Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość rybeńka

Prywatny detektyw - czy ktoś korzystał???

Polecane posty

Gość Remigiusz
Mam wrażenie, że piszą tu tylko prywatni detektywi. Żadnych konkretów, tylko: "innymi metodami", "wszystkie potrzebne dowody", "wyszło dużo spraw". Nikt nie powiedział do jakich źródeł dotarł detektyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria9283
Wiele jest tutaj racji, ale przede wszystkim ważny jest wynik przeprowadzonego śledztwa i czy osoba zlecająca na końcu uzyska to czego oczekiwała po takiej współpracy. Mogę Wam polecić ten artykuł, bardzo ciekawy http://neyko.pl/uslugi/skuteczny-wyjazd-srodowiskowy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystalem. Pewien człowiek był mi dłużny sporą ilość pieniędzy, w związku z czym od dłuższego czasu się ukrywał. http://roninsecurity.com.pl w dwa dni namierzyli delikwenta, za co jestem im bardzo wdzięczny i cenię ten profesjonalizm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystalam. Moj maz od dawna zachowywal sie bardzo dziwnie, nie zostawal w domu na noc, w ogole nie wracal. Podejrzewalam go o zdrade, dlatego postawilam na www.detektywi.szczecin.pl/ . Chwile im zajelo potwierdzenie moich obaw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jestescie zalosni naprawde. Nie znam zwiazku w ktorym po wielu latach ludzie sa swieci. Na swiecie jest mnostwo pokus i niestety jesli kogos kochamy to trzeba czasem przymknac oko (jezeli oczywiscie jest to jedno razowy wybryk nie mowie tu o romansie i cyklicznym niewracaniu na noc). I pisze to jako kobieta. Czego oczy nie widza tego sercu nie zal. A kobiety maja juz w ogole tendencje do zaniedbywania sie, odmawiania seksu a potem tylko pretensje... Wynajecie detektywa to powinna byc juz ostatecznosc kiedy mamy 100 procent pewnosci ze chcemy sie rozwiesc. A po tym i tak wiadomo ze nastepny nie bedzie lepszy bo faceci juz tak maja. Wazne zeby nas szanowal, dbal o dom i dzieci. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdarik
Jeśli chodzi o zdradę małżeńską to moim zdaniem warto zaangażować detektywa – człowiek nie żyje w niepewności, nie traci się aż tylu nerwów kiedy wiadomo na czym się stoi. Ja się z żoną rozwiodłem dość szybko, z orzeczeniem jej winy i duża tutaj zasługa biura p. Anioła, który po pierwsze zgromadził cały materiał i druga sprawa że współpracuje z kancelarią adwokacką więc wszystko poszło dużo sprawniej – od złożenia pozwu, pierwszej rozprawy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz synek przebywał z nianią na placu zabaw. Bawił się z dziećmi w piaskownicy. Niania siedziała na ławeczce. Dosłownie na jej oczach podjechał na motorze mężczyzna w kominiarce, chwycił Maciusia i odjechał. W ciągu kilku minut dowiedzieliśmy się, co się stało. Natychmiast wynajęliśmy detektywa z www.prywatnydetektywlegnica.pl. Mąż jest biznesmenem i bardzo dobrze zarabia. Od razu podejrzewaliśmy porwanie dla okupu. Detektyw zadziałał z błyskawiczną szybkością. Dzięki jego pracy odzyskaliśmy dziecko – bardzo wystraszone, ale całe i zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria1919
Raz w życiu z usług detektywa korzystałam i chodziło o rozwód. To znaczy wcześniej trzeba było potwierdzić pewne rzeczy z życia mojego...ślubnego. Rozwód poszedł sprawnie, nie musiałam się za wiele razy fatygować do sądu, koszty spadły na ex-a. Co do detektywa to polecam p. Anioła (kontakt jest na http://aniolkrupski.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z usług agencji detektywistycznej. Postanowiłam zgłosić się do www.gazadetektyw.pl Otrzymałam od nich profesjonalną pomoc, której potrzebowałam. Polecam wam zgłosić się do tej agencji detektywistycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to między detektywami zaczęła się walka o klienta więc trzeba uważać z kogo usług się korzysta. Nie ma co brać taniochy bo tacy to nic nie zrobią a kase wezmą. Jak już się wynajmuje detektywa to lepiej dopłacić i wziąć kogoś rzetelnego i sumiennego. Mogę polecić Detektyw Skrzypek - jest droga ale nadzwyczaj skuteczna. Pomogła zdemaskować mi oszusta, który prawie naraził mnie, moją firmę i rodzinę na bankructwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Osoby zajmujące się prowadzeniem prywatnych śledztw i dochodzeń to detektywi. Profesja ta w polskich realiach nie ma zbyt głębokich korzeni. Inaczej sprawa ma się w kulturze anglosaskiej gdzie sławne agencje detektywistyczne istnieją od połowy XIX wieku. http://biznes.ilawa.pl/uslugi-detektywistyczne-na-slasku/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy rozwodach pomoc detektywa często jest bardzo przydatna, a nawet konieczna. Tak było u mnie. Potrzebowałam dowodów że mąż przepuszcza nasze wspólne pieniądze na hazard. Detektyw Husarski dość szybko przedstawił cały raport czarno na białym pokazujący sądowi że mąż jest po prostu uzależniony. Kontakt do detektywa masz na http://detektywhusarski.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od jakiegoś czasu korzystam z pomocy biura detektywa pana Tomasza Anioła, firma jest z Poznania ale działają na terenie całego kraju. Na stronie http://detektywtomaszaniol.pl/ jest kontakt i szczegóły dotyczące zakresu działań. Prowadzą dla mnie obserwacje głównie związane z ustaleniami majątkowymi kontrahentów. ale zajmuje się też rozwodami, podziałem majątku etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dedetektywizacja

