Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama nie wiem....

Co lepsze IPLUS czy BLUE CONNECT??????

Polecane posty

Gość sama nie wiem....

Moze Wy mi cos doradzicie?? Pytalam juz na ogolnym ale oczywiscie nikt mi nie odpowiedzial....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ludzie nie wiedza
po prostu ?O nie jest to powod zeby zasmiecaj forum 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie wiem....
dlaczego zasmiecac? kazali mi spierd...ć na ogolnym wiec myslalam ze tu mi ktos doradzi nie wiem dlaczego zasmiecam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ludzie nie wiedza
zakladajac 2 identyczne topiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam iplusa i jestem bardzo nie zadowolona.daje rade bo mam go w laptopie,i bardziej do zabawy a nie do pracy wiec daje rade,ale do pracy nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ludzie nie wiedza
ale ja nie przecze ze nie wcgodza ale nie zakldaja 2 takich samych topiko bo ktos natychmiast nie odpowiedzial :O a Ty sie nie odzywaj bo boje slowa nie byly skierowane do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie wiem....
dzieki patrycja:) przwracasz mi wiare w to forum ja chce iplusa dla rozrywki bardziej, nie do pracy tez mam laptopa ile miesiecznie placisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tych wszystkich z plusa, ery i orange najlepszy jest blue connect, ale modem do niego kosztuje cos kolo 500 zl...iplus nie bedzie ci wszedzie dzialal(np.na wioskach). kolezanka chciala sobie cos takiego sprawic, stad moje informacje na ten temat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale on jest bardzo wolny i ciagle rozlacza.czasami troche mi sie czeka az otworzy mi sie okno.placi sie miesiecznie 60 zl,wejdz na strone www.iplus.pl i dowiesz sie tam wiecej.ja gdybym miala brac raz jeszcze nie wybralabym iplusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podzielam zdanie marysiek ja rok temu tez dalam 500 zl za modem wiem ze orange tez jest do dupy. a jesli chodzi o iplusa to nie tylko na wioskach w domu w innych pokojach tez mi nie chce dzialac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie wiem....
dziekuje za pomoc, myslalam raczej o plusie ale chcialam sie kogos poradzic i widze ze dobrze zrobilam:) patrycja a ile zaplacilas za modem w plusie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×