Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anna_sz

Poradźcie

Polecane posty

Zastanawiam się nad stworzeniem firmy zajmującej się organizacją ślubu i wesela - od A do Z. Organizcja w całości lub tylko pewne elementy (np.: dekoracja, zaproszenia...) Powiedzcie czy byłybyście skłonne z tego skorzystać z takiej firmy i ile byłybyście skłonne zapłacić. Jeżeli nie to to może podsunieciemi jakiś inny pomysł na firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm bylabym sklonna
wynając taka firme ktora: poszuka mi orkiestry sali wynajmie samochod zrobi dekoracje kupi zaproszenia kwiaty a zaplacilabym za to góra 2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga autorko
nie wymyślilaś nic nowego ;-) takich firm jest mnóstwo, zobacz w googlach i w pismach ślubnych. Ja osobiście nie wzięłabym takiej firmy. Nie jestem ciamajdą ;-), wolę wszystkiego dopilnowac sama. Ściśle mówiąc, już wszystko z narzeczonym mamy pozałatwiane. Załatwialiśmy sami, wedle naszego gustu, a nie czyichś koncepcji. Jak chcesz miec rozeznanie cenowe, podzwoń po tych firmach i spytaj ile biorą. Ostatnio jest moda na ręcznie robione zaproszenia ślubne i księgi gości lub podziękowania - to tak w ramach podrzucenia Ci pomysłu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robię zaproszenia i kartki okloicznościowe, ale to trochę mało. Dzięki za odpowiedź. Jeszcze się pozastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga autorko
myślę, że firma dekorująca jedynie salę miała by większe wzięcie. Zobacz sąsiedni topik na ten temat. Tam dziewczyny szukają czegoś takiego. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo czy ktoś tu jeszcze zagląda. Napiszce co myślicie o moim pomyśle in więcej opinii tym łatwiej będzie mi podjąć decyzję lub zrezygnować z moich pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze wesele to bardzo
indywidualna sprawa,kazdy lubi miec wszytko po swojemu. Ja bym nie skorzystala, no moze w małej czesci tylko. Moze lepiej organizacje innych imprez - studniowek,kinderbali itd, ktore sa traktowane przez organizatorów jako zlo konieczne. Firma , ktorej bym skorzystala ( nie na temea i takich troche jest ale nie wszedzie) to dowozy calodzinnego jedznia w diecie 100cal, lub np nerkowej czy watrobowej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i cisza nikt nic nie mówi, nic nie radzi znowu jestem sama z decyzjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga autorko
Chodzi o to,że trudno wymyślić coś, czego jeszcze nie było... W dziedzinie ślubów było już raczej wszystko. Może jakiś sklep z dodatkami i butami ślubnymi, salon sukien? Ale domyślam się,że nie o takie rady Ci chodzi. A co z tą dekoracją sali? Decydujesz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stroje ślubne to dość spora inwestycja, a tyle nie mam. Poważnie zastanawiam się nad dekorowaniem sal kościołów samochodów. Zastanawiam się co jest potrzebne jakieś wazony, stojaki, kwiaty sztyczne, żywe, szarfy .... co jeszcze i za ile? Te kwiaty podsunęły mi pomysł kwiaciarni, gdzie można kupić ręcznie robione drobiazgi. Tylko nigdzie nie mogę się dowiedzieć jaki to są koszty.Kurs bukieciarstw ok. 1000, a co z resztą jaki lokal ... itd pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź-do-autorki
wesele to kosztowna sprawa, więc każdy raczej stara się sam sobie je tanim kosztem zorganizować, ale pomysł masz bardzo dobry! Jeśli mieszkasz w dużym mieście, podejrzewam że bedziesz mieć klientów. Druga sprawa - coraz częściej wesela są w lokalach, hotelach i knajpkach, a tam sale najczęściej są już udekorowane przez właścicieli. Inaczej jest na strażnicach i np. w szkołach. Nie musisz od razu otwierać firmy, by spróbować czy pomysł się przyjmie. Daj ogłoszenie do prasy, porozwieszaj ulotki. Mam znajomą która dekoruje strażnice w okolicznych miejscowościach! Zaczynała od ogłoszeń przyklejanych do tablic ogłoszeniowych i rozdawała ulotki osobom które przyjeżdzały zamawiać salę. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×