Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hhhh

nawiedzony obraz

Polecane posty

Gość oni bęą uprawiać seks napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezystancjaa
a kiedyś był taki topik gdzie dziewczyna wkleiła straszną fotę z jakimiś upiorami w szybie samochodu, to było straaaszne!!!!to było jakieś zdjęcie z inprezy i przypadkiem sfotografowano samochód i w tej szybie były twarze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i po co ja tu wlazlam
aaaa!!!!! jestem strachulcem, ale wlaze na takie strony a potem dupa trzese........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natia , Papierowe Ale nakrecac sie wspólnie jest fajnie , czyz nie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
widze ze musze zrobic sztuczne oddychanie topicowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
hop siup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
nie czytalam Twojej historii na szczescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
i jeszcze zeby ludziska nie zapomnieli jak o wieczornym prysznicu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostawilam Was wczopraj w niewiedzy... Szukam teraz na filmwebie... ale jak sie chce to sie nie znajdzie. Ale chodzi o to, ze osoby zwiazanez filmami z serii Superman ulegaly dziwnym wypadkom. Nawet nakrecono taki dokumentalny film chyba \"Klatwa Supermana\" czy jakos tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawy temat - juz go sprzedalam w pare miejsc i sama poszperalam za inymi podobnymi ciekawostkami. \"Rottenowcom\" moge polecic (reszta niech nie wchodzi) website goregasm. Klimaty podobne. Sama stronka home juz wzbudza jednoznaczne uczucia... Obraz nie wplynal ani na mnie ani na nikogo z domownikow. Zadnych koszmarow, uroku ni sraczki. Tudziez zatwardzenia. Mleko w lodowce sie nie skisilo, mieso na obiad nie zepsulo. Horrory? Najlepiej psychologiczne, ktore na dlugo zapadaja w pamiec. Teraz juz nie robi takiego wrazenia jak kiedys Omen czy Egzorcysta (a pamietam jak ogladalam je po raz pierwszy w latach 70-tych... Niby nie bylo wtedy tylu roznych produkcji wiec i skala porownawcza niewielka) ale na miare czasow byly to filmy na ktorych czlowiek naprawde sie bal. Teraz te strachy spowszednialy przez ich dostepnosc. Mozemy przeciez sciagnac co chcemy z netu (jesli jego szybkosc na to pozwala, u mnie niestety marnie z tym). Niezly byl ostatnio: \"Silent Hill\" i francuski \"Haute Tension\" (Alexandre Aja - on tez rezyserowal dosc wtorny \"Hills Have Eyes\"). Wszelkie horrory z Dalekiego Wschodu (Japonia, Korea etc.) maja swoisty klimat. I moze dlatego wydaja sie nam straszne - przez swoja egzotyke. Kiedys w ramach \"najstraszniejszych filmow\" polecono mi \"Guinea Pig II\" (jest tych sequelow kilka). To nie jest horror (jak myslalam) ale cos co wydaje sie snuggiem i nie polecam - chyba ze ktos naprawde ma mocne nerwy albo jest psychopata. Na mnie zrobil ogromne wrazenie \"Open Water\". Niby zaden horror - ale utrafia w nasze najskrytsze i rzeczywiste leki. I jest zbyt realistyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
ja uwielbiam ksiazke lsnienie stephena kinga.Nie widzialam filmu a podobno niezly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gówno prawda z tym obrazem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Np: Christopher Reeve: 25 lipca 1995 skręcił kark spadając z konia, co spowodowało paraliż Margot Kidder: W 1990 r. przeżyła poważny wypadek samochodowy i nie mogła pracować przez dwa lata. Zbankrutowała. O Batmanie nic nie wiem. Pewnie nie ciazy nad nim klatwa :D A horrory lubie. Im straszniejszy tym lepiej. Ale Blair Witch Project jakos do mnie nie przemowil. W ogole mnie nie straszyl. Prawie zasnelam ;) Ale kazdy boi sie czegos innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natomiast wole amerykanskie wydania japonskich horrorow. Znaczy, nie ze kiepskie sa. Ale mniej mnie strasza... Jak w japonczyku ktos umrze to mam cwieka zabitego, bo nie jestem pewna kto - tam nie dosc, ze wszyscy wygladaja tak samo to sie jeszcze podobnie nazywaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JQ
ja widzę na tym obradzie dziaci ,które zostały skrzywdzone,jest smutny ,ale daję nadzieję,chłopiec ma jasną twarz,a to daje optymizm!!! trochę dystansu ludzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
a ja chce isc na pile3 .Czy ktos wie czy ona juz jest w kinach i w ktorych?Widzialam pierwsza czesc i bylo to cos najgorszego co do tej pory widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tylko ja na tym topiku jie goladam horroró:p co oczywiscie nie przeszkadza mi w częstym zabieraniu głosu:P:P A ballady morderców Nicka Cave`a ktos kojarzy?W polskiej wersjii Preiss i Dręzka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, nie było mnie jeden dzień, a tutaj patrzę i już 90 stron, a ja chyba na 34 czy jakoś tak się zatrzymałam... Kurde, streścicie mi mniej wiecej, czy jakieś niusy tam były?? Bo nie mam za bardzo czasu, zeby czytać te 60 i nadrabiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×