Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Copertko.❤️..ja sobie nie wyobrażałam...że możesz czuć się pominięta...przcież słoneczko ja po parę racy dziennie pozdrawiam wszystkie...a to znaczy że bez wyjątku!!!!!! i co rusz wypatruję kiedy ta kopertka coś napisze...a tu nic...no i co ja mam myśleć?...nie lubi nas czu co...a może taka zapracowana?od czasu do czasu wymieniam kogoś immiennie...ale nie daję rady non stop bo pozycja do pisania zła..za miękka sofa i kręgu szyjne oraz ręce siadają.To przeca ja nie piszę dla siebie tylko dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na maile wchodzę tylko jak coś pilnego do omówienia...wybacz ja nie daję sobie rady z braku czasu i stylu życia...gg wyłączam czasem i zapominam włączyć...samo życie...a nie faworyzuję kogoś specjalnie bo wszystkie was lubię.A czemu garstka się tu udziela a Wy dziewczynki...czytać lubicie...ok ale ja...też lubię czytać a pisać nie znoszę.Jestem mocno ślepa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Copertko kochana , ale malpa ze mnie i dotego malpa z krotka pamiecia:-D Bo jakze moglam o Tobie zapomiec Ty skarbeczku moj 👄 👄 👄 Ty bardzjej tu pasujesz niz ja , bo ja tu krotko :) Pozdrawiam jeszcze raz wszystkie bez wyjatku i cmokam:) 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok spoko ja mam jak mam mało czasu a tu sporo hałasu:) napisze moze wieczorem po przemysleniu spraw sporem dzieki ze tym czasem zauwazyły dwie od razu zyc sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ból głowy mam nie do zniesienia...piję drugą kawę.Copertko jesteś w gronie dziewcząt, które sobie bardzo wysoko cenię...nie zrobiłaś nikomu krzywdy...jesteś miła, wesoła i towarzyska...to zapamiętaj teraz...ZAWSZE PAMIęTAM, MYśLę O TOBIE NAWET JAK EKRAN TEGO NIE ODDAJE I WYGLąDAM WAS JAK GłUPEK...CHOć SIł I CZASU BRAK!CHCESZ COPERTKO TEN DOMEK NA MAILA I ENNKKO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...A jeszcze dodam że u mnie oczy i ręce ważne.Od zmęczonych oczu...głowa nie pracuje a jak nie pracuje...to nie maluję a jak nie maluję to nie zarabiam i rachunki się odkładają...a jak się odkładają popadam \"dołki\" a jak popadam w nie...nic mi się nie chce...ani pisać ani malować ani sprzątać...i siedzę w internecie...i znów popadam w dołki, że nic nie zrobiłam...że muszę odmawiać przyjaciołom mojego czasu dla nich...a potem jeszcze oni się obrażają.Tak więc wchodzę tu zaręczam...z dużym poświęceniem dla Was...bo Was kocham jak siostry ale niekoniecznie dla mnie jest to dobra forma spędzania czasu.W zimie i owszem...prawie z domu nie wychodzę poza zakupami i załatwianiem spraw ale teraz muszę nadrobić straty finansowe i sprzedać coś a taka okazja nadarzy się na plenerach pod warunkiem, że będę miała jakieś gotowe prace.Nie wspomnę już, że galeria domaga się choćby zbiorowej wystawy...a moich prac nie uświadczysz...bo maluję mało i schodzą spod pędzla...bo muszę...wydatki zmuszają.Nie wiem czy mnie rozumiecie...mogę mieć tylko nadzieję, że TAK.Inaczej nie umiem wytłumaczyć co dzieje się po drugiej stronie ekranu u mnie...ja prowadzę odmienny tryb życia i podsumowując muszę cały dzień zużywać swoje biedne, nadwyrężone oczy bez odpowiednich okularów na króre jeszcze nie zarobiłam.To wielki skrót tego z czym się borykam...wierzcie mi proszę i nie obrażajcie się !!!Zawarłyśmy pakt przyjaźni a ja wzięłam to na poważnie i też czasem sprawdzam pocztę...nic nie ma ale ok...rozumiem.❤️...dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pilnie potrzebuję odpowiedzi...czy NUROFEN...TO LEK NA BóL GłOWY?...zaraz mnie rozsadzi nie mogę nawet się schylać i niedobrze mi...a to jedyne co znalazłam w domu.help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coperto!!!! - - Sympatyczna i mila juz Cie nigdy nie omine - bo odnalazlam w Tobie superr dziewczyne:) -A rymowanka Twoja tak sie rymuje:) -ze chetnie Ciebie w nosek pocaluje:-D 👄👄👄👄👄👄 👄Nojka👄 wpadne pozniej👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojeczko Ty biedna !!!Nnie umiem Ci odpwiedziec czy ten lek, to na bol glowy... Ale poloz na glowe zimny oklad i odpocznij troszke od malowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...już wiem...na tamtym topiku mi odpisano...zażyłam ten nurofen i czekam na działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam taka reklamę Neurofenu: \"neurofen ma unikatowe wlasciwosci szybkiego wchlaniania