Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

Peti91 czytaj dokładnie! \"Jeśli chcecie ten adres meil to piszcie do mnie na mój adres meil : marycha_ok@o2.pl....\" ona chce tam podać adres e mail !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ert
ale kochany kociak.. zaglosowalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro juz jestem w świecie probkomaniaczek ;) to powiem, ze niestety nie mam zadnych adresow na probki...:(( Ale jak cos znajde to napewno dam na forum. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PeMo
chcesz zarobic sobie troszke szmalu nie wychodzac z domu ja znam dobry sposób :D http://adbux.org/?r=PeMo poprostu zarejestruj sie tam AdBux jest firmą która płaci najwięcej, przy niskim minimum. Zarobisz 2$ do 4$ za dzień, a minimum wypłaty to 10$ czyli jest nam potrzebne pare dni A to jak sie zarejestrowac :) wchodzisz na to stronke : http://adbux.org/?r=PeMo Username - czyli nazwa użytkownika,(login) 2. Password - hasło, 3. Password Again - musimy powtórzyć hasło, 4. e-mial addres - Twój adres meila, 5. e-mial addres Again - powtarzamy e-mial adres, 6. PayPal - zakładasz sobie konto gdzie beda wysyłane pieniądze na poczatku podaj swój E-mail 7. Your Country (only PayPal allowed countries) - wybieramy Poland, 8. Reffer if any -PeMo 9. Terms of Service - potwierdzamy licencję, 10. Please copy the security code - przepisujemy kod, 11. Klikamy register, 12. GOTOWE!!! Później aktywójcie sobie konto przyjdzie wam e-mail (moze byc w spamie) logujecie sie i wchodzicie w Surf ads tam macie linki do dyspozycji (czasami jest ich 10 czasami 15) jak sie uruchomi całkowicie zacznie wam odliczac 30 sek jak skonczy włączacie nastepny itd.... A w MY STATES pisze wam ile kasy zarobiliscie powodzenia i miłego zarabiania..... Dolarów $$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoras z was dala rade zalogowac sie na http://free.amciu.com ? Ja wogole nie znam zadnch linkow z gadzetami i niestety nie moge zamawiac nic. A ktorejs z was sie udalo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt zalopgowałam się ale tez nie mogę nic ogladać bo nie znam zadnych adresów to jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Coś widze ze forum podupada...U mnie od póltora tygodnia pustki...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wiskasa i pedy gry przysyłają 2 razy raz gdy szczeniak jest malutki a drugi gdy jest starszy!! ale czasami jak listonisz was lie lubi to zostawi awize bo paczka jest dość ciężka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czecho! Znowu ja. :) CZy ktoras z was ma napisana jakas prosbe o autograf po angielsku?? Chcialabym wyslac to mojemu idolowi, ale niestety nie znam angielskiego tylko hiszpanski... Prosze Was bardzo, jesli macie cos takiego to pliss podajcie. Moge sie odwdzieczyc na kazdy sposob. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Zapomniałam wczoraj napisac ze czekam na 8 przesyłek .wczoraj tez wygralam etui na telefon z prizze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dear (imię), I am one of your most faithful fans here in Poland and I decided to write to you to express my great acclaim to your work. I think you are a great actor/actress/football player/musician/itp. and I love watching you playing/singing/performing. It would be the best gift ever if you could please send me your picture or autograph. As I probably will not be able to meet you face to face, owning a gadget signed by you would be an awesome pleasure for me. Here is my address: IMIĘ NAZWISKO ADRES POLAND Thank you for reading my letter and thanks in advance for fulfilling my wish. Yours sincerely, PODPIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peti jestes wielka!!! Dziekuje z całego serca, ze mi w tym pomogłas. Nawet nie wiesz jak jestem Ci wdzieczna! Jeszcze raz dzieki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja dopiero dziś dostałam "TY I TWÓJ DOM" + 2 zupy pomidorowe KNORR :) Pozdrowienia dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elooo!! Coś się tu za dużo robi ogłoszeń co nie?? Niektórzy polecają się na allegro itp itd.. ja dostałam dzisiaj folie do pieczenia od jana niezbędnego 5+1 gratis. No moze sie wkoncu rozkręci......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, kochane a po jakim czasie dostałyscie paczuszke dla pieska? i czy wczesniej przyszedl do was ten sms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kallinka9 ja po około 3 tygodniach a drugom po ok 1 miesioncu!! u mnie dzisiaj paczka z jana niezbędnego! folie do pieczenia mięsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,Klaudia_28\" pierwszy raz sie z tobom zgadzam to forum ,, schodzi na psy\" założe sie że w innych forach nie ma takich reklam jak tu. na przykład allegro lub by rozkręcić forum! beznadzieja jak chcom to niech założom sobie swoje forum!!!!!!!!!!! więc prosze bez reklam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek14 czy słowami \"by rozkrecic forum\" masz na mysli mnie? Mi chodziło tylko o to ze coraz mniej stalych forumowiczek tu zagląda...Ale skoro ty te slowa rozumiesz inaczej no to coz... Tu macie adres- przesylaja 3 probki szamponu http://www.elseveintensive.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nie było mnie wczoraj bo co chwile interek mi wysiadał ale dostałam paczuszkę dla maluszka(nikt do mnie nei dzwonił) i tampony OB. Bede już kończyć papappapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga Aneczka155 wybacz ale mi nie chodzi o to forum ale o jakieś inne lecz nie mogo znaleść tego podtu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam adres do stronki z której przysyłaja pierscionki, niestety strona jest po angielsku, ale jedynie trzeba wpisac swoj adres, wiec damy rade ;) Hehe , a ta stronka to ; http://www.2smrt4u.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×