Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sok z porzeczek

Mam zamiar odzyskać byłego chłopaka.

Polecane posty

Gość sok z porzeczek

Zrobię to metodycznie. Odczekam parę miesięcy, w tym czasie zainwestuję w siebie, odchudzę, wypięknieję, dam się poznać z nowej storny. Chcę być przy nim wesola i uśmiechnięta. Mam zamiar wpaść na niego na miescie, oczywiśćie przypadkwo. To mój cel i plan. Uważam, że są spore szanse na powodzenie. To nie jest tak, że jego posiadanie jest jedynym co w życiu ważne. Chcę się uczyć, rozwijać, ale gdzieś tam z tyłu głowy ... ON. Myślę, że taki powrót jest możliwy. Póki co czekam aktywnie. Jutro dzień 1 mojego planu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huncwot....
fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgryźliwa
Za dużo Mody na Sukces?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaala
a czemu nie jest on juz Twoim chlopakiem? jak sie rozstalicie? i kto o tym zdecydowal? on ma teraz jakas inna dziewczyne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszalooot
a moze on ma już kogoś i na nic sie zda twój plan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sok z porzeczek
zgryźliwa ... pojęcia nie mam dlaczego nie uśmiechniesz się i nie przyłaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sok z porzeczek
Uważam, że nawet jeśli on już nie będzie sam [a pewnie nie będzie] to nic nie szkodzi :) ... w końcu - nie ma dziewczyny, której nie można rzucić - patrz : ja :P A wogóle to wątpię, żeby w ciągu jakiś hmm... 5 miesięcy znalazł nagle miłość swego życia. To znaczy oczywiście wierzę, że to ja nią jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgryźliwa - nie bądz zgryźliwa, dziewczyna dobrze kombinuje, chce zainwestować w siebie a nie naprzyksza się facetowi, nie wydzwania i nie lamentuje Soku z porzeczek - gratuluje podejścia do sprawy i życze udanych... zbiorów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sok z porzeczek
Dziękuję bardzo :) To znaczy oczywiście jest to wypracowana postawa, mam za sobą 2 tygodnie lamentowania i jakiś prób nawiązania kontaktu [bardzo delikatnych]. Stwierdziłam, ze nie ma to większego sensu i proponuję także innym porzuconym moją metodę :) Co prawda nie gwarantuje sukcesu, ale uważam, że jest najlepsza z możliwcyh. Koniec umartwiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huncwot....
brawooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra postawa, nawet jesli nie pojdzie po twojej mysli to tak czy siak to co zaczniesz robic ze soba zaprocentuje. wypiekniejesz, rozkwitniesz to nie bedzie faceta ktory sie za toba nie obejrzy a to bardzo dobrze wplywa na poprawe humoru :P:) a moze to ty spotkasz milosc swojego zycia a byly obejdzie sie smakiem:) ale dobrze kombinujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, bardz dobre podejście.I bardzo optymistyczna wersja.Może ja też tak zrobie?? Dla faceta chyba nie ma nic gorszego jak po jakimś czasie zobaczy swoją ex w SUPER FORMIE !!! a nie zapłakaną , zasmarakaną i wiecznie czekającą na jego telefon. Życzę Ci z całego serca powodzenia... PS.S ama jestem od 3 tygodni po rozstaniu, a żyliśmy pod jednym dachem 3 lata.( gnojek jeden, ale go bardzo kocham...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sok z porzeczek
Dlatego właśnie napisałam o moim pomyśle na forum, chciałabym zmobilizować także inne dziewczyny. Razem raźniej :) Moim zdaniem ważne jest, aby się wyciszyć ... no i już nie walczyć o nich. Im bardziej naciskamy, tym oni szybciej uciekają. Teraz będę też go unikać, nie chcę żadnych spotkań, póki nie będę gotowa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaala
no ja bylam ze swoim chlopakiem 2.5 roku i rozstalismy sie. On stwerdzil nagle ze mnie kocha ale tylko jako przyjaciolke:/ zalosne...no bylam w depresji jakis miesiac, niemoglam dojsc do siebie ale teraz juz jest trzy miesiace po rozstaniu i ciesze sie ze z nim nie jestem. teraz trzezwym okiem moge powiedziec ze ten zwiazek byl bezsensu bo to zawsze ja sie narzucalam i chcialam zeby wszystko bylo ok a on z siebie nic nie dawal. na dzien dzisiejszy jest zadowolona, ucze sie, poznaje nowych ludzi. jak narazie jestem na etapie ze nie chce miec chlopaka bo dla mnie to bezsensu zeby ktos mi mowil co mam robic:/ no dziewczyny uwierzcie w siebie!! i zadbajcie wkoncu o siebie a nie o nich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaala
z tego co wiem on ma juz nowa dziewczyny i sa bardzo zakohcana para...ciekawe jak dlugo:P no ale musze przyznac ze czasami jesszcze wracam do tego jak byslimy razem i jednak czasem jest mi troche smutno i sie zastanwiam czemu on wybral ja...ale dla mnie dobrze jest to ze nie spotykam go na co dzien. dopiero za rok bedziemy sie widziec w tej samej szkole i moze za rok jak zobaczy mnie odmieniona to bedzie zalowal ze mnie zostawil...mam taka nadzieje i bylabym z tego zadowolona;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sok z porzeczek
Mam 22 lata i mam na imię Kasia. :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak masz zamiar
"przypadkowo" wpaść na niego w mieście, to nie zapomnij kupić sobie Rexony. Chyba nie chcesz, żeby zobaczył jaka jesteś spocona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sok z porzeczek
