Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia9999.

Seriale z dzieciństwa

Polecane posty

ja pamiętam Gąskę Balbinkę, Jacka i Agatkę i to bardo dobrze:) Potem \"Czterej pancerni i pies\", \"Doktor Ewa\",\"Wakacje z duchami\", \"Stawiam na Tolka Banana\", \"Podróż za jeden uśmiech\", \"Bonanza\"....czyli połowa lat 60-tych:D A pamiętacie \"Zwierzyniec\" ? :) i piosenkę? \"...te co skaczą i fruwają na nasz program zapraszają\"....( trąbka z tłumikiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmos 1999
to było coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiła
Moje ulubione seriale to: Cudowne lata, Sekretny dziennik Adriana Mola, Arabella, Domek na prerii, potem Przystanek Alaska, nie wspomnę już o bajkach Miś Uszatek, Pomysłowy Dobromir, Zaczarowany ołówek i Reksio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weroniką nie jestem
Sąsiedzi w polsacie (Neighbours) akademia Pana Kleksa Nikogo nie ma w domu Przyjaciel wesołego diabła Brygada Acapulco!!! Policjanci z Majami :-) Bajka Sąsiedzi Siedem życzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w archiwach naszej polskiej telewizji mają te wszystkie perełki... Czy nikt tam pracujacy nie może wpaść na taki genialny w swej prostocie pomysł i zaserwować nam choć raz w tygodniu takie powtórki sprzed lat. Albo w ramach jakiejś telewizji tematycznej w stylu TVP Kultura, zrobić TVP Retro? Jaką by to miało ogladalność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokoko
Szkoła złamanych serc:) Znów leci w tv Był tez taki serial Ziemia 2, o kolonistach, którzy rozbili sie na obcej planecie. Mieszkały tam takie kosciotrupy co ryły tunele pod ziemią i porywały dzieci i Grendlerzy co wyglądali jak świnie albo guźce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agent Cooper
a ja dodaje Santa barbara (szczegónie z napiesem: z powodu choroby aktora x w dzisiejszym odcinku za niego wystąpi aktór Y) i jeden gosciu co przez 2 lata w śpiączce lezy - wybitna rola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cien cienia
O tak.... Domek na prerii, Dr Queen, Dynastia, Pełna chata, Ziemia 2 lub Nowa Ziemia-nie pamietam dokladnej nazwy, Druzyna A, Macgajwer(:P), Nieustraszony, Viper, Bonanza, Beverly Hills 90210, Zorro, Przystanek Alaska, Brygada Acapulco, w ogole filmy dla mlodziezy i dzieci w pakiecie Walt Disney przedstawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emil z Lonebergi
Pipi Pamiętnik Plastusia Sześć milionów sekund

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze....
a rodzina lesniewskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to: Kobieta za ladą Nikogo nie ma w domu Janka i pewnie Cudowne Lata - ale to już podlotek byłam. Był taki jeszcze jeden serial, nie pamiętam tytułu, może ktoś mnie uświadomi:) To było chyba w latach 80tych i chyba produkcja NRD, były dzieci i był taki dziadek, który z tyłu głowy miał trzecie oko. W ważnych momentach podnosiła mu się taka klapka porośnięta włosami i to oko sobie oglądało świat. Wiem że to brzmi jak bredzenie jakiejś popapranej kretynki, ale serio był taki serial:-P Jaki to miało tytuł?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×