk i okazalo sie, ze mam alergie. Oczywiscie poszlo do kosza.. Pozatym lubie dostawac rozne drobne fanty, a skoro firma produkuje cos takiego i wysyla, to znaczy, ze to jest calkiem normalne. Polega to zwyczajnie na promocji swoich produktow. po drugie bardzo czesto sie zdarza, ze spodoba mi sie jakis kosmetyk z nadeslanego katalogu lub probki i zamawiam pozniej pelnowartosciowy produkt. Nawet zdarza mi sie zamawiac produkty firm, ktore odpisaly negatywem. Po prostu weszlam w liste produktow i bardzo mi sie spodobaly (chodzi o mydla lawendowe, krojone z bloku :) pieknie pachna :D ) To tyle. Jak ktos ma jeszcze podobne poglady, to po co wogole tu wchodzi? Idiotyzm.. najpierw trzeba troche pomyslec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper
Dzięki próbkom i prospektom kupiłem pełnowartościowe kosmetyki Miracullum, Dax, perfum Cartier i Joop. A miesiąc temu auto z salonu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
hjena " icepvars@icep.pl ; Ambasada Portugalii" można stąd coś dostać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
ja ostatnio mam z gadżetami powodzenie :) dostałam właśnie na @ pozytywa: Witam, Bardzo nam miło, że ma Pani o naszym mieście taką opinię. W przyszłym tygodniu(teraz idę na urlop) postaram się Pani zgromadzić i wysłać te gadżety. Kiedy to zrobię to powiadomię Panią. Pozdrawiam, Izabela Pałągiewicz ---------------------------------------------------------------------------------------- powiem z jakiej firmy(a raczej miejscowości) jak przyślą :P a dziś dostałam długopis smycz i .. koszulkę! moja pierwsza koszulka! dlatego piszę że mam powodzenie .. i dostałam jeszcze jedną paczkę z kartkami świątecznymi i kopertami białymi.. i wzruszający list .. pisali że malują obrazy ustami i nogami ... aha, jeszcze powiem że kopert było 13 i kartek było 13 :) z firmy amun :) ale będę wysyłać na święta do ciotek :) aha a ta koszulka długopis i smycz z firmy funai ich @ : info@funai.pl jeszcze dostałam jedną wiadomość na @: Proszę o wybór z naszego katalogu i napisanie konkretnych wzorów które Panią interesują. Proszę również określić jaką formę działalności Pani prowadzi?? Pozdrawiam Rafał Kondracki Specjalista ds. handlowych Z.Z.U.W. MAROPAK ul. Rzeźbiarska 67 04-620 Warszawa tel/fax: +48 022 613 06 22 kom: +48 608 514 968 rafal@maropak.com.pl www.maropak.com.pl -------------------------------------------------------------------- trochę pokłamać i coś przyślą :P nie mogę się doczekać jutra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
office@amun.com.pl no @ do amuna o którym powyżej pisałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje ;) u mnie jak zwykle w poniedzialki pusto :( no ale jutro wtorek, a we wtorki zawsze mi cos przychodzilo, wiec jestem dobrej mysli :D to tyle, bo o czym tu wiecej pisac? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Dzisiaj przesyłka z Nowej Rudy - Informator miejski - płyta cd - 4 widokówki - podkładka pod mysz Chyba coś jeszcze było , bo koperta rozklejona ( dziękuję naszej poczcie za przypilnowanie przesyłki )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
http://www.linkbucks.com/link/f9a15198/12593 próbki paneli dostałam od nich kiedyś :) http://www.linkbucks.com/link/fe4d1219/12593 próbki perfumy britney http://www.linkbucks.com/link/faad961d/12593 próbki perfumy męskiej :) http://www.linkbucks.com/link/f999973c/12593 nie wiem dokładnie :/ nie wiem tylko dlaczego te linki zaczynają się na linkbucks :/ ee.. nie ważne ... ważne że działają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
Szukać .. szukać i jeszcze raz szukać najlepiej na www.google.pl pod nazwami: bezpłatne próbki darmowe próbki tylko tutaj próbki próbki bezpłatne gadżety darmowe gadżety free sample free darmowe katalogi darmowy egzemplarz zamów bezpłatne zamów bezpłatny zamów darmowe zamów darmowy taka mała podpowiedź ;) zapisz się do klubu formularz zgłoszeniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
