Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kto wie***

Carrefour

Polecane posty

Gość kto wie***

szukam obiektywnych opinii na temat pracy w Carrefour.Był już taki topik ale niewiele się z niego dowiedziałam.Czy ktoś mógłby mi pomóc i opowiedzieć coś o tej pracy ? Na jakim stanowisku pracuje, ile zarabia , ile godzin pracuje ( czy zgodnie z umową ), na jaki etat?i na czym konkretnie polega jego praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto wie***
a może ktoś z was był już na rekrutacji do Carrefour Glinki w Bydgoszczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowanym polecam
W psrawie jeszcze tego tekstu z Expressu (Pani po studiach? To do kredytów). 6,16 brutto za godzinę. Generalnie 700 zł na rękę, w najlepszym wypadku (premia 1,13 brutto) dobijesz do 1 tys. złotych, harując jak dziki osioł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracowałam 5 lat tyle, ze w Warszawie teraz, z tego co wiem jest duużo gorzej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca w Carrefour
Praca w Carrefourze na kasie , 900 zł do reki, co czwarta niedziela wolna, 2 dni w tygodniu wolne ale wyznaczone są przez nich w grafiku co tydzien,praca jest na pół etatu z możliwoscia dorobienia tak to nazywaja , pracuje sie różnie po 6, 7 , 8 , 9 , 11 godz. zalezy od nich jak przydziela w grafiku . najgorsi są klienci niektorzy tacy chamowaci wydzieraja mordy o byle co przewaznie brakuje kodów na towarach i trzeba dzwonic po wrotkarke , no ale taka jest praca w hipermarketach wszedzie w tych wiekszych , przyjmuja tam chyba kazdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klientkaaaaaaaaaaaaa
pisze o białej podlaskiej i konkretnie o wspaniałych promocjach na schab. to się zdarza po raz któryś. ostatnio w sobotę (21.08.10)po godz 16 razem z koleżanką pojechałyśmy do sklepu kupić sobie na obiad schab. byłyśmy po pracy i przejechałyśmy całe miasto a tam co pani za ladą - schabu nie ma i będzie w poniedziałek rano (a więc sobota popołudnie niedziela nici), zrezygnowane kupiłyśmy coś innego z mięsa a za nami stoi jakiś mężczyzna do tej sprzedawczyni cześć masz scab dla mnie a ona mu 3 reklamówki wyciąga spod lady przy nas. więc się pytam po co jechać po pracy przez cale miasto po to żeby sie zdenerwować. dziś rano w poniedziałek pojechałam ponownie skoro powiedziała że będzie rano a tam jakiś facet mówi że już nie będzie wcale schabu. wypakowałam zakupy z koszyka ponownie na półkę i nic nie kupiłam. to jest celowe działanie taki wabik całe miasto jest oklejone plakatami z cena promocyjna zajeżdża sie po schab a tam tylko dla pracowników i ich znajomych a zwykły klient załaduje cały koszyk czym innym. tak więc na pewno ani ja ani moja koleżanka szybko się nie wybierzemy na zakupy do carrefour

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio, jak ktoś szuka pracy, to polecam poczytac wpierw opinie na http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,6664 można się dowiedzieć dlaczego szukać pracy gdzie indziej, nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajronek
temat będzie zawsze wracał jak bumerang. jako osoba która pracowała w carrefour mogę śmiało powiedzieć, że większosć opinii na tym forum jest wyssana z palca. poniżej zamieszczam link do innego forum, wypowiadam się tam ja i inni pracownicy, sprawdzone. poznacie na serio jak tam jest w pracy http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,30179

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×