termonuklearnego i dzieki swojej unikatowej formule z ekstraktu japonskiego zen-szenia usuwa bol zanim sie on jeszcze pojawil\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...zaczęło działać ale nie tak jak w reklamie...mendelku❤️. Jestem po kursie,zakupach, wstawiłam pranie,właśnie obrałam ziemniaczki na zupę jarzynową a właściwie to zupa na winie....wrzycam co się nawinie.Kręcę fajki więc siedzę z doskoku przy kompie.Słonko zaszło za chmurki...ale sądząc po moim kocie...który padł i śpi(rzazdko)... ...będzie jeszcze padało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha...Lubin funduje nam za darmo koncerty...m.in.będzie występował sławny człowiek BOB GELDOW...NIE WIEM JAK TO SIę POPRAWNIE PISZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ubiegłym roku gościliśmy kultowy zespół \"Uriah Heep\"...musiał kosztować nasze małe miasto krocie pieniędzy...taka Sława! Kto ich pamięta??? http://www.youtube.com/watch?v=m4o--q6xuvs a to napewno ktoś zna oprócz mnie...super utworek wpadający w ucho http://www.youtube.com/watch?v=yOtv4kN-PAs KTO ICH ZNA I LUBI????????? To moja miłość i młodość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , Noja, no nie chyba zwariuje Uriah Heep ? u Ciebie ? no nie , ze tez nie znałyśmy się wtedy jeszcze!!!! przeciez na tym sie wychowałam: Deep Purple ( bylam w ubiegłym roku w Spodku na koncercie, ale był czad przekrój wieku był od 16-75 lat, słowo) Black Sabat, Queen, AC DC lubię generalnie muzę nieugrzecznioną. Kochana Ty sie dowiedz kiedy jest Bob Geldof , bo ja już słyszałam w radiu zwiastun tylko nie znam terminu. Pozdrawiam, zrobilaś mi miłą niespodzianke tą mała antologią muzyki{love]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kosmicznym tempie czuje jak sie starzeje nie opuszczją mnie nastroje humorzaste co gorsza w większości dziwnie trace wiare w siebiei w swoje możliwości I mocno szukam czegos co mnie stawia na nogi, bo kim czy czym ja jestem pamiętacie ? Przepraszam Nojeczko i wszystkich tych którym obnizyłam nastrój Obiecuje ze więcej tego nie zrobie Ja tez realnie odbieram was a tym bardziej wiem ze spotkania sa mozliwe TYLKO WCIAZ NIE POTRAFIE CHYBA BYWAC DLUZEJ NA FALI Z WAMI NIENADąZAM ZA WYDERZANIAMI KTóRE TU DZIEJA SIE poprostu może przerasta mnie nawet dyskusja jednego topika a tak na wesoło to tak zrobiło sie tu gwarno i dośc tłoczno ze tylko cieszyć sie ze nikt nie zadeptał szarej myszki do tej pory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...oooo iskiereczko ale masz u mnie wielkiego pluuuuuusa...szukam ludzi, co to wychowali się na tej muzyce co ja...i w tobie znalazłam...no proszę.To co wymieniasz to ja it love + led zeppelin 9piszę z małej bo mnie wkurza szukanie przycisków),pink floyd, black sabath...sory za ewentualne błędy...dawno nie zaglądałam jak się pisze...ale ty wiesz co lubię w takim razie...na tej muzyce wzrastałam...choć większości może na nikim nie robić wrażenia.Bob Geldof...będzie u nas w Lubinie chyba na początku września...jeszcze sprawdzę.Koncert sponsorowany więc pod chmurką chyba na lotnisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
punkrock, rock regresywny,reggae uznanych w kraju kapel...1 czerwca na błoniach koło Parku Wrocławskiego i Bob Geldof...też na błoniach 2 czrwca 2007 copertko...ja Ci dam się smucić...czujesz się tak jak ja przez większość dni ale to jest problem naszej podświadomości...a inni mogą nas zupełnie inaczej odbierać...więc nie smuć się...wrzucaj na luz!!!!! iskiereczko czyżby biedrona u mnie???...na koncerty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Led Zeppelin, Pink Floyd !!!!! no jasne!!!!! to moja młodość bywałam w dobrych klubach gdzie nie słuchało się badziewia i chwala za to Bogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moge do was
tak ladnie tu piszecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojka biedrona niewykluczona.... Coperto kochana co Cię dopadło słoneczko Ty nasze tys tu przecie szefostwo!😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moge do was
ogladajcie wiadomosci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam...znów odszedł ktoś wielki... Moja koleżanka była jego uczennicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za cholerna
reklama przeszkadza nam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Nokji
a powiedz kto odszedl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×