Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niworum

Szaleńcza mikstura/ na miłosc

Polecane posty

Kiedyś mi koelżanka powiedziła o pewnym szalonym sposobie, żeby chłoapka po wypiciu czegoś szalenie sie w Tobie zakochał bez żadnego \"ale\" :D a mianowicie należy mu podać do wypicia miesiączke (czerwoną wydzielinę z pochwy) z napojem (np. herbatą) ..... słyszałyscie o czyms takim ?! Ktos tego sporbowal ?? Podobno dzial !! Kto zna jakeis takei magiczne psosoby ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość działa ale jest warunek
wczesniej nie mogła z nim sypiać, to dla tych co maja pierwszy raz przed sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;o probowałas tego ?! A moge tego urzyć pare razy? Jak mi sie facet znudzi to znow wyproboje tego na nowym ?! :D skad wiesz, ze to dziala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość działa ale jest warunek
sprawdzone 2 razy, działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jka mu to podałas??!! Nie zaczaił sie ??!! Napisz cos blizej - cała historie, jak go zwabiłąs, kiedy zebrałas ciote i jak dodałas?! Byłą świerza?? Opowiedz :)) Kiedy Ci powiedział ze Cie pragnie ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość działa ale jest warunek
parę kropel do kawy, szybko mnie zapragnął, nie pamiętam po tygodniu chyba , ten drugi jeszcze szybciej i jesteśmy do dziś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy tak serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ale poszłas do ubikacji i w co to zebrałas??!! Nie poczuł że coś mu pływa czy sie klei ??:P A jak mam sparwic zeby chłopak sie we mnie zakochał, jak nawet sie nei znamy, a chce go poznać tylko ze sie za bardzo oboje wstydzimy i on ma laske :/ Jak mu podac miksture...??w szkole?! hehehe..... ;\'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość działa ale jest warunek
przygotowałam wcześniej, na dno szklanki wlałam, to nic że zastygła z kawą się rozpuściła kombinuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde mac
toz wy nienormalne sota idotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow! jestem w szkoku, ze tak zrobiłąs!! tez to chce wyprobowac! kolezanka mowila ze to działa, druga ze to brednie ... ale mowisz ze działa?:) Ale wczesniej Ci chłopacy byli obojetni wobec Ciebie?Czy raczej zarywali do Ciebie?? Chce dac mu ą \'czerwoną polewke\" ale jak i kiedy?! jak sie nawet nei znamy ;\'9 Chyba ze bede nosiłą butelke z piciem i ta mikstura w środku i zapytam sie go czy chce sie napic haha :) Gorzej jak ktos inny bedzie sie chcial napic! A on wszystko wypił ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam kiedyś w księdze czarów i magii że wystarczy kropla krwi menstruacyjnej z kawałeczkie chleba ,nie próbowałam ,nie miałam takiej potrzeby ,ale cos w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość działa ale jest warunek
troszkę zarywali ale nie specjalnie, próbuj, będą efekty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzisz !! na chlebie to tak raczej sie boje, bo jeszcze sie szczapi ze to cos fu! Ale zapodałas mi dobry pomysł, mzoe wezme na chleb i mu wcisne do budzi hehe :) powiem ze to afrodyzjak xD zakocha sie we mnie po jakim czasie ?! musze go adorowac? stac przed nim jak to zje?? :) gdzie mozna znaleźć takie magiczne sztuczki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KTO JESZCZE TEGO PROBOWAL ?! prosze napiszcie jakie były efekty :) Jak było przed podaniem mikstury a jak po ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko musisz mieć pewność że tego chcesz bo inaczej może być różnie ,jeżeli znasz zaklęcie to musisz wiedzieć że nie bedzie to czyste uczucie płynące z głębi serca a jak Ci się znudzi co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam o tej hmmmm \"miksturze\" kilka lat temu jak u fryzjera byłam we \"wróżce\":O była jeszcze wersja ze śluzem do jedzenia...albo to na odwrót było, śluz z napojem a krew z jedzeniem :O Uważam że to jest obrzydliztwo i świństwo dać coś takiego komuś :O a jak któraś cos takiego zrobiła to mam nadzieję że facet jej się potem nawiązką spermą odwdzięczy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak sie znudzi to po prostu sie rozstaniemy ?? czy to bedzie trudne ?! ps. JAK BRZMI MAGICZNE HASLO??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe a moim zdaniem to jest dobra \"zmuszałka\" do pokochanai haha :-) i tak nei wie co pije ;] haha! Gdzie moge sie dowiedziec czegoś wiecej o miksturze? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale masz beznadziejny
nik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beuehhehehehhehe pojebana jestes! ;-) to działa ..... sama pewnei to kiedys wykorzystasz jak sie zorientujesz, ze facet z ktorym bys chciałą byc nie moze byc z Toba z różnych wzgledów ... po prostu mozna mu pomoc odnaleźć droge xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie wiesz jakei sa szczegłóy! Ona ma dziewczyne, nie wiem co do niej czuje, nie znam go dobrze, a chciałabym zeby wszystko nabrało tempa :) wiec stad ten pomysł z mikstura ;) dziewczyny wyporobowaly i dzialalo!! To nie jeden przypadek, wiele kobiet to robi! zaufaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfas
no wlasnie jestem ciekawa.... przeciez kropelka czy trzy krople to sie rozpuszca w kawie w filizance kawy i nic si enie poczuje, poza tym sorry,ale przeciez niektore z nas (np. ja) zdarzylo sie smakowac czy polykac sperme wiec to to samo nawet lepiej bo rozpuszczone w kawie i nie swiadome :P ja bym sie nie obrazila gdyby tiziano ferrro dodal kropelke spermy do kawy i byl na zawsze moj :P abo ja jego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehhe zgadzma sie z ta dziewczyna co napsiała o tym połykaniu soermy hehe ;) przeciez facet nie umrze od łyku 3 kropel okresu ;) bez przesady!! a moze dzieki temu odkryjemy siebie, ze pasujemy do siebie :) itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×