Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

Gość Sniper
To taka moda na podszywanie na tym forum, jest jakiś idiota/ka i wulgaryzmami operuje co jakiś czas. Wtedy dajcie znać o pomyłce i po sprawie................ Dzisiaj próbka niemieckiego kremu Eucerin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Zawadzka
Nie no sory ale wasz iloraz inteligencji na dzień dzisiejszy jest bardzo,bardzo niski... Wiecie dla czego?🌼 A więc to jest INTERNET tutaj może napisać kazdy i co tylko mu się żywnie podoba i jeżeli mu się podoba to że podszyje się pod kasie to,to robi i nie ma żadnych skrópulów to tego aby go cokolwiek powstrzymało więc nie powiniscie wierzyć w takie bzdyry... To tak na przyszłość....:):) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka2121
Witajcie dziewczyny! Miesiąc temu dostałam śliniaczek, próbkę mleka Bebilon i świetny poradnik ekspertów dla rodziców. Bardzo dużo mądrych rzeczy i porad tam pisze i nie tylko dla mamy, to jest ważne :)Znacie jakieś strony, które na pewno wysylją próbki, nie tylko dla dzieci, ale również dla mam :) pozdrawiam i dzieki za obrone :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka2121
Dzięki za podanie stronki Nutricia.pl dla mojego maleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goooooosia
Jestem tu nowa będę z wami tworzyć ta stronkę postaram się coś znaleźć ciekawego na temat próbek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
dostałam pozytyw od firmy inteligo ciekawe co dostane od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper
Nie wysyłajcie sms-ów na tą firmę oferującą próbki za wysłany sms. Za wyłudzenie pieniędzy poprzez sms-y jest na Was artykuł w Kodeksie Karnym i ktoś z przestępstw gospodarczych do Was zapuka w drzwi Uważajcie ta firma powyżej to złodzieje i oszuści !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooooosia
Ej może mi ktoś powiedzieć czy płacie się za przesyłkę zamówionych próbek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
gdyby trzeba było płacić to wtedy forum by się nie nazywało "Darmowe próbki kosmetyków i gadżety"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooooosia
kaSsia_x3 dzięki fajnie ze się nie płaci za przesłanie!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
dostałam dziś dużo paczek co mnie zdziwiło bo codziennie 10 maili wysyłam, czasem tylko jak mam energie to 20-50 maili dostałam dwa długopisy i koszulkę z pewnego miasta co mnie zdziwiło dwa długopisy i dwie smycze z firmy komputronik oraz długopis z miasta Więcbork i siatkę na zakupy (z materiału, ekologiczną) z miasta Pionki i .. 28 pocztówek!!! (zbieram pocztówki) pewnie chcenie wiedzieć dlaczego napisałam z pewnego miasta dlatego że zaczęli byście pisać do nich i by już nie przysyłali koszulek a inne adresy podałam bo każdemu mogą przysłać mały długopisik :P więc to są pewniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
już nie mogę się doczekać jutra :P a jutro do szkoły na 8.00 i będę tam siedzieć do 12.25 tylko na czwartej lekcji będzie jakiś koncert i nie będzie jednej lekcji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper
Czyli Komputronik i Więcbork się sprawdził :) Teraz poczekaj, aż inni się pochwalą....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takken
Wystarczy się zarejestrować na stronie a potem pobrać magazyny w dziale E-prasa w kategorii "wydania darmowe". http://ebooki.pc.pl/e-prasa/wydania_darmowe_c1029.xml a potem sciągnąć do woli magazyny które nas interesują. Aktualnie za darmo pobrać można: -Film -Wprost -Forum -Elektronika praktyczna -Estrada i studio -Młody technik -Audio -Świat Radio -Elektronika dla wszystkich -Gitarzysta -Polityka -KREATOR PROJEKTY -Polska - Metropolia Warszawska -Gazeta Wyborcza -Tygodnik Komputerowy Elektro-Giełda -ZUS dla Ciebie -Raport strategiczny IAB POLSKA „Internet 2007: Polska, Europa i świat” -Design News Polska -Businessman.pl -Hotel Profit -Forum Targów -Transport i Spedycja -Służby Utrzymania Ruchu -Nowoczesny Magazyn -Monitor Zamówień Publicznych -Konie i Rumaki -Forum Czystości -Control Engineering Polska -MSI Polska -Business Media -Kurier finansowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elciiiaaa
http://www.bazaria.pl/rejestracja.html?polec=elciaa polecam stronkę naprawdę może wygrać fajne rzeczy, jeżeli skorzystacie z mojego linku ja będę miała was jako osoby polecone więc nie ukrywam była bym wdzięczna pozdrawiam i życzę miłej zabawy i powidzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooooosia
http://www.bazaria.pl/rejestracja.html?polec%20=gosia1507 świetna stonka rejstrować się za samą rejstarację możesz coś wygrac zapraszam...W kolumnie polacającego wpisz gosia1507 bo inaczej sie nie zarejstrujesz Wpisuj siewpisuj nie czekaj jeszcze dzis możesz coś wygrać...Ja wygarła simsy laptopa słuchawki i pamięć przenośna.Życzę Wam wysokich wygraych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooooosia
Zgadzam się z kaSsia_x3.Mam stronkę tu dostałam mały (ale jest) kremik piszcie tu ld@bio-kosmetyka.pl i jeszcze http://www.indygopolska.pl/kontakt.php tu dopiero wysłałam więc nie wiem czy dostanę ale może XDD Xppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slep internetowy Semi
www.semi-sklep.pl serdecznie zapraszam! Kolczyki, telefony, unifony, monitory itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bless_ya
witam was, kurcze ja to na tyle stron podanych u was oraz na innych forach powysyłałam maile a dostałam tylko jeednee jeedyynee próbki!!! moze któraś powie jak wy to robicie co by faktycznie nie marnować czasu i ze skutkiem zamawieć próbki hm? bardzo proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooooosia
bless_ya piszesz do nich że chcesz otrzymać darmowe próbki kosmetykow bo przed kupnem musisz je przetestować bo jesteś alergikiem czy coś takiego ale to trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak na razie nie znalazłam żadnej nowej stronki. Tylko kilka próbek przyszło mi z tych, które zostały już tu podane ;) Jednak znalazłam pewną stronę. Nie wiem, czy powinnam ją tu podawać, ale za granie w gry można zdobywać punkty, które następnie zamienia się na nagrody. Jeżeli nie powinnam tego tu podawać, to bardzo przepraszam. http://en.prizee.com/?refer=Shija Gry są dosyć łatwe i ciekawe,nagrody również niczego sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znalazłam stronkę, na której gra się w gry, a później wymienia się na darmowe nagrody. Gry są proste, niektóre nagrody warte fortunę możesz mieć za darmo! http://en.prizee.com/?refer=Shija Jeżeli nie powinnam tego umieszczać w tym temacie, bo to niezupełnie ta kategoria to przepraszam, ale przecież dostaje się coś za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
hejka, u mnie dziś: długopis i ZERO ulotek z mlekovity ołówek i długopis z miasta Łapy Podlaskie i próbka takiej "chusteczki" do czyszczenia klawiatury. dostałam ją po wypełnieniu ankiety, nie moge znaleść linku do tej ankiety ale jest ona zamieszczona na free.amciu w dziale polskie gadżety na stronie 1-5 mniej więcej :) a tak swoją drogą .. można wygrać jutro(we wtorek) w lotku 25 milionów :) radze stawiać bo sumka niezła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×