Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hhhh

nawiedzony obraz

Polecane posty

Gość kofeinka...
boje sie;( to jest straszne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też widziałem zdjęcie
ta kobieta to dopiero ryła psyche..ona naprawde na nas patrzyła, ta blada twarz wyłupiaste oczy...brrrrr za pierwszym razem to mi takie ciary przeszły.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodzi
to ty jestes zeschizowana nie ja, ja jestem twarda naprawde, nie wzruszy mna twoje gadanie. Bo jestem mocno wierzaca, i wiem jakie sa nauki Biblijne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no rotten to w ogole...ostatnio bylo zdjecie murzyna z rozwalona glowa, mozg rozbryzgany na chodniku... ale jakos wciaga ogladanie tych rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figazmakiem może malarz nie zdążył domalować. Spieszył się aby ludzi na kafe postraszyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schizofreniczka
Rotten ma niesmaczne foty:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodzi
rotten tez na mnie nie dziala, mam siostre na medycynie na prosektorium ogląda gorsze rzeczy, jak pokazalam mojemu tacie lekarzowi, to powiedzial ze czesc to sa sztuczne ciala, ja tez doszlam do tego mozna czasem poznac podróbe mozgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcie nie było obrzydliwe....było naprawde straszne, zdjęcie prawdziwe, tylko tak zrobione, że wykorzystywany był jakiś błąd optyczny, ta trupia kobieta ZAWSZE na nas patrzyła czy byłeś z boku czy z przodu, a jak się przesuwałeś to te oczy także...dziwne uczucie nie powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamelkaa - :-D :-D :-D Ja to mam wrażenie, ze ten chłopiec ma w oczach strach, który wyraża łzami. Wyglada on na strach przed tym, który je portretuje (autoschiza malarza? ) Zresztą ten artysta namalował jeszcze kilka innych portretów dzieci ----zawsze płaczących....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schizofreniczka
Skąd wiesz, że ten? Nie jest podane nigdzie kto jest autorem płaczącego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o ciszę
Strasznie to dopiero będzie! Ten obraz ma niezwykłą moc; od niego się NIE DA uwlonić! Zaczniecie dostrzegać w zżwych ludziach cechy chłopca i zaczniecie rozpoznawać zło w czystej postaci, ale siła tego obrazu polega głównie na tym, że ono i Was przenika, więc "rozpoznawać" nie znaczy "tępić"!!! Przeciwnie - zło przyciąga jak magnes, nie pozwólcie, by Wami zwaładnęło! Módlcie się do Boga o łaskę i o to, by sie uwolnić od złej energii!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schizofreniczka
Tomek to Ty?????? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figazmakiem :-) Może to był jakiś cholerny pedofil??? Dzisiaj o tym się mówi, wtedy niekoniecznie....Straszył dzieci albo robił im jakąs krzywdę i płaczące malował. Świr jeden :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodzi
hehe nizle tutaj szerzycie sciemy, tak to jest z aparatem ze osoba ze zdjecia patrzy na was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodzi
tez mam w domu placzaca dziewczynke i chlopca nie rusza mnie to ale bacia mi opowiadala ze malarz bil te dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schizofreniczka - to jest skopiowany tekst z linku, który podała eyre - dotyczy wypowiedzi jednego z oglądających ten obraz: on the webpage click on the top left picture/link then again on the top left pic/link of the pop up, and it will take you to the image gallery that shows about 12 different pictures by the artist, all of them of kids crying.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia tylko to zdjęcie robione przez policyjnego fotografa...... najgorsze były te oczy, te obrazy to pikuś , taka porcelanowa cera, blond włosy i WIELKIE oczyska...... jestem facetem ale na myśl o tym zdjęciu to do dzisiaj mam ciary...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamelkaa - zabiłabym na miejscu takiego \"artystę\". Takie świrusy.... nawet nie wiem, jak to określić - brzydzę się :-o Ale to domniemania...... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to weż sobie dowolne zdjęcie i odchylaj głowe na boki zdjęcie jest statyczne, oczy ludzi na zdjęciu nie wędrują...cholera poszukam tego zdjęcia....dopiero wtedy będziecie mogły się bać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o ciszę
no to pięknie! Wszystkim Wam jeszcze dziś w nocy przejdzie ochota na żarty! Powtarzam i to całkiem serio! Pomódlcie się! Czy czujecie chłód? TO pierwszy objaw skostnienia wewnętrznego dobra. Nie pozwólcie na rozpowrzechnianie tego obrazu, nie patrzcie na niego i nie pozwalajcie na to innym! Wszystko zło, które celowo rozsiewacie - wróci do Was ze zdwojoną energią! Tak nie wolno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieźle, teraz wychodzi, że większość artystów, to pijane świry.. Czasami dochodzę do wniosku, że tego nie można wykluczyć... A co do tych wodzących oczu, to mam podobne zdanie do którejś z przedmówczyń. Tak jest z każdym zdjęciem, bo zdjęcia są jednowymiarowe przecież. I na każdym zdjęciu, czy plakacie, zawsze będzie sie miało wrażenie, że osoba ze zdjęcia wodzi za nami oczyma... Gdziekolwiek będziemy stać, czy siedzieć, ta osoba będzie patrzeć na nas.. Jeśli w pokoju siądą 3 osoby w różnych miejscach, to każdej będzie się wydawać, że osoba ze zdjęcia patrzy właśnie na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jeszcze zwykłym, starym aparatem fotograficznym zdjęcia robiłam to wiele osób miało czerwone ślipia na fotkach :O Szatany jakieś czy co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodzi
ja sie juz modlilam i pomoglo wlasnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o ciszę
szatany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgłosiłem ten topik do kasacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o ciszę
dobranoc, śpijcie dobrze o ile to możliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×