Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mk22

JAk chudłyście przy karmieniu piersią???

Polecane posty

Witam! mam pytanko!!! Jak szybko wróciłyście do swojej wagi sprzed ciąży przy karmieniu piersią? Czy faktycznie kilogramy \"spadały\" w błyskawicznym tempie? Nie wiem czy ja jestem wyjątkiem ale mnie waga staneła i coś wcale nie spada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omeska
Wiesz co zachodząc w ciąze ważyłam 61 kg,rodząc 74 a po 4 miesiącach karmienia(byłam na diecie bo dziecko miało skaze) 51.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogóle nie schudłam , karmiłam do końca 15 miesiąca, byłam gruba jak balon i schudłam dopiero potem na diecie i siłowni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po pierwszym dziecku schudłam 20kg w ciągu 6tyg. Niestety po drugim porodzie nie jest już tak kolorowo. Jestem 3m-ce po porodzie i nadal mam 3kg nadwyżki:(:(:(:( Ale po samym porodzie było mnie mniej o 8kg.Wiec systematycznie co miesiąc troszkę jednak mi spada z wagi. Niestety mój brzuch nie wraca do formy tak jak po 1porodzie. Nie wiem-może dlatego też że to drugie cc??? Ale w czwartek idę na basen i mam zamiar chodzić tam 2x w tygodniu. Liczę na to,że basen mi pomoze:):):) Dodam,że oczywiście karmię piersią:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po urodzeniu szybko zrzucilam ok 15 kg (z 18), niestety KARMIĄC przytyłam znowu 3 kg i jestem 5 na plusie. po zakonczeniu karmienia planuje diete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie chudłam
Ja nie schudłam,wręcz odwrotnie.Jak karmiłam to miałam potworny apetyt.Nawet większy niż w ciąży :/ Trudno mi było powstrzymać się od jedzenia.Efekt: 15 kilo na plusie.Teraz już nie karmię (niestety mleko mi znikło) i powoli biorę się za odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmiłam piersią 10,5 m-ca. Przez pierwsze 5 miesięcy naprawdę intensywnie, przystawiając synka nawet co 1,5-2 godziny (także w nocy). Do swojej wagi wróciłam po 4 tygodniach od porodu mimo iż jadłam normalnie (łącznie z kolacjami), a potem jeszcze troszkę zrzuciłam. Niestety po odstwieniu bąbla od piersi znów trochę przybrałam:( teraz z tym walcze i ćwicze 3 razy w tygodniu oraz ograniczyłam jedzenie. Powolutku efekty zaczynają być :D muszę tylko się tego trzymać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja schudłam
po 6 tygodniach wróciłam do wagi sprzed ciąży. W ciąży przytyłam tak średnio, bo 14 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roznie to bywa
Ja chudlam karmiac piersia, a karmilam czesto, dzien i noc. Po pol roku od porodu (i to juz bylo 2. dziecko) mialam niedowage 4 kg i wazylam 48 kg. Wszyscy mysleli, ze jestem chora. NIe bylam na diecie ani na silowni - tylko karmienie piersia i nieprzespane noce! Po 3. dziecku nie pamietam kiedy schudlam, bo nie zwracalam na to jakos uwagi, ale tez wazylam iles mies. po ciazy 48 kg. Tylko ze wtedy juz ludzie byli przyzwyczajeni do mojej "chudosci" po 2. dziecku i po 3. jakos nie komentowali tylko "jestes szczuplutka jak modelka". Po samym porodzie wazylam z 53kg a potem mi spadalo. W ostatniej ciazy przytylam 15 kg. (10 kg normalne i 5 kg z tej niedowagi jaka mialam przed ostatnia ciaza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara 82
a ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy 1 ciazy - w 4 mc schudlam 20 kg (w ciazy przytylam 16) a teraz-tydzien temu urodzilam. zostaly mi 2 kg z ciazy(przytylam 10). jem bardzo delikatnie- nic pieczonego smazonego , tlustego. zero slodkiego, duzo wody mineralnej, wedliny drobiowe, mieso- drob, salate, pieczywo, jablka gotowane. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEE ja jestem prawie 2 miesiące od porodu i przez pierwszy tydzień schodłam 3kg a teraz od 7 tyg waga stoi w miejcu, od czego to zalezy? Nie jem smażonego, czekolady, fastfoodów i nie piję coli. Przed ciążą jadłam te wszystkie rzeczy i i nie tyłam, teraz odżywiam się zdrowo a waga stoi. Fakt, że jem trochę więcej ale przecież karmienie(ponoć) spala do 700 kcal dzienie? Nie rozumiem już nic!!! Zna ktoś wytłumaczenie???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie znam... to wysoce niesprawiedliwe :( też jestem gruba w ciązy i po też musiałam się ostro napocić żeby to zrzucić po 1 porodzie teraz bedzie podobnie, już to widzę ech :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmiłam z wielkim poświęceniem 2 lata. W ciązy przytyłam 13 kg, zaraz po porodszie schudłam 6 kg.Karmiąc jadłam sporo, córcia dosłownie wysysała ze mnie jedzenie. Do wagi sprzed ciązy ( 53 kg) wróciłam po pół roku, rok po porodzie ważyłam jeszcze mniej- 48 kg. Teraz , dziecko ma 7 lat, moja waga to 50-51 kg, wzrost 165.Nie odchudzam się ani nie pilnuję wagi, po prostu po urodzeniue dziecka nie tyję. Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się zastanawiam czy możliwe jest aby po trzecim dziecku móc schudnąć oczywiście karmiąc piersią i zgubić to wszystko co się nagromadziło jeszcze przy pierwszej ciąży.Tak chociaż kilka kilo mniej.Czy to zależy od długości karmienia,bo pierwszego syna nie karmiłam piersią,drugiego 8 miesięcy i wtedy zgubiłam szybciutko te kilogramy co w ciąży zaległy ale te z pierwszej ciąży zostały.Nie wiem czy dobrze wyjaśniłam o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliszenka
ja schudłam juz tak ze ma,m lepsza wage niz przed ciaza, a mam dziecko juz 5 miesiecy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×