nie pomyślcie, że mam obsesję .... ale ... ... moja przyjaciólka bedzie stać pod jego pracą i powie mi kiedy on wyjdzie :) wtedy ja ruszam i ..... ups ... wspadamy na siebie "przypadkiem" :P To wstępny plan. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia z gór
Ja też mam taki plan. Martwię się tlyko, że do tej pory on juz nie bedzie sam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to za sobą
trzymam kciuki za Twoj plan:) Ja rowniez swego czasu to przezywalam i odzyskalam swojego bylego, jakos tak wyszlo, ze chyba poznalismy sie troche za wczesnie, tzn ja mialam 15, on 5 lat starszy i wtedy nie myslalam zbyt powaznie, bylismy troche razem, ale ja uwazalam, ze musze sie wyszalec i takie tam. Dopiero jak z nim zerwalam i zaczelam na studiach poznawac nowych ludzi, zrozumialam, ze jednak sie mylilam i nie ma bardziej wartosciowego czlowieka niz moj byly. Ale warto bylo walczyc, jak sie potem okazalo, on caly czas mnie kochal i wiedzial, ze bedziemy razem, dal mi czas, zebym wydoroslala i czekal na mnie:) Teraz mam 23 lata i nie wyobrazam sobie zycia bez niego, w przyszlym roku bierzemy slub:) Autorko, zycze Ci wszystkiego naj:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madra dziewczynka
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnidło
:-) Plan najlepszy z możliwych... Powodzenia, trzymam kciuki. Bądź na początku trochę niedostępna... oczywiście wszystko z uśmiechem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spłakana rybka
wiesz podniosłaś mnie na duchu,tez się eozstałam z chłopakiem który mi powiedział dzisiaj jak się z nim widiałam ze mnie kocha jeszcze i zrobię to samo. dam mu czas. a sama się wezmę za siebie. moze zmądrzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobrze....1
niech zobaczy co go ominęło. pora uwierzyc w siebie:-) powodzenia w realizacji planu ale nie zdziwię się jak spotkasz innego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może Ty może ja
A co jeśli on już będzie kogos miał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivvone22
Czesc, ja tak jak Ty tez mam taki plan, zniknać, by pozniej on zobaczyl mnie odmieniona, dobrze ubrana, pachnaca, zadbana, w nowej fryzurze. Na ten pomysl wpadlam pare tygodni temu, ale dopiero teraz zaczynam go realizowac. Nie odzywam się już od tygodnia. Moj pierwszy maly cel, to nie odzywac sie 3 tygodnie, chociaz tyle na poczatek. Najdluzej wytrzymalam 14 dni. Teraz juz sie nie zlamię. Zreszta przez 3 miesiace malo co sie odzywalam, ale jednak cos tam mu od czasu do czasu pisalam, ale takiego obojetnego racze. Dzis na wieczór zaplanowalam brzuszki i cwiczenia. Oporcz tego dieta, a przed finalem fryzjer, solarium itd. Autorko topiku skad jestes? Ja jeszcze nie wiem jak mam wymyslic, bysmy przypadkiem na siebie wwpadli, z tym bedzie najgorzej. Moj byly jest na razie za granica. Wraca w polowie grudnia, ale chce na niego wpasc "przypadkiem" dopiero miesiac po tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karteczkę i długopis weź i wejdź na to pytanko xD 1. Napisz imię osoby płci przeciwnej. 2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty? 3. Pierwsza litera twojego imienia? 4. Miesiąc urodzenia? 5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały? 6. Imię osoby tej samej płci. 7. Ulubiony numer? 8. Wolisz jezioro czy morze? 9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!). Skończone ? zobacz poniżej: Odpowiedzi 1. Kochasz tę osobę. 2. Jeżeli wybrałaś /eś: Czerwony ? twoje życie jest pełne miłości. Czarny ? jesteś konserwatywna /y i agresywna /y. Zielony ? twoja dusza jest zrelaksowana i jesteś osobą na luzie. Niebieski ? jesteś spontaniczna /y i kochasz całusy i pieszczoty tych, których kochasz. Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku. 3. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest: A-K - masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom. L-R - Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie. S-Z - lubisz pomagać innym a twoje przyszłe życie uczuciowe wygląda bardzo dobrze. 4. Jeśli urodziłaś /eś się w: Styczeń ? Marzec Rok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym. Kwiecień - czerwiec Twój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze. Lipiec- wrzesień Będziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu na lepsze. Październik ? grudzień Twoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę. 5. Jeśli wybrałaś /eś Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy. Biały : Będziesz mieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufać i zrobiłby dla ciebie wszystko, ale ty możesz sobie z tego nie zdawać sprawy. 6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem. 7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu. 8. Jeśli wybrałaś /eś: Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /iem. Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi. 9. To życzenie spełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5 innych klubów w ciągu jednej godziny. Jeśli wyślesz je do 10 klubów spełni się przed twoimi następnymi urodzinam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×