Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dana53

SAMOTNE I SAMOTNI -PO 50-TCE

Polecane posty

Ostatnio nic nie kupilam, sciagam z netu ebooki albo z biblioteki pozyczam jesli chce przeczytac, jakos na biale kruki nie mam parcia. Ani kasy. Zreszta u nas kraj wilgotny to pewnie zaraz bez jakichs specjalnych szykan, taki rekopis szlag by trafil. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, ile mam ksiazek tutaj. Czesc jeszcze u eksia. Po polsku mam tylko kilkadziesiat, sporo pozyczonych i nie oddanych :( - i juz ich nie odzyskam. Mowi sie trudno. Nie wiem, czy w mojej bibliotece znalazloby sie cos, co odpowiadaloby Twoim gustom czytelniczym. Ksiazki mam dosc zroznicowane bo czytam to na co w danym momencie mam ochote. I trudno mi powiedziec, czy mam jakias ulubiona dziedzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to ja tez nie mam problemow z ksiazkami. Ciesze sie tym co mam i co moge dostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze lubie, ale dawno nie ogladalam... teraz to juz na bank ide do wyra ;) Do rana, kochane forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, jak tu milo i sympatycznie sie zrobilo.;) Niektore wypowiedzi to jakby zywcem z mojego toksyka bylego skopiowane. Az sie w oku lezka z nostalgii zakrecila... (czy mam wyjasnic ze to sarkazm?) @Blondi - oczywiscie gratuluje przyjecia do szkol. 🌻 A to co mam na mysli to pisze na czarno albo wogole. Za bardzo szanuje siebie zeby sie do takich pseudo-dyskusji angazowac. Psy szczekaja, karawana idzie dalej. A zycie samo weryfikuje wiele spraw. Osoba wspominajaca o sloikach i butelkach zapomniala o pudelkach, plytkach sciennych, ramkach, drewnie itp - jak walic to z grubej rury i po bandzie a nie takimi polsrodkami ;) :P i wygarnac wszystko. Ole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tu, mna kafeterii, juz od 2003 roku. Gdyby sie jednak zrobil jakis total syf to pewnie bym odeszla, choc to forum (szczegolnie jeden topik) wiele mi pomoglo. Ale znak czasow - tak jak wyrasta sie z ubran mozna tez "wyrosnac" z miejsc w ktorych sie przebywa. Mialam jechac gdzies dzisiaj ale pogoda niepewna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie mi polecono ponoc dobry film (mam zaufanie do tego zrodla) "The Help". No to trzeba bedzie zaraz wydrzec sieci - i juz wieczor z glowy! Oczywiscie jesli jest w dobrej kopii a nie jakis cam czy ts :/ Smigam sprawdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Wy o tych sloikach, jakby innych tematow nie bylo? :D Co komu przeszkadza - czy ja maluje sloiki, czy sciany, czy sprzatam w magazynie, czy wykladam w szkolce niedzielnej? Przeciez to wylacznie moja sprawa. Nic z tego nie rozumiem :P I pewnie nie zrozumiem ale nie musze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycie jest piekne! DVDRip, mkv. Tzn "The Help" pozywiom, uwidim. Trzeba od tych szkielek odpoczac zdziebko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiskus? :D Podziwiam twoja wyobraznie w probach dokopania mi :D Ciekawe, kiedy ci sie znudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Samotniczki:) ale już chyba nie sympatyczne...:O co tu sie stało? dużo do czytania, ale już widze, że jakieś wzajemne obrażanie...chciałam tylko się przywitać i życzyć miłego dnia, bo nic tu po mnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy trzeba to pazurki, a kiedy nie trzeba...albo tez trzeba;) to brzuszkiem do góry:D dobrze, że tylko my, kobiety wiemy kiedy trzeba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do amazonia51
Dzien dobry , jestem po podobnych zdrowotnych przejsciach Amazonio szukam bratniej duszy czy mogłabys odezwac się do mnie na mail ? prosze. adres : stokrotka51.60@o2.pl pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do amazonia51
adres bez tych< br >,oczywiście stokrotka51.60@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Fatalka:) Na dziś i jutro tradycyjnie nie mam żadnych planów. Z chęcią bym poszła w plener ale ostro wieje. Nie bardzo rozumiem Twoje 'zrób to samo". do amazonia51 napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×