Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hhhh

nawiedzony obraz

Polecane posty

Gość nie ma tak*
Schowałam topik ale jak jutro go nie znajdę to ręka noga, resztę sobie dośpiewaj..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma tak*
Dawaj venom a przy okazji szukaj!!!!! Historia też może być ale foty SZUKAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozowa kotka
wiem o jakim zdjeciu topielicy mowisz, tez go widzialam.myslalam ze narobie za przeproszeniem w majtki ze strachu.widzialam go jeden jedyny raz a pamietam go bardzo dokladnie.nie da sie zapomniec czegos takiego,oczy tej dziewczyny pojawiaja sie potem w twojej wyobrazni.maja w sobie cos co nie pozwala ci o nich zapomniec.sa straszne dlatego nie radze ogladac tego zdjecia.ja za nic w swiecie nie chcialabym go znowu zobaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszą ksiązeczki dla dziecki klasyfikując kupy (krowie, królicze, kozie, ludzkie...), to niby dlaczego nie ma byc bajek rodem z sali tortur sredniowiecza???? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAL
Natia , ale bardzo mnie to interesuje. Bardzo staram sie zrozumiec i wejsc w glowy tych co wierza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eyre własnie zastanawiałam się czy ktoś podejmie temat spalonej Rózi w \"Antku\"?? Ja to musiałam przeczytać jako dziecko - lektura to była i wstrząsnęło to mną okropnie :O A to trzecia w nocy taka niebezpieczna? Dobrze, że ja wtedy najczęściej śpię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz literówki robie, to czas, zeby się położyć...może błogi sen nadejdzie... moze wyśnie sobie jakąś lalę??? :-) :-) :-) O Istoto Najwyższa - obdarz mnie wreszcie snem porządnym!!!! :-D Dobranoc!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tym jak zrobiło furore to część ludzi chciało się coś więcej dowiedzieć o tej kobiecie....i tu był problem..... bo tak naprawde nikt o niej nie słyszał, nikt nie zgłosił zaginięcia, odcisków nie można było pobrać bo skóra była zniszczona, podobno do dzisiaj nie wiadomo kim była kobieta, kim zabójca. Jacyś psychologowei pisali, że w tych oczach był potworny strach, potem ktoś umieścił inne zdjęcie ....tylko tym razem w tych oczach naprawde było widać gniew czy agresje..takie pełne nienawiści.... poprostu dwa różne zdjęcia i dwa spojrzenia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma tak*
venom pospieszaj bo ja nerwowa jestem;) może Ci pomogę jej szukać, pospieszaj, pospieszaj bo posapć też coś trzeba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamelka, ja sobie wyobrażałam jak ta dziewczyna musiała cierpieć...skóra jej się odczepiała czy jakoś tak... A swąd palonej skóry...? Ona krzyczała w tym piecu:( Takie właśnie są lektury:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAL
Natia, tez nie masz czego sie bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma tak*
TO NIE TO;(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet ją rzucił i makijaż sie \"lekko\" dziewczynie rozmazał :-D Kurde, nie mogę się oderwać od kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozowa kotka
Naprawde nie radze ogladac tego zdjecia, ktore chce podeslac venom.w przeciwienstwie do tych obrazow to zdjecie jest autentyczne.jest na nim cialo martwej kobiety a przedewszystkim oczy,ktore tak wiele wyrazaja.widac w nich smierc, bol strach, to jest straszne.jak przypomne sobie to zdjecie to mam cierki.nie otrzasniecie sie po nim dlugo bo te oczy nie pozwola wam o sobie zapomniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAL
Ludzie bojcie sie ludzi. Nie obrazow czy duchow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma tak*
Nie bać się!!!!! Czekać!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAL
DAWAJ! dawaj to zdjecie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra...ja też spać uciekam. Jak przeżyję - po tym oglądaniu tych obrazów - to jutro Wam napiszę czy miałam koszmary senne czy nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nellll
Jednak ludzie lubia sie bac :) a mam pare fajnych obrazkow ale mysle ze na noc to niewarto demonstrowac publice ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×