Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malenka12345

wyrzucic telefon, jak mam nie dzwonic

Polecane posty

Gość malenka12345

zwariowałm na punkcie mojego chłopaka, wiem ,że go deneruje czasami moim zachowaniem , ale nie potrafię sie powstrzymać żeby nie puścić mu paru strzałów dziennie i nie zadzwonić co najmniej dwa razy dziennie. Jego to zaczęło denerwowac,bo mowi ,że pracuje. Ja to wiem, ale widujemy się tylo w weekendy i ja tak bardzo potrzebuje jego bliskości czułości ,że dzwonię żeby go tylko usłyszeć . On wyraźnie tego nie potrzebuje.Kurcze jestem taka smutna z tego powodu , co ja mam robić??doradzcie mi coś , proszę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warszawa -Mokotów
wywal telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggggg
zmien to bo wkrotce uslyszysz ze ma dosć, ze to itamto. Ze sie dusi....... ja tak mialam tyle ze to chlopak tak mnie meczyl. Mimo ze go kochalam czulam sie ...... yy uwieziona? tak, dobre slowo. Wrzuc na luz. Niech sam zateskni. Dzwon po pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgugh
No chyba go rozumiem. Mnie tez by szlag trafił na taką nachalność. A jestem kobietą. Nie znoszę ludzi przyssających się do innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też radzę zwolnić tempo, bo będzie się czuł taki \"oblepiony\" Tobą i zapragnie sie wyzwolić. Radzę rano wysłać zabawnego smsa i zadzwonić po pracy, albo poczekać, aż on zadzwoni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50cqNcaubdz8YEsJ1mx25uuL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×