Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

Gość 123 piszesz ty
Słuchajcie! W tym roku powstał serwis lockerz.com. Ciągle się rozwija i aby zdobyć użytkowników rozdaje punkty, które można zdobyć za samo zalogowanie, odpowiedzenie na pytanie i zaproszenie znajomych. punkty można wymieniać na nagrody i to jakie! Od 300 punktów mają chociażby iPoda nano! Nagrody wysyłają- pewne na 100%, mnóstwo filmików i zdjęć na necie. Dlatego tak mi zależy :) piszcie na maila moni725@wp.pl swoje adresy, to wyślę Wam zaproszenia, bo tylko tak można się zarejestrować, co świadczy że serwis nie jest dla byle kogo. Pisać, czekam i odpowiadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Chciecie otrzymac darmowy sprzet elektroniczny... :-D znalazlam ostatnio fajna stronke co prawda jest w jezyku angielskim ale bardzo łatwa w obsłudze w miejscu sing up nalezy wpisac swoj email a potem czekac na maila z rejstracja kliknac link potwierdzajacy rejstracje a potem juz wybrac prezent Nic prostrzego wystarczy sie zarejstrowac na stronie i wybrac prezent... ;-) Naprawde warto Ja juz dostałam iPod 8GB :happy: :happy: :happy: Nic nie tracisz a mozesz wiele zyskac... Oto link do strony http://gifts.freebiejeebies.co.uk/160551

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO DARMOWEGO SPRZETU A i zapomnialam dodac trzeba wybrac jeszcze jedno z posrod specjalnych ofert zeby przyslali prezent najlepiej wybrac darmowa oferte love film bo za wyslanie filmow sie nic nie placi a potem mozna to odwolac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skazana2
Laski rejesrtować sie na linku na grze! Mam nadzieje że ten portal kiedyś ruszy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do inniejsza
do inniejsza ja poprosze porcelanowalala@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość layla218
kubek za darmo potrzebuje 5 osob, ktore mi dadza meile wraz z imieniem to wysle wam zaproszenie lubielodymalinowe@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MordkaCieKofffcia
Heheh troche za późno już sie to skończyło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocurka3456
Chcesz otrzymać nagrodę za pisanie opinii? Pisząc opinie o znanych Ci produktach zbierasz punkty, które możesz zamienić na nagrody! Warto, bo nagrody są ciekawe, np. prostownica do włosów, doładowania do telefonów lub tostery! Podawajcie swoje adresy e-mail, a ja wyślę zaproszenie i wtedy już możecie pisać opinie i zbierać punkty;). Zapraszam! Tylko dla użytkowników Allegro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej, Jeśli masz konto na allegro i chciałbyś dostać jakąś fajną rzecz typu pendrive,prostownica, żelazko, aparat fotograficzny, kamera, drukarka itp. to mam dla Ciebie stronkę. Musisz tylko się zalogować na nią. cokupic.pl/zaproszenie/ZDAWID Na tej stronie piszesz opinie o przeróżnych produktach codziennego użytku. Ja napisałam 600 opinii i za nie dostałam drukarkę. Ostatnio zaś za 280 opinii dostałam prostownicę .Mój ostatni nabytek to kamera Toshibo. 1 opinia to 30 wyrazów. Za zaproszenie osoby dostajesz 30 punktów, za napisanie 1 opinii 15, za napisanie opinii w czasie happy hour 20 punktów. Każda 100, 200, 300 itd, opinia to dodatkowe 50 punktów. Myślę, że warto. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YoyoLaska
http://pam996.mondozoo.com Może to tu nie pasuje , ale i tak to dam :) Robi się swoje zoo od samego początku . Ustala się ceny biletów , buduje się różne atrakcje , zatrudnia się pracowników i się im płaci .. naprawdę polecam . Nie ukrywam , że jeśli klikniecie w ten link , to mi trochę pomożecie ;) klikajcie śmiało :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość121123
Zapraszam za pkt można zdobyć wspaniałe nagrody stronka niedługo ruszy im więcej osób tym szybciej. Pkt będzie się zbierać za odpowiadanie na pytania zapraszam: http://www.takeagift.pl/32182/polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakośtam
Jeżeli jesteście zainteresowani darmowymi doładowaniami do każdej sieci za klikanie w artykuły lub kasą za wypełnianie ankiet, to piszcie do mnie na maburekk@gmail.com Duży zysk przy minimum wysiłku maburekk@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko_szanell
