Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

Gość Kaa.
ja dziś dostałam 1 raz : katalog od Schafer Boutique o dodatkach do mieszkania . przyszło równo po tygodniu. i potwierdzenia od: - Ulla Popken - o wyslaniu katalogu - Kia - gadżety - Dax cosmetix - próbki - Royal-Canin - karma dla psa i kota - Pantene - próbki szamponu i odżywki - Quelle - kat. mody 2009 - Riccione Turismo - kat. o Riccione - Neckerman - kat. ciuchów chyba piszcie do nich na email lub wypelnijcie formularz na stornie. a negatywne maile od : - Kolastyna - Iwostin (trzeba być w klubie) - Biedronka - Fiat - Danone - P & G - Unilevenr - Bell - Palmolive - Winiary oni nic nie przysyłają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karakuma
kto chce darmowe kosmetyki z Nivea?? Wystarczy zwerbowac 10 osób pisac na probki90@o2.pl wysyłam zaproszenia, a potem i wy mozecie wysylac! GWARANTOWANE! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kladiii.
Jeśli chcecie dostac darmowy zestaw kosmetyków vichy to piszcie do mnie na maila : Klaudiaa931@wp.pl .;) Wtedy wysle wam na to zaproszeniee.;d ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość io87
jesli ktos jest zainteresowany dermokosmetykami La roche posay, do wygrania zestaw kosmetykow, nalezy zaprosic tylko 5 osob, wysle zaproszenia na mail, podajcie tylko swojego maila na reniusik@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka wysocka
Dzis dostałam po piec probek 5ml perfum damski i męskich moze troche dlugo to trwalo bo logowalam sie miesiac temu, ale ogolne jestem zadowolona. Czy ktos moze mi powiedziec czy jesli zaloguje sie na inny adres mail to dostane druga paczuszke? na tej stronie http://gratis-mode.dk/inviter-ven.php?id=105111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej powinnas dostac ja logowalam sie na tlena a tam jest taka opcja ze masz trzy adresy przypisane do jednego konta, i dostalam trzy paczuszki tylko ze musialam troche czekac, pozdrowionka jesli macie cos to wrzucajcie ja postaram sie tez cos dozucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chub
Hej!!! JEstem tu kompletnie nowa i mam pytanko czy ktoś może mi powiedziec czy te próbki są zupełnie darmowe tylko 0 zł.? Wiem że to głupie ale wolę się upewnić =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni1794
Pomóżcie zebrać pieniądze na operację serduszka 5-miesięcznego smyka Igorka Jeruzala.Termin operacji to 23 kwietnia,ale pieniążki muszą na początku kwietnia być na koncie kliniki,by lekarze podjęli się jej. Igorka wychowuje sama mama i nie jest w stanie pokryć kosztów,stąd moja prośba. By pomóc Igorkowi - wyślij sms na nr 7138 o treści SERCE (koszt 1.22 z vat).W opdowiedzi tapeta do ściągnięcia na komórkę - przekaż 1% podatku - wpłać na konto Igorka FORTIS BANK SA W Lublinie - rachunek w PLN 86 1600 1101 0003 0502 1175 2150 "na leczenie Igora Jeruzal" FORTIS BANK POLSKA SA - rachunek USD 77 1600 1101 0003 0502 1175 2021 "na leczenie Igora Jeruzal" Kod swift ppabplpk FORTIS BANK POLSKA SA -rachunek euro 23 1600 1101 0003 0502 1175 2023 "na leczenie Igora Jeruzal" Kod swift ppabplpk Więcej informacji o Igorku na stronach http://dlaigorka.pl/ http://podaruj-zycie.com.pl/forum oraz na profilu mamy Igorka p.Karoliny Jeruzal na Naszej Klasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d0di
czy ktos wie co wysylaja w darmowej probce z nivea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abakus
Chcecie zostać amasadorkami firmy la roche posay i otrzymać darmowe kosmetyki?? Piszcie a odeśle zaproszenia, mój mail: abakus85@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agamo
w łatwy sposób można dostać kosmetyki Vichy, wystaczy zarejestrować sie i uzbierać troche punktów. kosmetyki nie są tanie wiec tym bardziej zachęcam do zabawy. sama zbieram i dlatego z góry bardzo dziękuje wszystkim którzy sie zarejestrują, można do tego celu użyć linku poniżej lub wysłać prośbę na mojego maila :) http://klubnormaderm.pl/?userRegisterForm&friend=amam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ylaala
hej, chcecie może ZA DARMO testowac kosmetyki z MNY ? Jeśli tak, to piszcie mi na gg swoje maile, a ja wyślę zaproszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agasiamazur
Wypełniając poniższą ankietę oddajesz na MNIE swój głos i sam/a masz szanse na zdobycie nagrody! Czeka 200 unikalnych upominków! www.mkcafekonkurs.pl/?c2=agasiamazur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
co to ma być ?! jak nie zaglądałam tu 4miesiące to zrobiliście tu ŚMIETNIK!!! nikt tu już nie zagląda bo sam SPAM tu jest, ogarnijcie to forum, bo już ŻAL się robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
kiedyś tu codziennie zaglądałam i pisałam newsy ale teraz nie ma co bo i tak to NIEKTÓRZY zaspamują,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcecie testować różne produkty np. słodycze, kosmetyki, gry, filmy itd to piszcie na mojego maila, a wyślę Wam zaproszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×