Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KAPRYŚNA

ZMYWARKA- kilka pytań od nowicjuszki

Polecane posty

ja tez je laduje do zlewu a potem do zmywarki, tak sobie mysle ze problem niedomytych naczyn to tylko kwestia uzytych detergentow, moj maz mowi troche w tym siedzi ze te zmywarki na naszym ryku i tak sa robione przez trzy firmy tzn na ich podzespolach chyba bosch siemens i cos tam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam ...
mnie sprzedawca odradzał bosha, że b. awaryjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam ...
betse, czyli i tak mamy bałagan w kuchni, oj, ja mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremowka
zmywam wieczorem a wyjmuje zawsze rano jak wstaję, tak sie przyzwyczaiłam, dlatego tych oczkujących na zmywanie naczyń nie jest duzo. zanim sie obudzę i woda na herbate się zagotuje to wyjmuje i chyba tym stukaniem talerzy budze syna - wiec problem budzenia mam z glowy. generalnie zadowolona jak nie wiem. Bardzo długo nie mogłam wyjść z euforii - po zakupie tegoz urządzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosch jest najlepszy
moja ciocia miala zmywarke bosch przez 10 lat i wywalila ja dopiero jak zmieniala cala kuchnie, bo jej kolor nie pasowal.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosch jest najlepszy
acha i ciocia miala 5 dzieci , piekla ciast, duzo gotowala , wiec zmywarka latala 2-3 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też chcę kupić zmywarkę
a znajomy,który naprawia pralki, lodówki itp. mówi,że Bosch ma najdroższe części i jak sie zepsuje to lepiej kupić nowy sprzęt bo naprawa jest b. droga Wszystkie powyższe rady są b.cenne,chcę kupić 45cm i rzeczywiscie kupię taką z mniejszą ilością programów bo po co przepłacać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betse! Ja na razie jestem na etapie testowania zmywarki, więc próbuję róznych programów. Za każdym razem naczynia są czyściutkie.Uzywam tabletek calgonit 5 w 1.Obstawiam,że najczęściej będę używała programu auto, eco albo bio. Nie opłukuję naczyń i od razu wkładam do zmywarki. Zawsze miałam gary piętrzące się w całej kuchni, to teraz wręcz z pasją je pakuję. Upajam się porządkiem .Jestem zaskoczona jaki ten blomberg jest cichutki, praktycznie nie słychać ,że się zmywa.Moja pralka jest dużo głośniejsza, nawet głośno pobiera wodę. Zmywarkę mam 10 dni a kocham ją już z całego serca. Szkoda tylko,że wcześniej się nie zdecydowałąm na jej zakup. Dziewczyny! Każda z nas powinna mieć taki sprzęt, naprawdę.Zobaczycie jaka to wygoda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile zmywa tak
zmywarka??? mnie wiecej?? bo mnie sie wydaje,ze moja ostatnio z 2 h zmywała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak obyło się bez kucia ścieny,ale i tak nieźle namieszałam...Tam gdzie był zlew jest lodówka,obok ONA,zamiast lodówki długi blat.Zlew wpuszczony w narożną szafkę.Jest dużo lepiej niż było,mam wszystko pod ręką,jest funkcjonalnie.A marysia BOSKA choć mam wrażenie,że u bratowej ładniej domywa.Mam bosh 45 cm i używam W5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petiberek
dziewczyny a jak jest z zuzyciem pradu ? Duzo pobiera taka zmywareczka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie wiem,bo ja mam rozliczenie co dwa mi8esiące.Lada chwila dostanę rachunek to się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×