Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 18latka

zaskakujacy problem /

Polecane posty

Gość 18latka

mam przedziwny problem...kilka dni temu wspoplzylam po raz pierwszy ze swoim chlopakiem ... i co sie stalo - wejscie do pochwy przedzielone mialam takim dziwny paskiem skory,ktore przerwalo sie z jednej strony i tak smiesznie odstaje. wczesniej jedyny problrem z tym zwiazany to byly male problemy z wyjmowaniem tampona.. co dto do cholery jest ?? pomozcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18latka
bardzo bardzoo bardzo prosze o pomoc :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kristaaaa
blona dziewicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka***
No dobrze błona dziewicza....ale ona Ci teraz tak dynda i Ty to widzisz ?Bo troche tego nie rozumię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18latka
to napewno nie jest blona dziewicza...ona jest bardzo gleboko a to "cos" jest zaraz u wejscia ....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia...
mam problem i nie wiem czy powinnam wybrac sie jak najszybciej do ginekologa mianowicie czuje swedzenie i pieczenie w okolicach pochwy i mam opuchniecia nie wiem co moze mi byc:/a objawy przyszly tak nagle:/prosze mardzo bardzo o szybka odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow woow
mam to samo co Ty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia...
i masz jakies podejrzenia..????:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia...
ja nie mam pojecia czym to nazwac.....czy to jakies zpalenie ale boje sie troszke...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow woow
nie mam... gdyby jeszcze jakaś podejrzana wydzielina była, ale nie, może nie jest tak gęsta jak zwykle, ale wygląda ok, zapach normalny... No i swędzi upiornie, a wargi mniejsze potrafią na skutek drapania tak spuchnąć, że to szok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a od kiedy
matko jedyna - jak błona dziewicza może byc bardzo głęboko? Uczyłaś sie anatomii? A do tej drugiej od swedzenia i pieczenia - grzybica albo inne zapalenie pochwy. Do ginekologa na leczenie raz dwa trzy. Samo nie zniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow woow
ale co dziwne w czasie okresu zniknął rpoblem, na początku tuż po było ok i teraz w połowie cyklu znowu ;] ja pier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia...
mam idebtycznie dokladnie iwydzielina jest zupelnie normalna bezzapachowa..:/czytalam ze to moga yc objawy grzybicy..!tylkojak to sie tam dostalo bo nie masturbuje sie..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia...
ja dopiero mam to od soboty jak sie spac polozylam to tak nagle..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow woow
ja jutro idę fo lekarza, ale kurde... ja po pigułki... a co jak nie da z okazji grzybicy ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a od kiedy
wystarczy że usiądziesz na jakimś brudnym siedzeniu w autobusie czy na ławce, gdzie chwilę przedtem siedział na przykład kloszard. Tak jestesmy zbudowane niestety :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow woow
matko... to ja teraz będę miałą schizy siadając gdziekolwiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18katka
moze ktoras z Was jednak spotkala sie juz z czyms takim ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Animka
droga 18stko. Gdy po raz pierwszy poszłam do ginekologa, to po badaniu dostałam skierowanie na wycięcie septum-to dziwne wystajace coś:). Zabieg odbył się w szpitalu pod znieczuleniem miejscowym, nic nie bolało tylko zabieg sam w sobie nieprzyjemny. To co ci wysraje to po prostu kawałek przedłużenia błony dziewiczej-powinnaś pójsc do ginekologa-i albo zleci wycięcie, które naprawdę nic nie boli, albo to tak zostawi. Tylko kwestia taka czy ci to przeszkadza czy nie:). u niektórych dziewczyn przerwanie tego kawałka błony podczas stosunku powoduje krwotok, a ty miałaś duże szczeście:)) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×