Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sok z porzeczek

Mam zamiar odzyskać byłego chłopaka.

Polecane posty

Gość gość
Jeżeli naprawdę było się zakochanym, to nie można tego zapomnieć ot tak. Jedynie czas może pomóc, choć i to nie zawsze. Byłam ze swoim chłopakiem ponad 4 lata więc coś o tym wiem. Było wspaniale, miałam dla kogo żyć, starac się, wracać do domu. Rozstanie przezywałam straszliwie, szukając wszelkich sposobów na Jego powrót. No i i udało się. Wszystko dzięki urokowi miłosnemu ze strony http://urok-milosny.pl , po 3 miesiącach oczekiwania i huśtawki nastrojów, mój misiek znowu jest mój: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mam odzyskać mojego by
Dnia 10.11.2006 o 17:09, Gość i dobrze....1 napisał:

niech zobaczy co go ominęło. pora uwierzyc w siebie:-) powodzenia w realizacji planu ale nie zdziwię się jak spotkasz innego:-)

Cześć Nazywam się Lerynne Donavan, ze Stanów Zjednoczonych Ameryki chcę po prostu podzielić się swoim doświadczeniem ze światem, w jaki sposób odzyskałem miłość i uratowałem małżeństwo? Byłem w związku małżeńskim przez 7 lat z dwójką dzieci i żyliśmy szczęśliwie, aż sprawy zaczęły się brzydkie i prawie za każdym razem mieliśmy kłótnie i kłótnie? pogorszyło się to w momencie, kiedy złożył wniosek o rozwód? Starałem się, aby zmienił zdanie i został ze mną, bo kochałem go całym sercem i nie chciałem go stracić, ale wszystko po prostu się nie udało? wyprowadził się z domu i nadal starał się o rozwód? Błagałem i próbowałem wszystkiego, ale wciąż nic nie działało. Przełom nastąpił, gdy ktoś przedstawił mnie temu wspaniałemu, wspaniałemu czarodziejowi ogunamenshrine@gmail.com, który ostatecznie mi pomógł? Nigdy nie byłem fanem takich rzeczy, ale po prostu postanowiłem spróbować niechętnie, ponieważ byłem zdesperowany i nie miałem wyboru? Odmawiał specjalne modlitwy i rzucił na niego zaklęcie miłosne. W ciągu 3 dni zadzwonił do mnie i żałował całej traumy emocjonalnej, którą mnie kosztował, wrócił do domu i nadal żyjemy szczęśliwie, dzieci też są szczęśliwe i oczekujemy czwartego dziecka? Przedstawiłem go wielu parom z problemami na całym świecie, które miały dobre wieści? Pomyślałam, że powinnam podzielić się swoim doświadczeniem, ponieważ mocno wierzę, że ktoś tego potrzebuje? Możesz wysłać mu wiadomość e-mail ogunamenshrine@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anne

Dr Агбазара-wielki człowiek, ten lekarz pomoże mi odzyskać moją ukochaną Jenny Williams, która zerwała ze mną 2 lata temu z jego potężnym zaklęciem, a dziś wraca do mnie, więc jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nim przez e-mail: ( agbazara@gmail. com ) lub zadzwoń / WhatsApp (  +234 810 410 2662 ). I rozwiąż swój problem jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×