Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

dziewczyny brakuje mi tylko 2 adresy-e mail. pomożecie--odwdzięcze się pewniakiem. podajcie mi nr. mailowy ja wam wyslę zaproszenie do maybelline... musicie się zalogować--na podany adres wyslę pewniaka z gadżetem za free-oczywiście jak będziecie zalogowane na mojej stronie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olusia---pewnie że zagłosuję--ale wpierw czekam na potwierdzenie odemnie--ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i powiedz mi czy moge oddać jeden głos dziennie--bo jeśli tak to u nie nie ma problemu-bo i tak jestem, non stop przy kompie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusssiAA
Ej czemu pisze, że mam nie poprawny nr fona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusssiAA
Jak by co mam z 36i6 i nie chce wejść :(, a ja tak chciałeam testować te kosmetyki :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli ktos był by zainteresowany--to adres prosze podac tylko i wyłącznie na mojego maila: nadia731@wp.pl wiadomo dla czego:) odwdzięcze się równiez na maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba miało być forum o próbkach... Nie chcę być niemiła, ale piszcie na temat a nie żeby na was głosować. Z tym Olafine to chyba jakaś ściema, tak mi się wydaje... U mnie nic;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
dziś dostałam 4 pocztówki z Białej Podlaski :):) śliczne! napisałam do nich że jestem kolekcjonerką pocztówek (bo jestem). przyszły w jakieś dwa tygodnie :):) ale się zdziwiłam bo zero listu ani nic tylko te pocztówki :/ na pewno pisałam ta ten adres: sekretariat@bialapodlaska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin6369
Hey! Dziewczyny dajcie jakieś strony www lub e-maile do firm z próbkami lub gadżetami , może być byle co jakieś kremy nawet dla dziewczyn no tylko nie podpaski :D Proszę i dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha... Nie wiem,czy to podziala, ale taka mala rada. Ja zawsze w emailu piszę, że \"niestety nigdzie nie mogę znaleźć próbek Państwa kosmetyków w moim mieście, nad czym bardzo ubolewam\". Bo zazwyczaj w negatywach piszą, że próbki są dostępne w drogeriach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej . ja nie wiem ludzie wy jestescie tacy naiwni ?! Przejzalam kilka stron wczesniej 2-3 i ta edytka13 .. czy jak jej tam .. to jakas oszustka ! Przecierz jak ona podaje jakies maile do `firm` to widac ze koncowka jest np. @vp.pl jaka firma by miala poczte na onecie, wp czy czym tam jeszcze ! No normalnie nie moge.. z niektorych osob. Trzeba myslec ludzie i nie byc takim naiwnym !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO MARCIN 6369
mogę zaprosić cię do konkursu-wystarczy że zgromadzisz tylko 10 znajomych osób a dostaniesz za darmo próbki perfum i jeszcze jedną z tych rzeczy:) maskara pojemność 10ml, podkład 30ml, lakier 10 ml, szminka/błyszczyk 5-7 ml wyslij mi tylko na mój e mail twój adres mailowy.firma wysle do ciebie zaproszenie:) nadia731@wp.pl czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj nic :( chociaz nie :P jest jeszcze ulotka kursu jezyka angielskiego :P jak ktos ma jakies nowe adresy, to podawajcie, bo sie jakas pustynia zrobila, ze nikt nie chce dawac probek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Zawadzka-
Nast 123 mi już przysłali i napisali że już nie przyśla...buuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olena_132
U mnie dziś pozytyw z dax-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka0093
Hey dziewczynki:* U mnie dzisiaj w skrzynce realniej pustki i wczoraj tez:( Ale dzis dostałam również pozytywa od daxa tylko że usislam pare informacji jeszcze doslac:) a tak to kurcze nic nie ma ostatnio..:( dokladnie tak jak powiedzialas Meggie "pustynia jakas" ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Zawadzka-
Dziewczyny a mogłybyście podać adres do daxa bo ja już 100000000000000000000000000000000 razy pisałam i nic nie przysłali ani nie odpisali:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a u mnie błąd w obliczeniach paczka miała przyjśc wczoraj a przyszła dzisiaj a tak dokładnie listek przyniósł: -breloczek do kluczy bardzo fajny z herbem miasta, mapkę Konina i zero makulatury;P nenenene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie przesyłka z Ziai:) Katalog produktów+ 5 próbek:) (jedna ma aż 7 ml). Super;) W skrzynce negatyw od emolium i iwostinu, pozytyw od daxa (wreszcie:)) No to lecę dalej wysyłać maile:) Kurna, ale się wkręciłam, radochę mam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powrót Znajomego
Brawo Nateliax3, czytajcie takie wiadomości, Wasze dane adresowe to pieniądz wrednie wyłudzany. A Edytka13 z ankietą na ulicę..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
Śmieszka101 czasem odpisują że przysyłają a czasami nie odpisują ale wysyłają, dziś mi listonoszka przyniosła z Konina brelok (malutki) i ulotki :):) fajny nawet ten brelok, jak ktoś nie wie, to mówię: Konin to jest miasto. a maila nie pamiętam ale wystarczy w pisać wpisać w google "Konin" ee... teraz weekend :( zero szkoły ale również zero paczek :( no... zobaczymy oc będzie w poniedziałek :) trzeba być optymistą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karcia1339
Nie wiem ale mi sie skonczyly adresy do wysylania:( co ja mam zrobic. Nawet w googlach znalez nie moge wszedzie sa takie same:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×