Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niworum

Szaleńcza mikstura/ na miłosc

Polecane posty

Gość asdfas
otoz to !!!!!!!!!!!!!! my mamy brac z polykiem to oni powinni wypis przynajmniej pol filizanki krwi z kawa i i tak by mieli lepiej !!!!! ja tez mam kogos na oku ale narazie sie jeszcze nie spotkalismy, jak sei cos rozwinie to moze wyprobuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz przez Was wykorkuje:D:D:D:D:D:D:D:P Litości!!!!!!;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj tez to chce wyprobowac, tylko musze go do domu zbwbic, jak pajak do sieci haha :D jestem ciakawa czy to zadziała :D a jak sie na mnie rzuci odrazu ? xD hehehehe ;] fajnie by było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asdfas, najczęściej kobity z połykiem biora jak juz są z facetem, to nie jest ich mikstura na zdobycie kobiet cholera, krew miesięczna, teraz jakieś pazury:O za chwilę ktoś z włosami wyjedzie a to może być niebezpieczne bo gość gotów się zadławić :O a może jest jakaś mikstura z odciskami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mineta
w czasie miesiączki ale jak dojdziecie do takiego stadium to i tak jest juz twój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe ;) po co sie czepiasz ?:-) ..... kazdy robi co chce!! Połkie ta kre i chuj :)) musi!!!! xD hehe ..... Ps. Jak dasz mu ta czerwona polewke to zdaj relacje ok?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artystkaaa
oko zaby , ogon traszki ,skrzydło nietoperza do tego kropla krwi ,woda święcona ,gałązka miłożębu i jest twój na wieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artystka gdybys znała siłe tej mikstury to bys nie szydziła ;] a proboj dla wlasnego swietego spokoju i zobaczysz! zaraz zalozysz topic ze udało sie !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa na pewno hehe... slyszalam o lepszej i zdrowszej dla twego lubego metodzie...jak bedzie przelazil to na prawe ramie poloz mu swego wlosa wyrwanego z glowy a tak na serio: kurde przeciez to nie sredniowiecze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niworum>>ale wszystkich wkreciłas!!!!;) Prowokacja 1 klasa!!!!!:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO NIE PROWOKACJA!!!!!!!!! TO PRAWDA! MOZESZ O TYM POCZYTAC W NECIE, W GAZECIE \"WROZKA\"... POPYTAC DZIEWCZYN KTORE TO ZROBIŁY!! CZYSTA PRAWDA :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artystkaaa
próbowałam działa ,dwa razy udało mi się go zostawić wyszłam za mąż dwa razy a on ciągle czekał na mnie i wiecie co po 15 latach pokochałam go naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nd, może i niworum faktycznie prowokuje, ale powiem ci, że ja też o tym czytałam i tą beznadziejną wróżke pewnie sporo bab czytało i pewnie jakiś procent to wykorzystało..:O OBRZYDLIWOŚĆ :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie prowokuje!!!! Tak jest napisane! :)) Chce to wykorzystac, tylko jak zwabic faceta do siebie hehe? Moze wyprobowac to najpeirw na kolesiu na ktorym mi nei zalezy?! :D a potem na obiekcie moich marzen?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwierdzam to dziala
Mowcie co chcecie ! Ja jestem z moim Misiem juz 4 lata a zdobylam go dzieki temu sposobowi wlasnie. Tylko trzeba odliczyc rowno cztery krople krwi to bardzo wazne !!! Potem zaparzyc kawe ale pamietajcie z 2 lyzeczek, ani mniej ani wiecej, nalac do filizanki jak juz troche przestygnie i gotowe. W myslach jeszcze mowic " Wenus Bogini milosci dopomoz " przez caly czas jak bedzie pil ta kawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoz mi prosze jestem zrozpac
A ja zrobilam z 3 lyzeczek 😭 co teraz.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwierdzam to dziala
A i musi to byc tradycyjna kawa, z fusami czasami nie taka rozpuszczalna !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoz mi prosze jestem zrozpac
Boze nie mow... a ja rozpuszczalna nescafe zrobilam.. aaaa ... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwierdzam to dziala
Nie z 3 nie moze byc !! W zadnym wypadku, wtedy stezenie kawy jest za wysokie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoz mi prosze jestem zrozpac
karolina wiesz co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za szczegoly! wlasnei na nie czekałam :)) wezme 4 krople krwi, zrobie kawe z 2 łyzek i gotowe :) + hasło! Ale jak odliczyc 4 krople jak krew jest zawiesista?! jak te krople liczyc?! skad maja spadac?! nie beda regularne ........! odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwierdzam to dziala
Niworum wiesz co w kazdej aptece dostaniesz taki skraplacz, zapytaj na pewno beda miec, kosztuje niewiele, tak bedzie Ci latwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwierdzam to dziala
Odliczysz te krople po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwierdzam to dziala
Acha i mam nadzieje ze masz juz ukonczone 18 lat to rowniez bardzo wazne ... osoby niepelnoletnie nie moga stosowac takich rzeczy bo skutek moze byc odwrotny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia zanim nie sparwdzisz to nei uwierzysz :) mowie Ci ..... sprowadz dla beki czy działa, a facet bedzie jak piesek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×