Witam. Wysyłam zaproszenia na LOKERZ.com. Zdobywanie nagród jeszcze nigdy nie było tak proste, jak stronie Lokerz.com. Jestem na tej stronce dopiero od trzech tygodni a już mam 102pkt, czyli już mogę wymienić na najnowszą grę na Xboxa, PS3 lub PC !!! Poniżej pokrótce przedstawię co i jak. Lockerz to elitarny serwis społecznościowy, który ma na celu połączenie użytkowników za pośrednictwem handlu, treści i społeczności. Pozwala oglądać wyborowe filmy, odkrywać nową muzykę, gry oraz łączyć się ze znajomymi. Główną zaletą serwisu jest to, że wszystko toczy się wokół punktów, które możemy wymieniać na wartościowe nagrody. Jak zdobywać punkty? 1. Za codzienne zalogowanie się dostajemy 2 punkty. 2. Za zaproszenie kogoś znajomego dostajemy 2 punkty. 3. Za różne specjalne eventy (gry/muzyka/filmy) dostajemy nawet do 60 punktów 4. Za odpowiadanie na codzienne pytania (dailes) dostajemy od 2 do 10 punktów Co, jak szybko, za ile? Nagrody rozpoczynają się już od 35 punktów są to folie ochronne na iphony. Za 100 punktów możemy już mieć grę na komputer lub konsole xbox360 oraz playstation 3. Od 150 punktów do 600 możemy zdobyć ipody: od ipoda szufle(150 punktów), po przez ipoda nano(300 punktów) aż po ipoda toucha(600 punktów). Dla wytrwałych zbieraczy. za 7500 punktów czeka np. Skuter, a za 3000 punktów 42' telewizor LCD. Piszcie na koko_szanel@o2.pl a wyślę Wam zaproszenie (na forum nie zostawiajcie emaili !!!). Powodzenia i życzę jak największej ilości nagród !!! !!! NIE MA MOŻLIWOŚCI REJESTRACJI NA LOKERZ.COM BEZ ZAPROSZENIA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hausbaby
Witam Jeśli ktokolwiek zna jakieś adresy email itp, gdzie można dostac, nie płacąc za przesyłkę, darmowe próbki prosze napisać na email: malutkabdgbeybe@wp.pl. Z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hausbaby
Witam Jeśli ktokolwiek zna jakieś adresy email itp, gdzie można dostac, nie płacąc za przesyłkę, darmowe próbki prosze napisać na email: malutkabdgbeybe@wp.pl z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domidj
Witam Czy ktoś mi powie gdzie mozna dostac darmowe próbki wszystkiego dosłownie dla dzieci,kosmetyki itp Zgóry bardzo dzieki domidj@o2.pl moj adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domidj
Jak macie to dawajcie cos fajnego ja szperam w internecie ale albo gry albo mapy samochodowe jak chtos chce to dam namiar na mape samochodowa :))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Polecam stronkę w której za pisanie opinii dostaniesz naprawdę wartościowe nagrody typu pendrive, prostownica, żelazko, aparat fotograficzny, kamera, drukarka itp. Na stronie cokupic.pl/zaproszenie/ZDAWID trzeba zalogować się hasłem i nickiem z Allegro. Na tej stronie piszesz opinie o przeróżnych produktach codziennego użytku. Ja za 600 opinii dostałam drukarkę, zaś za 178 opinii prostownicę. Mam też kamerę Toshiba i zbieram na dysk zewnętrzny, już niewiele mi brakuje. (za OK 180 opinii jest również depilator, maszynka do strzyżenia, suszarka). 1 opinia to 30 słów. Za zaproszenie osoby dostajesz 30 punktów, za napisanie 1 opinii 15, za opinię w czasie happy hour 20 punktów. Każda 100, 200, 300 itd, opinia to dodatkowe 50 punktów. Myślę, że warto. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jewona
Chciałabym zaproszeni mój e-mail jewona21@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konkursowiczka
Heja !!! :) Znalazłam fajną stronke z której można wygrywać nagrody !!! Ja mam już termometr za 900 pkt !!! Jak ktoś nie wie jak sie zarejestrować to pisać na emaila .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fefedwdfededwe
bardzo ostrzegam przed logowaniem się gdziekolwiek loginem i hasłem z allegro!! oczywiście poza samym allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahah
wlasnie idiotow z ludzi robicie....ze ktos w szale darmowych rzeczy straci rozum i sie zaloguje nikiem z allegro....hahahahahaha dobre sobie....pytanie kto jest taki glupi...??:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×