Podam coś co was zainteresuje :P : Długopisy: Płock, Częstochowa, Hel, Kórnik, Świdnica, województwo zachodnipomorskie, Grodzisk Smycze: Zozole, Zgorzelec, województwo zachodniopomorskie Breloczki: Hel, Racibórz, Czorsztyn, województwo zachodniopomoskie Broszki: PiS, Dynów Magnesy na lodówkę: Kórnik Pocztówki: Bielawa, Częstochowa, Opole, Świdnica Płyty: Konin, Profilex, Holandia, Archipelag x2, Studio Atrium, Gerber Naklejki: Opole x4, Czorsztyn, Zgorzelec, PiS, Planetdog, Gerber, Grodzisk Notesy: Sprężynowe: Beckers Wyrywane: województwo zachodniopomorskie Inne: Drewniany kwiatek - Małopolska Złota przypinka - Płock Wizytownik - Hel pudełeczko z lustereczkiem - Schering piankowy ludzik - Świdnica mapa samochodowa Polski - K2 _________________________________________________________ Znalazłam na innym forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah jednak dostalam dzisiaj przesylke xD ulotki dotyczace jakiejs herbatki ziolowej, ktorej 43gramy kosztuja 160zl hehe :P xP no coz roznie bywa :D przeczytalam i wywalilam, bo na co mi to? ;) ja chce dlugopisy i kosmetyki! Dzisiaj bylam w drogeriach, ale juz nie bylo probek. Wniosek: trzeba chodzic w soboty :D ;) trzeba to sprawdzic :P A pojutrze mam dyskoteke i bede miala okazje wykorzystac troche probek jakie wczesniej dostalam :D :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
meggie cóż za zbieg okoliczności .. w czwartek ja też idę na dyske :) na świetlicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
beee!!! nie było u mnie listonoszki!!!! ale wciąż nie tracę nadzieji!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
wiedziałam że coś dziś przyjdzie!!! właśnie była listonoszka :) dostałam długopis i smycz i informatory z Grajewo (to miasto) ich @: sekretariat@um.grajewo.pl piszcie forumowiczki! a ich strona: www.grajewo.pl :) dostałam drugo przesyłkę w której same ulotki :/ ciekawe czy jutro coś będzie :P muszę teraz dużo powysyłać :) P.S. mam już 5 smyczy każda niebieska czy te firmy nie produkują innych kolorów?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
dziewczyny (i chłopaki jeśli są jacyś na forum) pomyślałam że są różne firmy produkujące biżuterię i można ich poprosić o takie pudełeczka do których się wkłada kolczyki .. czyli jak kupicie kolczyki i powiecie żeby wam je ładnie zapakowano to pakują właśnie w takie pudełeczka :) co o tym myślicie ?? :) 😍😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
dostałam właśnie na @ pozytywa! : Szczęść Boże. Spróbujemy coś wysłać. Pozdrawiam serdecznie Andrzej Ciszewski. ______________________________________________ to z wydawnictwa nazwe podam jak coś dostane :P na www.free.amciu.com dali tam stronę tego wydawnictwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi Zawadzka
Hej...:)U mnie pozytyw katalog o kosmetykach...:):):)Jadę jutro na wycieczke więc nie będzie mnie przez klka dni:):):)...jupi...Przyjeżdżam w Sobote wieczorem..:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kassia ja mam w szkole gigantyczny hall (taki jakby plac w budynku) wiec tam mamy dyskoteki :D ;) wokol tego hallu mamy balkony na ktorych porozstawiane sa glosniki i swoja budke ma tez DJ ;) no ale nie wazne :P nie czepiajcie sie, ale ja przezywam kazda dyske :D :P xD no ale zeby nie bylo, ze pisze nie na temat, to dzisiaj sie mocno rozczarowalam, bo nic, zupełnie, totalnie, absolutnie nic no po prostu null :( zero skrzynka wieje pustkami :/ a tak wierzylam w ten wtorek.. ale trudno :P pocieszylam sie wizyta u fryzjera xP niestety w salonie nie bylo zadnych probek, ale za to grzywka ladnie podcieta ;) :) Juz siedze cicho, zeby mnie ktos nie posadzil o \"pisanie pamietnika\" na forum :P buzia na klodke :P pozatym na @ tez nic nie przyszlo :( ja to mam po prostu szczescie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi Zawadzka
Maggie93 nie przjmuj się:)...w tym tygodniu coś napewno przyjdzie do ciebie...:):):)Acha nie wiecie co się dzieje z nasti123???Już często ją nie widziałam...:(pOzDrO dla:nasti123,Maggie93,kaSsi_3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper
Wczoraj : - duża zapachowa świeczka, herbata, smycz,długopis i ołówek z SPA Szczecin - z Loreal 30 próbek UltraLiftPro-X, Revitalift - dziwne wcześniej nie wysyłali. - z Trefla wypas paka.............., kto otrzyma niech potwierdzi - z Jako znowu długopis i smycz - Z Decatlonu katalogi i fajna smycz I jeszcze z Parków narodowych foldery długopisy / kolejne/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper
Miłej zabawy na dyskotekach, mi pozostał tylko discoplex............A-4 Pietna, zajrzyjcie na stronę www

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×