Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Anioleekk78

NAUKA SIUSIANIA NA NOCNIK!

Polecane posty

Witam, Mam 2,6 letniego synka, bardzo energicznego, upartego i kochanego :)). Praca z nocnikiem jest praca dla mnie dosc cieżka, zmudna i trwajaca juz bardzo dlugo, ale jestem cierpliwa, bo wiem, ze popelnilam kilka błędow, ale wyszlam juz na prosta i moj Szymonek ladnie siedzi na nocniczku i robi siusiu. Musialam kilka miesiecy dobre odczekac, by do tego dojsc :)...Teraz podjelam od 3 dni kolejna probe nauki siusiania na nocniczek. Powiedzialam, ze pieluszki wyjechaly juz, bo jest za duzym chlopcem, by je nosic. Teraz nosi majteczki i rajstopki. Zrobilam takie plansze z dniami tygodnia, gdzie kazdego dnia rysujemy buzki albo usmiechniete badz smutne w zaleznosci od tego gdzie te siuski i kupki ląduja. Ponadto bawimy sie klocakami, budujemy mieszkanie, gdzie jest sypialnia, kuchnia, lazienka i ubikacja, gdzie sie ludki zalatwiaja. Z tego co obserwuje Szymus wie gdzie sie nalezy zalatwic, ale jak sie go nie wysadzi to i tak leje w majtki. Sika bardzo czesto, bo musze go co pol h wysadzac. Jak sie pytam czy chce, odpowiada ze nie, a zaraz sika w majtki. Juz mija trzeci dzien i nie widze zadnych efektow...moze to za wczesnie jeszcze...nie wiem...moze on po prostu jeszcze nie dojrzal do robienia na nocniczek? wiem, ze chlopcy pozniej dojrzewaja i ze niektorzy osiagaja zdolnosc sygnalizowania swoich potrzeb nawet po 3 rz. Chętnie poslucham Waszych doswiadczen i rad. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×