Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mary1954

najlepszy pomysł na okłamanie meza, zeby sie z innym spotkac!!

Polecane posty

dlatego ja już nigdy slubu nie wezme (1* rozwód) bo teraz jeśli bede z kims to z uczucia i jak pojawi sie nagle pustka to odejde, nie bede z nikim: bo mam slub, dzieci, mieszkanie wspolne.... jedeyne co moze mnie łaczyć z kimś to miłość jesli minie proste odejde....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seks seks seks
gdyby jej maz dogadzal to by nie szukala.....taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twarda baba
znowu cie popieram antonina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrenalinaaa
przez 10 lat mój mi mówił że jestem beznadziejna doniczego że nikt mnie nie zechce z 3 dzieci (jego zresztą) no i się pomylił .Jestem piękną kobieta zaradną mam też wady jak każdy ale on tego nie widział był przymroczony alkoholem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twarda baba
czasami nie tylko litosc laczy a wspolne mieszkanie i inne rzeczy nie mowiac o malych dzieciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seks seks seks
a to fakt .....ja tak tkwilam kiedys a pozniej zalowalam....Moze na poczatku powiedz ze chcesz separacji....zobaczysz jaka bedzie reakcja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój były mąż też zrobił wszystko żeby mi wmówic że jestem do niczego..... dzis wiem że to był zakompleksoiny koleś z problemami , a ja byłam za bardzo zakochana a teraz wiem kim jestem co chce,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i miedy innymi mezatki są tak szybkim towarem do bzykania przynajmniej o połowe mniej bajerowania czarowania niz w przypadku panny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary1954
ale obiektywnie patrzac moj nie jest zly...tylko taki rozlazly a ja potrzebuje zywego faceta, co to wymysli cos, zacznie sie smiac z pierdul a nie tylko "konstruktywne" rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzed
Fitnes to jest to :) Ja tam lubię jak moja żonka wychodzi na fitnes ;):classic_cool: Szkoda tylko,że tak żadko :( Nawet bym się ucieszył,gdyby pojechała do pracy za granicę ;) Ale bym sobie poharcował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteście żałośni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary1954
ja mam temperament a on nie potrafi z tego zrobic pożytku!! i to jest chyba problem, dusze sie w tym zwiazku, ale dopiero od miesiaca mysle o rozstaniu tak non stop wiec chce jeszcze poczekac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seks seks seks
Hej xyzed......no to moze sie ze mna wybierzesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary1954
o...jakis romansik sie kroi na kafe...zycze powodzenia;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzed
seks seks seks , a gdzie proponujesz wypadzik? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seks seks seks
Najpierw zacznij sie z kims umawiac i zobacz czy napewno chcesz rozstania.....zalezy jak dlugo jestescie razem.....czasami lepiej miec kochanka....i spokojne zycie w domu....jak cie facet nie bije....nie pije...to nie badz glupia bo latwo sie mowi rozwod a pozniej mozna zalowac....a poza tym jak on taki rozlazly to sie nie domysli.ze masz kogos.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzed
Aha żałosne mohery - DO KOŚCIOŁA!!!!! a nie na forum :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam uszu
o...lovalach sie zjawil :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seks seks seks
A gdzie mieszkasz.....misiaczku...i tak mniej wiecej ile masz lat....(dolnoslaskie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzed
seks seks seks coraz bardziej mi się podobasz 👄 w końcu ktoś,kto dobrze kombinuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary1954
seks dzieki!! zgadzam sie z Toba w 100% !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary1954
hej antoninka...troche sie zdenerwowalam bo na innym topiku jakiegos kolesia zwyzywałam...jaka decyzja...jak krasc to miliony jak zdradzac to z ...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twarda baba
Mary powodzenia tylko nie przeginaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary1954
co ja bede czarowac..nosi mnie na niego jak cholera...jak z nim nie pojde to mi łechtaczka wypadnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary1954
oj ludzie, ale mi sie wszystko popiepszylo w zyciu, mialam wszystko poukladane a tu po jednym spojrzeniu swiat do gory nogami mi sie wywrocił!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzed
seks seks seks uuuu o wiek pytasz? Czy to znaczy,że obawiasz się ,że będę niewydolny i nie zaspokoję Twoich potrzeb ;) Ale niech tam >40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seks seks seks
No i nie zapomnij o soboynich wypadach po sklepach......a robilas to kiedys w przebieralni...gdzie niegdzie maja fajne duze kabinki Mozesz sie zwolnic z pracy ze niby do lekarza bo jestes chora....pomysly ci przyjda same jak zaczniesz go widywac......i ta rozkosz i .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×