Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niworum

Szaleńcza mikstura/ na miłosc

Polecane posty

Sorki, ale te szczegłóly widaja mi sie smieszne! wystarczy mu podac ta miksture obojetnie pod jaka postacia i juz ..... bez zadnych tam szczegolow czy filizanka ma uszko czy nie -.- czy jest porcelanowa czy nie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwierdzam to dziala
Zrob jak chcesz, ja wiem ze u mnie zadzialalo, ryzykujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buehehee ....... wszystko ma byc gładnie ....... pizda tez !! po chuj na piżdzie kłaki ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoz mi prosze jestem zrozpac
Facet sie ma bawic wloskami z piczki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprobuje, ale bez zbednych szczegułów, mozna nawet podobno podac ciote na kawałku chleba ..... tylko watpie ze to zje hehe :P a kawe mozna podac w kubku - bez roznicy moim zdaniem .... i to czy amsz rajstopy czy nie i jaka bielizne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buehehe nie.eeeeeeeeeeeee !! Pizda tez ma byc gładka, zero kłaka .... dla mnie jest to onbrzydliwe, taka wielka kepa wystajaca z gaci ?! bleeeee....... lepsza gładka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwierdzam to dziala
Rob jak chcesz! Swoja droga ile ty masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary gość
do potwierdzam to działa - i koniecznie w pełni księżyca! Szalone - ludzka wiedza ma swoje ograniczenia, ludzka głupota nie zna granic. Jako żart, to też idiotyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obozowa krowa dobry pomysł !! heheheheh :)) do buteleczki po tabasco mozna nalac cioty i wpukac 4 krople hehehehhhe:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benitkae
Niworum buehehe nie.eeeeeeeeeeeee !! Pizda tez ma byc gładka, zero kłaka .... dla mnie jest to onbrzydliwe, taka wielka kepa wystajaca z gaci ?! bleeeee....... lepsza gładka! co za świnia z Ciebie ..a jaki słowniczek nie pogadasz..bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwierdzam to dziala
A tak teraz powiem skrycie ze ZARTOWAŁAM :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benitkea nie czepiaj sie ........ idz do swojej bajeczki - czyli non stop sex - dziki sex z mezczyzna ktory nalezy do innej kobiety .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwierdzam to dziala
Jesli Ty naprawde w to wierzysz to wspolczuje, rozumiem jakbys miala 14 lat to ok, ale w innym wypadku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buehehehhehe wiedzialma ze kłameisz ;) juz mi sierdzialo to jak wdawałas sie w szczegóły!! ale tak czy siak wiem ze to działa, kolezanki koelzanka to zrobiła i sie odpedzic nie mogła od gacha :)) wiec mogłas sobie pisac co chcesz ....... i tak wiem swoje kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwierdzam to dziala
Aj daj spokoj ... zenada. Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytata
Dziewczny nie próbujcie tej mikstury nikomu podawać, bo potem nie można sie od takiego człowieka uwolnić. Zrobiłam kiedyś taką głupotę i żałowałam, gdy go lepiej poznałam już nie chciałam z nim być. Robił mi awantury, sceny bezpodstawnej zazdrości, prawdziwy koszmar, oboje sie męczyliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MigottA
wiecie co? nie wiem co i jak, ale jedno wiem na pewno!! Rozbawiłyście mnie do łez i w piątek wieczór uśmiałam sie po same' niezarośniete" pachy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten kto wie o co chodzi w tej sprawie to wie ....... nie chce mi sie juz tego roztrzasac ..... kazdy robi co uwaza :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie przejechałam sie na paru u osobach ...... myslałam ze sa godne poklikania, a okazały sie ..... czyms.... trudno ..... i tak wiem swoje, znam przykłady osob ..... robta co chceta :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam inny sposob, pare kropli tego czerwonego z cioty czeba zmieszac z sikami, ale tak troche, zeby takie letko ruzowe bylo i to mu wlac do zupy z burakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest lepszy sposób, podać wybrańcowi szejka ze sraki 30 dag kIotza 1 opakowanie śmietany lód cukier waniliowy do smaku pić brązowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amarantine
kupiona/wymuszona milosc to NIC. zludzenie. przekonasz się o tym,nawet jeśli ten twój arcysposób zadziała, chociaż gwarantuje,ze NIE zadziała, to bzdury,a jestes na tyle naiwna,że w to wierzysz. bedziesz miala zludzenie,ze on cie kocha. milosc jest wtedy,kiedy on CHCE cie pokochac. a tak? zobaczysz,ze to sie na tobie odbije. wspomnisz moje slowa. zycze ci takiej milosci,jaka mam ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miksturka to jest ode mnie xD
Ja tak dzisiaj zrobiłam i zadziałało zrobiłam to tak: -rano dostałam miesiączki i nalałam ją do małego pojemnika, -poszłam do szkoły i był ten chłopak którego kocham, -następnie zapytałam się czy ma picie bo ,,chciało mi się pić", -po tajemnie nalałam mojej miesiączki kilka kropel do jego picia, -kiedy on się potem jej napił wypowiedziałam słowa ,,Wypił mikture teraz jest mój", -i prosze zadziałało zapytał się mnie czy pójdę z nim na randke <33 Niektóre nie wierzą ale to jest prawda jak mi się to udało to myślę że wam też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-stosując magię narażacie siebie, tych, których ona dotyka, otoczenie na zagrożenia -prawdziwa miłość jest wtedy, gdy ktoś chce kochać mnie a ja jego; wymuszanie miłości to egoizm, nie miłość do tego kogoś -możecie przez tą krew zarazić kogoś czymś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam już zaręczona z facetem, który był moim ideałem – wrażliwy, czuły a zarazem zaradny. Planowaliśmy ślub i wspólne życie. Aż nagle on stwierdził że to jednak nie to…..tragedia. Wiedziałam że to facet mojego życia. Nie mogłam go wypuścić z rąk. Jako że zawsze wierzyłam w magię postanowiłam się odwołac do niej. Zamówiłam rytuał miłosny ze strony http://urok-milosny.pl – i on wrócił, mówiąc że nie wie jak mógł wcześniej ze mną zerwać. Znowu jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×