Kto normalny podaje "aktywne" linki do stron polecanych osób? Tylko osoba, która pisze komenty we własnym imieniu. Pozdro reklamiarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi82

Opiszę swoją sytuację. Trzy lata wcześniej mąz zaczął się dziwnie zachowywać. Stał się wobec mnie agresywny. Zaczęły mu przeszkadzać dzieci. Twierdził, że kocha mnie i córeczki, ale ... . Przychodził do domu coraz później z pracy. Wcześniej nie mogłam się od niego odgonić, a w tym czasie seks był szybki i wymuszony. Teraz tak to widzę. Wtedy myślałam, że jest przemęczony. Głupia i naiwna. Jestem wściekła na siebie, że tak długo dałam sobie mydlić oczy. Po jakimś czasie zorientowałam się, że jest coś naprawdę nie tak. Próbowałam na własną rękę sprawdzić czy nie ma kogoś na boku. Wierzcie mi to nie takie proste. Koleżanka poradziła mi żeby zwrócić się do detektywa. Dała mi namiary na takiego którego znała (a co mi tam najwyżej zablokują: detektywagency.pl). Minęło już trochę od tego czasu i nie żałuję żadnej złotówki wydanej na niego. Mam porządne alimenty na dzieci. Mój były nie mógł się wyprzeć tego co robił po pracy i kiedy był na niby delegacjach i wyjazdach służbowych. W sądzie detektyw był jako świadek, a dowody zdrady dostarczone przez niego dawały mi przewagę. Nie chciałam się mścić, ale sam sobie zasłużył. Był dla mnie wszystkim. Sąd zasądził jego winę. Gdyby mi się noga powinęła w życiu to należą mi się alimenty od niego (proszę tego nie oceniać był dla mnie wszystkim i co zrobił, ale to jego wola). Jeszcze dobry prawnik to  podstawa. Wielu jest ciotowatych (przepraszam ale tak jest) i nie wartych złamanego grosza. Mogę polecić i detektywa i adwokata na śląsku. Nie byłabym szcześliwa z mężczyzną, który nie był mi wierny. Niczego nie żałuję. Jestem szczęśliwa. Mam kogoś kto mnie nie zdradzi. WIEM TO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka

Tak. Myślę, że jeśli mamy podejrzenia co do jakiejś poważnej sprawy to warto skorzystać z pomocy prywatnego detektywa. Jeśli chodzi o Wrocław, to mi bardzo pomogła pani Skrzypek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz podejrzenia że twój partner/partnerka Cię zdradza dobrze jest zlecić taką obserwację i udokumentować zdradę. Na rozprawie rozwodowej sąd bierze pod uwagę materiały zgromadzone przez licencjonowanego prywatnego detektywa. Polecam tutaj bardzo dobrego detektywa z Wrocławia S.C Detektywi, którzy udowodnią niewierność twojego partnera lub partnerki. Więcej informacji na oficjalnej stronie https://www.scdetektywi.pl

Edytowano przez Rafaellok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Polecam Wam: www.detektywtrelka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Polecam detektywagency.pl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

http://detektywagency.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biuro Detektywistyczne Tre

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

www.detektywtrelka.pl

tel. 500-509-006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korks

Ja korzystam z urządzenia podsluchowego ze spy shop, polecam bardzo serdecznie. Na detektywa niestety mnie nie stac, ale otrzymałem odpowiednie porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana

Jestem zdania, że kryzysowe sytuacje wymagają odpowiedniej pomocy. Korzystałam z usług detektywistycznych dwukrotnie- za pierwszym razem w życiu prywatnym, kolejnym razem w życiu zawodowym. Opiszę zwięźle drugą sytuację- w firmie z dnia na dzień zniknęły jedne z ważniejszych danych. Postawiło to nas wszystkich na nogi z samego rana. Szef dzwonił i nie mógł uwierzyć. Nie wiedzieliśmy gdzie są, kto trzyma je w rękach, ale przede wszystkim- bez nich praktycznie nic nie mogliśmy zrobić. Jak wcześniej wspomniałam, już wcześniej korzystałam z usług detektywistycznych, więc zaoferowałam to mojemu szefowi. Wynajął Biuro Śledcze Detectio, które sprawnie i rzetelnie odzyskało nasze dane. Szef był wdzięczny mi, a ja ponownie byłam wdzięczna Detectio. Prywatny detektyw równa się błyskawicznemu i kompetentnemu działaniu - uważam, że warto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka90
Dnia 10.12.2007 o 15:04, Gość milenka1973 napisał:

Znam telefon do bardzo dobrego detektywa -kobiety ,bardzo skuteczna i niedroga. Numer telefonu na maila.

Czy to jest osoba z Łodzi, czy mogłabyś podać numer lub email do kontaktu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Polecam biuro z Człuchowa https://www.contra-riskmanagement.pl/. Szybko i profesjonalnie otrzymałam pomoc. Jestem już po rozwodziei uzyskałam dzieki tej firmie orzeczenie o winie męża. Dowody zebrane wystarczyły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×