Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

zamelduje sie zeby nie bylo;) pogoda okropna, lalo w nocy teraz wieje jak na uralu i do tego cos mnie glowa pobolewa... maly czka sobie, narazie nigdzie sie nie wybiera, jutro idziemy do poloznej, ktora pewnie odesle nas z kwitkiem i bez zadnych nowin:P pozdrawiam wszystkie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Rybko przykro mi :( Mnie dziś pobolewa brzuch od rana, mało tego ciągle chce mi się siku. Jutro mam wizytę u gina, zobaczymy co i jak. Martwię się...Dziś przeleżałam cały dzień. Do napisania, papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez poprosze taka przesylke, skoro juz zamowilam to czekam na swoja kolej ;) staram sie nie nakrecac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja dzis wczesniej w domu bo nie mialam za duzo pracy a z T musimy jechac na inspekcje samochodu.Pogoda super-cieplo,nie za duszno to pewnie gdzies jeszcze wyskoczymy na spacer-no i te staranka.;) Ani77-witaj-jak pisala Malolepsza rozgosc sie i czuj sie jak wsrod swoich.U mnie tez parcie na dziecko zwiazane jest troszke z wiekiem i powiem Ci ze robie dokladnie to samo co ty-i pomimo ponad 10 miesiecy nic.Nie da sie wylaczyc glowy-tak samej z siebie-zawsze gdzies w podswiadomosci tkwi ta mysl-ze moze tym razem sie uda.My tu pomimo niepowodzen staramy sie wzajemnie wyciagac z dolkow,ale nawet najwieksze optymistki nieraz dopada poczucie bezradnosci. Surfitka-milego lotu i tyle samo szczesliwych ladowan co startow-nie martw sie-Malolepsza porzadna firma-juz jak sie zabrala za wysylke to dobrze paczke ubezpieczyla i opisala ze napewno pomimo braku dzwonka u bramki dotrze-tyle ze takie monitorowane paczki ida ciut dluzej ale jest za to gwarancja ze dotra:) Ryba_lufa-a moze tescik sie myli?Hm...szkoda ze sie nie udalo -serio myslalam ze w tym miesiacu\"zaskoczylas\" Malolepsza-udalo mi sie tu dostac przyprawe do gulaszu Kamisa-Twoja zupa doczeka sie realizacji.Dorwalam tu takie skrzyzwanko skosnego z latynosem a ze blakalo sie samo to Ci spakowalam i paczka poszla-ja reklamacji nie uwzgledniam;) Mimi-polaczenie snickersa z kabanosem jest boskie-ciekawe jak przestawisz Natalke na zwykly klasyczny pokarm po urodzeniu jak przed posmakowala takiech mieszanek:)No i nie martw sie,odpoczywaj,lez i mysl pozytywnie-bedziecie super rodzicami-a twoje watpliwosci sa normalne-dziwilabym sie gdybys ich nie miala.Moja kolezanka w POlsce-w pierwsza noc po urodzeniu swojego pierwszego synka dzwonila o 3-ciej nad rane do meza i z placzem pytala:Co mysmy zrobili?Czy my sobie poradzimy?\"A potem okazali sie super rodzicami i juz maja kolejna coreczke-dodam tylko ze oboje dzieci bylo wyczekanych i planowanych wiec zadnej niespodzianki. Justynka-oj nie spieszy sie Malenstwo,nie spieszy-widocznie mu dobrze.A sprzeczka sie nie przejmuj-do porodu rozejdzie sie po kosciach:D:D:DWspolczuje Twojemu znajomemu-wielu rodzicow twierdzi ze na swiecie nie ma wiekszej tragedii niz stracic dziecko-ze kazda strate-nawet najblizszych mozna przebolec ale nie dziecka.Wiem to z bliskich-moja siostra cioteczna umarla na bialaczke majac 13 lat-dzis mialaby 38 a jej mama do dzis placze jak ja wspomina. Voltare podjelas juz decyzje co do grzybkow?Super ze zdecydowaliscie sie na klinike-zawsze to krok do przodu,czlowiek nie stoi w miejscu no i rzeczywisce z tego co piszesz wynika ze dla Was najlepsze Opole. Aha i przyjezdzam do domu a tu od progu pachnie kapusta i pieczarkami a to moja mama robi dzis nam pierogi z kapusta-moj T bedzie wniebowziety-ostatnio twierdzil ze taka tesciowa to skarb-mam nadzieje ze zdania nie bedzie zmienial a moja mama menu:) Dla wszystkich niewymienionych po {usta}-dziewczyny gdzie Was powcinalo-Agness,Nowa,Biedroneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Wpadłam się tylko zameldować. Surfitko - udanego startu, miłego lotu i podobnego lądania na ojczystej ziemi;) A dla pozostałych 😘 i po 🌻 - dzisiaj urządziłam sobie pierwsze jesienne porządki na działce - PADAM! Jutro nadrobię - dzisiaj nie da rady! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie🌼 Telesforka_____uratowalas moj gulasz, czytalam twoj post i na haslo o gulaszu pomknelam do kuchni jak wystzrelona z procy, dziekuje ci, na szczescie sie nie przypalil👄 Mimi____spokojnie, wiem,ze sie martwisz, ale jakby nie bylo to jestem pewna,ze bedzie dobrze, musisz jednak zachowac czujnosc, ale kochana, moja swiezo upieczona mama tez miala skurcze, nina donoszona, zdrowa, sliczna, takze spokojnie, konsultuj wszystko z ginem, on bedzie wiedzial najlepiej co robic, wszystko bedzie dobrze👄 Surfi____nastepna noc juz w Polsce, nie ma jak kraj ojczysty, ja tam jestem lokalna patriotka, wyjazd owszem, ale zakonczony powrotem na ojczyzne:D, relaksuj sie kochana, w polsce paka czeka, wypatruj listonosza, a ja bede wygladac mojej wygranej z tej kasy co ja obstawilam👄 Voltare____ja nie jestem przekonana o tym bialym stoku, owszem na poczatku myslalam zeby tam sie udac, ale jak sie nasluchalam, naczytalam, to dziekuje, masowka na maksa, no i przegrala odleglosc, ja wybieram gdansk,chociaz..... najwazniejsze zeby efekt byl i wlasciwie lokalizacja nie wazna Justi_____melduj sie melduj, jestesmy cale w oczekiwaniu, jeszcze taki dobry tydzien👄 Ryba____no,no, przesadzilas z ta dlugoscia posta:D....👄 Ani77____cisnienie jest raz mniejsze raz wieksze, duza grupa nas tu jest juz po trzydziestce, hm.chociaz trudno mi w to jakos uwierzyc, raczej nie czuje sie na 30sta paro latke:P dobra, robie egzemplarz dla ciebie, moja fabryka sie rozkreca:P Jagoda____a ty pewnie drinka pod palma pijesz.....ech, tylko pozadroscic👄 Milka, Nowa, martika, Agness po 🌼 :D:D:D:D tez mam rybe:P Tymoteusz ma na imie, postanowilysmy z Rybka__ta topikowa, odrwoccic uwage od ciazy i zakupic sobie zwierzeta, hahahaha, teraz Ryba__ta topikowa mnie podpuszcza zebym swoja tresowwala, podstawiam jej lusterko bo to bojownik i ryba atakuje wlasne odbicie, ryby sa fajne:Di ta w kuli i ta topikowa👄 jutro caly dzien harowka, w dzien M z robotnikami, i tak mija dzien za dniem:P, ale jaja zdecydowanie oduscily, wiec ja juz im pokaze jak mi nie beda funkcjonowac w przyszlym cyklu, powycinam i na smietnik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, pomalu zmykam do domu, projekt na finiszu. malolepsza z tym listonoszem moim to dluga historia ;) Otoz jest nim moj najlepszy kolega z podstawowki - zgrywus i komediant jakich malo :D Wpadl jak mial 20 lat i ma juz 7 letnia core :) Ale do mnie tez zeby wbijal kiedys..no to mu powiedzialam, ze pracujemy nad tym.A on a co to za praca, 3 minuty i po sprawie..a ze i ja gadula, to mu odpalilam, ze jak ty 3 min to ja wspolczuje twojej zonie :P No to sie teraz zdziwi jak taka paczuszke dostarczy :P Mimi, dbaj o siebie i Natalke 😘 Justys, jeszcze raz powodzenia, badz dzielna i ucaluj Adrianka od cioci..juz tak na zywo jak sie urodzi :) dzis poglaszcz brzusio. Telesforko, no to pilnuj ten Ameryki, zeby sie nie rozleciala i bylo jeszcze do czego wracac ;) Powodzenia w wiadomych sprawach :) Rybko, moze i ja kupie rybke? Poki co mezus na zmiane z tatusiem stale lowia jakies :D Omego, jutro bede blisko ciebie 😘 Przywioze troche slonca i zdrowia dla ciebie 🌻 Jagody 😘 Wszystkim dziewczynom zycze, by jak bede spowrotem na tym krzesle, w waszym brzusiu juz mieszkala fasolka. Moze oprocz Justynki, fasolki ma juz nie byc ;) No i Omegi, ktora stanowczo nie chce juz przezywac urokow macierzynstwa, ale wielokrotna babcia topikowa niech zostanie. Pa,pa..postaram sie odezwac najszybciej jak sie da 😘 😘 😘 dla wszystkich ktorych nie wymienilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Malolepsza -prosze bardzo,polecam sie na przyszlosc-ciesze sie ze ocalilam Ci obiadek-czyli topik dobry na wszystko -i jako wspieracz i jako przypominacz:)Moze to pomysl zeby zamiast psa miec rybe obronna jak taka bojowa? Surfitka-przywiez sobie