Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mary1954

najlepszy pomysł na okłamanie meza, zeby sie z innym spotkac!!

Polecane posty

moj sie nie nabiera na nic....spotykam sie z innym kiedy jest w delegacji...nie dzialja na niego zadne tam, ze ide do kolezanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary1954
to mnie pocieszylas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotkanie np. w jakims klubie..jakiejś partii...doskonały pomysł...wypróbowany...albo...praca po godzinach....jesli jestvtaka mozliwośc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Presidente
Tak oczywiscie, powie mezowi ,ze zostaje po godzinach w pracy.Na pewno sie chlopina niczego nie domysli, wlaczy tv i bedzie sie rozkoszował cisza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięknota
ja zostawałam po godzinach i się jakoś nie domyślił są jeszcze inne sposoby,ale zależy ile czasu potrzebujesz i o jakiej porze dnia ja po pracy to np, a to musiałam wstąpić do paru sklepów, a to kogoś spotkałam no ale jak potrzebowałam nockę, to najlepszy jest wieczór panieński jakiejś koleżanki z pracy.....no ale to sztuka na raz, góra dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary1954
dzieki...może sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seks seks seks
Powiedz ze idziesz na fitnes....jak juz chodzisz to sprawa prosta....a jak nie to zacznij na poczatku chodzic np; trzy razy w tygodniu i zobaczysz jak on na to reaguje.....po jakims czasie zacznij spotykac sie z nim.......jak on jest w domu.....kiedy wychodzisz na fitnes to idz zawsze w dresach...wiesz co mam na mysli......zawsze mozesz miec ladna bielizne pod spodem .....a facetom to sie nawet podobaja fitnes women..... Pamietaj nie przesadzaj na poczatku......zacznij naprawde chodzic na fitnes.......powiedz co o tym myslisz.....jak ci sie nie podoba pomysl to dam ci inny.......ale ten jest naprawde dobry...zapisz sie do fajnego klubu...z basenem...sauna itp....czasami mozeciesie tam spotykac........seks w saunie.......nie ktore kluby maja fajne zakamarki....noi nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Presidente
A tak ogólnie najlepszym sposobem jest rozwód.Jeśli już szalec to tylko nie będąc w związku.Wszelkie wygodnictwo jest żenujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seks seks seks
No i pamietaj.....nie mozesz nikomu o tym mowic..np: najlepszej kolezance...w najmniej oczekiwanym momencie moga to wykorzystac przeciwko tobie Ja zdradzam mojego * miesiecy.......i jest super.....jakbym znowu miala 18 lat....dzika namietnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary1954
nikomu nie mowie, ale u mnie tez to jest dzika namietnosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twarda baba
Mary co jest nie tak z twoim mezem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary1954
seks... - mam pytanie, mozesz sie bzykac ze swoim partnerem ( mezem )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary1954
z moim mezem?? wszystko jest nie tak, wiecznie chory, zmeczony, nieszczesliwy i seksu mu sie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teterete
Musi sobie znaleźć kochankę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary1954
a niech sobie znajdzie...sama mu znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teterete
A co jak bedzie mu lepiej niż Tobie?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twarda baba
Mary myslisz, ze twoj romans uzdrowi ta trudna sytuacje? a co bedzie jak kochanek cie zostawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary1954
kobitki ja teraz to nie mysle co bedzie za tydzien tylko jak dzisiaj z chaty sie wyrwac nawet na godzinke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ wy sprytne jesteście
ja sie połapalem po dwóch tygodniach, też niby była praca, zakupy, spotkania u koleżanki ( dawnej) na noc. Uważacie nas za debili????. a zastanów sie co mąż robi w dlegacjach, jeśli myślisz że jest sam w hotelu lub na jakimś firmowym spotkaniu to się grubo mylisz. W dzisiejszych czasach zdrada jest na pożądku dziennym, nie ma wierności. jeśli ktoś nie zdradził zrobi to na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary1954
oj antonina...a jak tak omijałam tamta wypowiedz a Ty mi na nia uwage zwrocilas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seks seks seks
No to mamy ten sam problem....moj to wogole ze mna nie sypia....od trzech miesiecy.....i wiecznie zmeczony...zestresowany....ja wlasnie na fitnesie zaczelam go zdradzac.....tam czasami przychoza fajni faceci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyy
a po co Wam inny facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ wy sprytne jesteście
jak chcesz sie walić to sie wal i tyle, wież mi wyda sie na pewno wcześniej czy później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywało bywało....
pracuje twój mąż? napisz coś więcej czy musisz się tłumaczyć z każdej godzinki? mój był chorobliwie zazdrosny i sprawdzał mnie często a miało się parę razy kogoś na boczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×