Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hhhh

nawiedzony obraz

Polecane posty

Rybak , a ktos Ty? A jakiegos linka na wkupienie do łask masz aby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrzezaj , jestem fanka kopalni! pokażę Ci zdjęcia , ale ta mnie poraza , jak odkrywek nie lubie.Pokażę Ci kiedys fotki. Rybak , no bezposredni jestes:P ale adres jakby kiepsko wybrałeś:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calamity , ja nie jem sniadan:o a za kawe to chyba nie warto:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrzezaj- a w kieszeni bede miała kartkę z adresem tego topicu i prosba \"wklej foty...\" :P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bezczelnie zgapiłam, a na posladku to miałąm cos innego wytatuowac , ale zapomniałam , co:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A , to jeszcze 36 min. masz. A ten tautaz to miał być jakis gupi tekst:o za gupi , zeby pamietac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arava---> 36 min szybko mija - zwlaszcza na kafe :D Tylko nie wykluwaj soebie imienia tego jednego jedynego faceta! Bo taki tatuaz potem bolesnie sie usuwa ;) obrzezaj się drzwiami---> MAm wiele irracjonalnych lekow :P A na linka z pierwszej strony wciaz boje sie klinkac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie , jak o godzinie szatana pójdziemy spac , to chyba w jego objecia , no nie? Albo wilkołaka spod domu:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calamity , klikaj , luzik, nic strasznego. A tatuazu zadnego sobie nie zrobie , nie dla mnie rozrywka.Panicznie boje sie bólu , oraz -uwaga- igieł:D wbijanych w moje ciłao.I widoku własnej krwi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×