Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maribelka22

Znalazłam suknię marzeń ale.......

Polecane posty

Gość venom squad
to na diete.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gej okej
ubierz tą kiecke, wyślij nam zdjęcie to może ktoś Ci powie. Bo ja aż takiej wyobraźni nie mam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rain_drop
Jak wyglądasz, dowiesz się, jak ją przymierzysz w salonie. Zrób to koniecznie. Jest szansa,że będzie dobra, większym dziewczynom dobrze w 2częściowych, gorset da się dopasować, szeroka spódnica zakryje ewentualne bioderka ;-) Ale rozmiar 40 to znowu nie tak dużo! Bywają większe, i też coś dla siebie znajdują :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy składaniu
jeśli maja suknię w tym rozmiarze, to pewnie kobiety w niej dobrze wyglądają :-) Jeśli nie przymierzysz, to się nie dowiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rain_drop
A...! I nie sugeruj się wypowiedziam, i tak wszystko trzeba mierzyć! Czasem suknia ze zdjęcia wydaje się super, a okazuje się beznadziejna, czasem taka sobie suknia na sylwetce zaczyna wyglądać efektownie. Ładną wybrałaś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany ale piekna suknia cudowna wiesz ze piekniejszej nie widzialam, bardzo mi sie podoba, kurde ze jej wczesniej nie spotkalam musisz w nia wejsc i dopiero wtedy przekonac sie czy ci pasuje do figury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maribelka22
Nie chodzi mi o koniecznie tę suknie, ale podoba mi się fason tej sukienki i chciałabym coś w tym stylu, czyli taki dekolt i suknia niezbyt rozłożysta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maribelka22
Ja też ją dopiero dzisiaj zauważyłam. Biorę ślub w styczniu, więc będę musiała zaopatrzyć się jeszcze w bolerko. Łatwo powiedzieć: schudnij, ale trudniej wykonać. Boję się, że w tej sukience będę wyglądała jak wieloryb, a chudnąć tylko dla sukienki, to bez sensu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zawoja
no to schudnij dla siebie a przy okazji zmiescisz sie w sukienke marzen:) a zrzucic tyle zeby z 40 przejsc na 38 nie jest tak trudno chyba. sport sport sport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napewno sama
to jest mało rozłożysta suknia???? przecież to klasyczna beza!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rain_drop
eeeee.... my tu się godzinami możemy zastanawiać, jak w niej będziesz wyglądać, a i tak do niczego nie dojdziemy! Musisz przymierzyć i tyle! Takie dekoldy sią bardzo twarzowe, ogólnie mówiąc. Z tym pomysłem,że ma być niezbyt rozłorzysta - też ok. Sukien w tym rodzaju jest naprawdę mnóstwo, na pewno coś znajdziesz. Idż do salonu z przyjaciółka/ siostrą/mamą, która Ci odiektywnie doradzi. Nie przymierzysz to się nie dowiesz! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suknia super!!! Najlepiej pójdź z kimś do sklepu, kto Ci dobrze doradzi. Kto nie będzie się bał powiedzieć, że fason nie zabardzo do Ciebie pasuje:) Nie wierz do końca sprzedawczyniom, bo one czasami kity wciskają:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maribelka22
Wiem, że trudno wyobrazić sobie konkretną osobę w takiej sukni, ale może są tutaj kobiety, które mają rozmiar ciut większy od normalnego i mierzyły suknie w takim fasonie? Modelki Madonny są strasznie szczupłe i te suknie wyglądają na nich zjawiskowo, a jak oglądam zdjęcia ślubne na Allegro i jakaś kobieta ma rozmiar powyżej 38, to w takich sukienkach wgląda naprawdę okropnie. Ślub jest tylko dla zgrabnych dziewczyn:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super suknia
co z tego ,że masz rozmiar 40 ja tez ma i nie uważam że jestem gruba a suknie przymierz zobaczysz że będzie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 roz. to już większa
