Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hhhh

nawiedzony obraz

Polecane posty

Gość przelatujący kormoran
Dobrze zrobiłeś, powinien zniknąć z powierzchni przestrzeni wirtualnej, oby tak było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D A ja z tymi szatanami tyle lat za pan brat żyję. To ci dopiero...dzięki kafeterii uswiadomiłam sobie, że należy zrobić szybki przegląd fotek i znajomych :D Ludzie...mamy XXI wiek. Średniowiecze dawno za nami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie przyszło do głowy, ze moze ta lalka z obrazu \"The hand resist him\" jest strażniczką tego chłopca? Właśnie przed jego ciemna stroną duszy, bo sama z niej pochodzi???? Dobre, nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schizofreniczka
dlaczego zgłosiłeś obłudniku temat do kasacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAL
Nie ma w tym nic strasznego! Kiedys byly takie lalki, sam mam gdzies taka po siastrze z takimi oczkami bo innych nie umieli robic :) Dzieciak wyglada troche jak maly frankenstain, nie jest za urodziwy :) Straszne sa wasze posty i ludzi ktorzy pisza o tym ze jest straszny niz sam obraz jest. Im mniej wiesz o czyms tym bardziej sie tego boisz. !!! Jesli by wierzyc w klatwy i rzeczy temu podobne, powinnienem byc martwy 5 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przelatujący kormoran
nie! Nie myśl o tym BŁAGAM! Nie myśl! Odwróć swoje myśli ! Nie uwolnisz się od tego!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schizofreniczka
Figazmakiem no w pewnym sensie. Ona jest przewodniczką bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przelatujący kormoran
obejrzyj się za siebie...szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotka była z męskiego forum zapodana i powiem wam, że każdy był zesrany :D, fotograf się jeden wypowiadał, że można przy odpowiednim ustawieniu i oświetleniu zdjęcia uzyskać taki efekt......te oczy całe się przesuwały były jakby ruchome, wydawało się, że gałka oczna cała się przesuwa, błąd optyczny... chodziło o to, że efekty nie był zamierzony, obiektem zdjęcia była martwa kobieta wyciągnięta z rzeki po tygodniu, i do tego miała duże przekrwione oczy które cię śledziły po domu..... jeden ustawił sobie na tapete w komputerze, to jego dziewczyna prawie zawału dostała... bo w pierwszej chwili nie zrciła uwagi na monitor a jak przechodziła to te slepia ją goniły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpieg
źle się zabawiacie, dzieci, źle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schizofreniczka
Bedę sie smażyć w piekle. No strażniczka dobrej czy złej strony duszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliankaaa
nie moge znalesc placzacego chlopca.a ktory obraz robi na was wieksze wrazenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie szukam wrazie czego popytam na forum i jutro będzie :D najgorsze są trupy z otwartymi oczami..... acha do dzisiaj nieznany jest zabójca.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schizofreniczka
Natia nie bluźnij:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpieg
udajecie, ze wam wesoło? Niepotrzebnie! Strach chwyta za grdyke i siada na piersi! Przygniecie jak tylko sie połozycie do łóżka, ale niech tam! Nie chcecie słuchać, to nie, wasza sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schizofreniczka
liliankaaa-- 3 strona topicu z opisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia - jak przytulę Cię do mojej bujnej piersi - to zaśniesz jak dziecko :-) Moja córa zasypia tak w 5 minut :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schizofreniczka
zaraz północ lece do lustra wzywać szatana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja żaluję że Wam pokazać bohomazów swojego dziecka nie mogę :D Te jego ludziki to dopiero mają spojrzenia. Jedno zezowate, drugie jakieś krzywe, trzecie ma jakiś kieł z gęby wystający - to ma być w zamierzeniu język :P I jeszcze nazywa się toto \"mama, tata i ja\" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na rotten kiedyś widziałam zdjęcie faceta, który spadł z wysokości i \"gnił\" sobie przez jakiś czas. On też miał wytrzeszczone oczy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliankaaa
O matko ten chlopiec ma straszne oczy, takie przenikliwe...brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×