Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maribelka22

Znalazłam suknię marzeń ale.......

Polecane posty

W tej sukni wyeksponowany bedzie przedewszystkim dekold, ramiona - więc te czesci ciała musza być nienanganne :) A to czy w bidrach masz 100 a nie 90 nie będzie miało chyba większego znaczenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maribelka22
Byłam kiedyś w salonie Madonny i wszystkie sukienki z tego salonu były przepiękne, te w większym rozmiarze również, więc zdjęcia w necie nie są ani trochę przesadzone, tylko te modelki są takie szczupłe. Muszę mieć bolerko, ponieważ biorę ślub w styczniu i zapewne będzie zimno, a ja będę dużo się przemieszczać i o ile pogoda na to pozwoli, będzie śnieg planujemy zrobić sobie sesję na dworze, a z tego co wiem do takich sukienek pasują białe, mięciutkie bolerka. Jeśli chodzi o moje ramiona, to mam szczupłe, ale jestem nieco szeroka w ramionach, nie wiem może mi się wydaje, absolutnie nie ma na nich tłuszczu, więc nic nie będzie mi się wylewać zza sukni:P Dziękuję wszystkim za rady. Wkrótce wybiorę się do salonu i przymierzę tę sukienkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alu
nie ma rady, musisz przymierzyc :) rozmiar 40 to nie jest tragedia. Ale jak przymierzysz to zwróc uwage czy nie odciska ci sie ciało w gorsecie i nie masz tzw. wałeczków. Jesli masz to zrezygnuj, bo to nieestetycznie wygląda :o wiele sukien wyglada ładnie, a jak sie przymierzy to tragedia (nawet jak modelka przymierzy). Wszystko zalezy od typu urody, figury, materiału... czasem mozesz pieknie wygladac w kroju ktory ci sie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie wypowiedzi poprzedniczki :-) : wszystko ok, tyle,że jak zobaczysz, że robią Ci się wałeczki, to nie panikuj. To po prostu będzie oznaczać,że gorset, który mierzysz jest na Ciebie za mały. Wtedy muszisz wziąść o rozmiar większy i będzie dobrze. Trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska zocha
halo czy dowiem sie ile kosztuje ta suknia? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie dowiesz sie
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maribelka22
Niestety nie wiem ile ta suknia kosztuje. Pewnie coś około 3 tys. Suknię Madonny zazwyczaj tyle kosztują. Nie wiem jak spodoba mi się ta suknia, może ją wypożyczę za połowę ceny o ile będzie taka możliwość, albo kupię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od razu ci napiszę
że jeśli jesteś "przy kości" nie będziesz w tej sukni dobrze wyglądać. Zamiast wyszczuplić to cię ona poszerzy. Powinnaś mieć prostą sukienkę. WIdziałam osoby grubsze w takich bezach i nie wyglądają dobrze. Natomiast jak odpowiednio dobierzesz inną prostą i skromną suknię to efekt możesz mieć taki że dodatkowo cię wyszczupli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maribelka22
Proste suknię tym bardziej nie są zarezerwowane dla osób z nadwagą. Przecież w takiej sukience wszystko widać: tłuszczyk na brzuchu, szerokie biodra i dużą pupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od razu ci napiszę
nie prawda. Musisz tylko odpowiednio dobrać suknię. I nie chodzi mi tu o obcisłą czy bardzo wąską suknię...ale nie o taką bezę jak pokazałaś. SUKNIA PROSTA NIE OZNACZA OBCISŁEJ!!!! Każdy rozsądny człowiek tak ci powie, bo w takiej sukni jak pokazałaś tylko się poszerzysz. Owszem, nie będzie może widać tłuszczyku tu i ówdzie ale...chyba nie chcesz z siebie zrobić "szafy" Moja koleżanka np też nie jest za szczupła i raczej jest gruba niż szczupła a miała tak dobraną suknię że wyglądała super i naprawdę taka suknia ją wyszczypliła. Do tego miała butki na szpilkach co dodatkowo sprawiało taki efekt. Nie chcę się z tobą kłócić ani cię obrażać tylko ci doradzić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maribelka22
Od razu ci napisze-----> a nie mogłabyś wkleić jakiejś przykładowej sukienki, której krój optycznie wyszczupła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od razu ci napiszę
jak coś znajdę to wkleję ale wiesz jak to jest z fotkami. Musisz się przejść i poszukać ładnej prostej sukni z niedużą ilością klinów i oby nie była obcisła i będziesz git wyglądać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×