Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość AUTOREKLAMA D

buciki HD SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość AUTOREKLAMA D

Witam! Mam do sprzedania buty oryginalne HEAVY DUTY z naturalnej ślicznej skórki. Kolor czarny. Posiadająoryginalnepudełko i inne dodatki. Kupiłam je ponieważspodobały mi się,jednak mamrozmiar 39 i okazało się, ze jednak są zaduzo, mimo iż wsklepie uparciesobie wmówiłam, ze są ok;) idealne do biegania, na wf, na fitness:) BARDZO WYGODNE! Mają ortopedyczną wkładkę , co sprawia,ze chodzi się bardzo komfortowo. Poza tym są lekkie jak piórko i NAPRAWDE pasuję do wszystkiego, do jeansów, krótkich, długich, spódniczek, legginsów. Są naprawde uniwersalne. Jeżeli mogłabym, najchetniej bym się ich nie pozbywała. Stan bucików-idealny,niewidaćsladów użytkowania, bo założyłam je 2 razy tak na 2godzinki-dlategosprzedaje je jako używane, zeby być fair. Nikt kto jezobaczy,niepowiedziałby, ze były użytkowane. Są naprawde super! długość wkladki:ok.27 cm:) Wszelkie plamki na butach itp to wina aparatu, więc proszę się nimi nie sugerować! Buty=stan idealny :) kontakt:ania20_2006@vp.pl koszt przesyłki(wysyłam w oryginalnym pudełku): gratis!!! Cena sklepowa: 189 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×