Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elkanelka

Jak dbacie, gdzie trzymacie torebki damskie...

Polecane posty

Gość elkanelka

ja mam 10 torebek i nie mam gdzie je trzymac, w szafach nie mam miejsca, wszystkie leża na wierzchu w przedpokoju, macie jakies specjalne miejsca na torebki...kurza mi sie leżąc tak na wierzchu..a jak o nie dbacie, smarujecie je jakims srodkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam chłopaka
Moje wiszą na kierownicy od rowerka stacjonarnego oczywiscie bo tez nie mam ich gdzie dawac. Pozatym jak mi sie jakas znudzi sprzedaje na allegro. Potem kupuje znow inna. A co myslisz o podróbkach torebek Luis Vitton ale tych co maja same wzorki bez tych liter LV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam chłopaka
Co myslicie o tych podróbkach LV bez logo luis vitton?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bo mozesz dostac zapasci
do kitu są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dzisiaj robilam porzadki i znowu nie mialam co zrobic z torebkami, wisza mi na oparciu krzesła i wkurzają, widzialam w Castoramie taki wieszaczek ok 100 cm wysokosci srebrny blyszczacy, na reczniki szlafroki ogolnie lazienkowy ale do pokoju tez pasuje na torebki idealny musze go sobie sprawic. Tak na marginesie uwielbiam torebki eleganckie sportowe duze male i kupuje raczej uniwersalne wiec mam je dosyc dlugo i raczej jak mam wiele to mi sie nie nudza, dlatego przydaloby sie o nie jakos zadbac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak sie trzyma
torebkina wierzchu gdzies, to sie kurzą i potem co, uprac nie mozna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amita, nic sie nie boj komentuj prosimy napewno masz wiele do powiedzenia, co widac po poprzedniej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w piwnicy na wieszaku
w szafie i w pudle, mam ze sto, lubie zbierac, kupuje tez fajne w lumpeksie, W koprytarzy z 6 aktualnie noszonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam w szafie oraz jedna zawsze wiśi przygoptowana do wyjścia w przedpokoju.Czyszcze je specialną pasta do skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc mi potrzebna
w garderobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia342
ja mam jedną wiec nie mam kłopotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na co dzien do pracy używam jedną, wiec mam ja zawsze w swoim pokoju, na fotelu... ogolnie na oku... ;) Drugą mam na jekies wyjscia wieczorowe, wisi na krzesle, a reszta, zapomniana, niemodna, albo rzadziej uzywana w szafie na dole :) Im mniej sie ich używa, tym mniej balaganu z jej wnetrzem, wyposazeniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie w szafie zrobiłam takie specjalne uchwyty, haczyki na których wieszam torebki :D Fajnie się to spisuje bo generalnie nie walaja mi się torebki po całym pokoju i po dnie szafy. A wcześniej tak właśnie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alidka1979
jasne ja tylko tak kupuję ja kupuję tylko w necie,może dlatego,ze ceny w marketach są obłędne(muszą mieć na drogi czynsz)na rynku badziew kilka razy się naciełam a w internecie jest ok ,kupowałam na allegro i w sklepach internetowych ,teraz przed Świętami kupiłam kilka dla mamy,siostry i przyjacióły i wszystkie z filcu hehehe i wszystkie mają takie same :) Kupowałam w www.dusiashop.pl wiem, że już nie ma tych torebek w sprzedaży w tym sklepie a to zdjęcie i kupiłam je z rabatem za 80 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alidka1979
tę ,którą noszę na co dzień to zawieszam na wieszaku po prostu,mam małe dziecko i ono zaraz myszkuje mi w torbie-więc musi być wysoko a inne(wieczorowe i te akurat które czekają na odpowiedni moment :) to na półce w szafie,nie mam ich aż tak dużo bo tylko 5 ale mam miejsce i się nie gniotą :) A wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena_sykes
Mnie osobiście bardzo podobają się torebki damskie jaką mają w sklepie Shopperka - www.shopperka.pl . Ale wiadomo różni ludzie mają różne poczucie estetyki itd. No ale sklep na pewno warty uwagi, przede wszystkim przez dobrą jakość. Skóra naturalna, dobre wykończenia, mam od nich 3 torebki – w tym dwie kopertówki i ładnie mi się trzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sccs
Hmm, trafić na dobrą i taką naprawdę wytrzymałą skórę jest trudno, ale można czasami ustrzelić coś fajnego. Na przykład na stronie www.torebki-skorzane.pl mają ciekawe produkty, wszystko skóra, bez jakiś dodatków i zapychadeł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×