osoba nie wkurzaj mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudna jest....
Czegoś tak pięknego to w życiu nie widziałam:D Dla takiej sukienki warto schudnąć nawet 20 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że masz rozmiar 40 i pokazałas nam suknie to naprawde nic mi nie daje.Bo tak naprawde musisz ją ubrać a wtedy będziała czy Ci w niej do ,,twarzy\" .Ja też byłam na tylu ślubach że suknia piekna,dziewczyna szczupła a model nie ten i odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz przymierzyc suknie, wtedy sie przekonasz. Sa duze szanse, ze bedzie OK. Zalezy, jaki masz wzrost i jak duzy biust. Linia A i gorset bez ramiaczek to dosc \"przyjazny\" fason wbrew pozorom, wcale nie zarezerwowany tylko dla modelek. To jest moim zdaniem suknia dla osoby niezbyt niskiej, o biuscie B lub C i ladnych ramionach. Spodnica jest rozszerzana, wiec zakamufluje szersze biodra i wyszczupli optycznie talie. Rozmiar 40 to naprawde nie jest duzo - sprobuj, a nuz bedzie dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rain_drop
Ależ nie sugeruj się wyglądem modelek! Mie tylko modelki Madonny są szczupłe. Oglądałaś katalogi? WSZYSTKIE miodelki są jak patyki, normalka. Normalne też,że suknie są szyte w różnych rozmiarach, ponadto,zawsze jest możliwość indywidualnego dopasowania. Widzi mi się,że chyba niczego jeszcze osobiście nie mierzyłaś ;-) Nie bój się, bo nie ma czego! Osobiście widziałam dziewczynę, jej rozmiar to na prwni nie 40! Jeśli zaryzykuję stwierdzenie, że 46, to potraktuję ją łagodnie ;-) Mierzyła 5 sukien. (ja patrzylam, bo czekałam na swoją kolejkę do mierzenia). 2 z tych sukien faktycznie były "nie dla niej". Natomiast w pozostałych wyglądała naprawdę ładnie, na 1 z nich się zdecydowała. 40 TO NIE DUŻO!!!! DZIEWCZYNO!!! I nie sugeruj się, jak wyglądają dziewczyny na allegro, czy ktokolwiek inny. Jak Ty będziesz wyglądać, dowiesz się po przymierzeniu. Naprawdę, nie da sie tu nic więcej wymyślić. :-) Mówię, suknia śliczna, na pewno znajdziesz coś dla siebie, uszy do góry!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ona chce mić bolerko, więc w tym wypadku bez różnicy. Jeśli nie bolerko, są jeszcze szale lub pelerynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te suknie sa przepiekne
a ta jest zjawiskowa. Co prawda ja bym wybrala inna, taka z koronka i zapinana na szyji ale ta Twoja jest tez cudowna. Do takiej bym sie nawet odchudzila zeby wygadac wlasnie tak bo warto. A gdzie jest salon z tymi sukienkami w Warszawie bo mi sie ta strona z adresami nie otwiera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha..o bolerku nie doczytałam.... ale moim zdaniem bolerko czy szal moze zepsuc efekt tej pieknej sukni. nawet piekny welon zaslaniajacy ramiona moze byc przesadzony tutaj..jezeli do slubu jest ciut czasu, to szoruj na basen, jazda konna gimnastyka ramion i w 3 miesiace schudniesz ok 10 kg. albo olej wszystkich i jezeli bardzo ci sie podoba kupuj....maz bedzie i tak zachwycony :) pozdrawiam i duzo szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feeefaa
To głównie zależy od tego, jakie masz ramiona. Nie ma nic gorszego niż ramiona wylewające się z takiego gorsetu i wałki pod pachami. A co do rozmiaru 40 - naprawdę zależy, jak te kilogramy są rozłożone, a nie jaki to rozmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska zocha
a ile kosztuje ta suknia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny te suknie na modelkach i na tych ślicznie cyfrowo obrobionych zdjęciach wyglądaja zupełnie inaczej niz w rzeczywistości - nie dajcie sie nabrac... widziałam juz kilka porównań- suknia na żywo wyglądała zupełnie inaczej , wręcz okropnie... wiec nie ma co sie podniecać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×