z Polski pamiatke-taka zapakowana na razie na 9 miesiecy:)i baw sie dobrze. Voltare-tu jeszcze jest tak cieplo i lato w pelni ze trudno mi sobie wyobrazic porzadki na dzialce-mialam w Polsce-jeszcze do dzis pamietam zapach ogniska z palonych lisci i galezi w jesienne dni-ojej rozmarzylam sie -moze to zwaizane z tym ze Surfitka leci a i ja bym sie chetnie ruszyla?:( Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Malolepsza -prosze bardzo,polecam sie na przyszlosc-ciesze sie ze ocalilam Ci obiadek-czyli topik dobry na wszystko -i jako wspieracz i jako przypominacz:)O i moze to dobry pomysl zeby zamiast psa miec rybe obronna jak taka bojowa? Surfitka-przywiez sobie z Polski pamiatke-taka zapakowana na razie na 9 miesiecy:)i baw sie dobrze. Voltare-tu jeszcze jest tak cieplo i lato w pelni ze trudno mi sobie wyobrazic porzadki na dzialce-mialam w Polsce-jeszcze do dzis pamietam zapach ogniska z palonych lisci i galezi w jesienne dni-ojej rozmarzylam sie -moze to zwaizane z tym ze Surfitka leci a i ja bym sie chetnie ruszyla?:( Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Chciałam sie tylko przywitać i jak na złość w ogóle nie mogłam sie połączyć. Witaj Ani. Dla ciebie na poczatek 🌻 Surfitko czekamy na dobre wieści po powrocie ;) ale oczywiście miło by było jakby udało ci sie skrobnąć choc pare słów z Poloni. Bez pracy było nudno a z pracą... szkoda słów. Nie wyrabiam. Ale najgorsze że nie mam na nic czasu, a wieczorem siły żeby do was popisać :( Choć przeczytać musze chociaż co drugi dzień. Poczytałam ten link co był wrzucony. Cholerka ta psychika to podstawa, ale jak sie wyłączyć, która z was ma złoty środek na to żeby nie myśleć. U mnie to się ostatnio nasiliło. Ja też myśle rano, po południu, przed zaśnięciem. Eh jooo... życze wam kolorowych snów, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba wezmę sobie urlop albo jakieś zwolnienie, żeby jakiegoś dluższego posta napisac :P Telesforka, spodobała mi się ta ryba bojowa. Od tej strony na nią nie patrzyłam :D 🌼 Wróciłam dziś z pracy i od razu wzięłam się za \"tresurę\" ryby :) Efekty przyznam średnie, ale za to ile radości :D Prawda Malolepsza? ;) 🌼 Surfitko, napisz, jak zderzenie z naszą rzeczywistością :) No i ja mam nadzieję, że jak Ty usiądziesz na tym krześle (jeśli jeszcze w ogóle) to tylko po to, żeby uporządkowac sprawy przed dłuuugim zwolnieniem, takim co najmniej rocznym (z urlopem macierzyńskim, jesli coś takiego w USA istnieje) :D 🌼 Omega, gdzie znowu zaginęłaś? 🌼 Voltare, widze, że konkurujesz ze mną o tytul pracownika miesiąca :D Ja już chyba z 300 procent normy wyrobiłam. Padam normalnie, jak Ty. Acha, u mnie w pracy sprawdzaliśmy sobie tę datę śmierci na zgarze, o którym pisalaś. Ktoś też jakoś przypadkowo na to trafił. Przyznam, że dziwna ta zabawa, nawet, jak sięwygłupialiśmy. Dopóki sprawdza się tylko siebie, to jeszcze ok, ale sprawdzać swoich bliskich to już ne miałam odwagi, chociaz niby wiem, że to wszystko lipa 🌼 Milka, współczuję powrotu do pracy. Zaglądaj, jak najczęściej. Ja proponuję w ramach terapii zakupić rybkę do akwarium :D 🌼 No i Mamuśki, dla Was po 🌼 i ❤️ Pewnie, że wszystko bedzie dobrze. I z Adriankiem i z Natalką. Póki co, czekamy na topikowe rodzeństwo cioteczne (nawet jest wspólna babcia :P ) :D Acha, moja ryba na razie codziennie ma inne imię. Jak się jakieś ustali na dłużej, to napiszę :D Niestety musze iść spać, choć trochę się boję, czy Malolepsza zaakceptuje długość posta :P Najwyżej jutro coś jeszcze dopiszę :D Przesyłam 👄 i chcialam jeszcze napisac, że jak na dzień przed nadejściem @ mam naprawdę dobry humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba_lufa-proponuje nazwac rybke Lufek wzglednie Lufa jesli to panienka(nie wiem po czym to sie rozpoznaje)🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy cioteczki:) nocka przespana, a jaki sen o ludzie! mialam gdzies wyjezdzac (prowadzic jakis program czy cos?:P) wiec dzidzia musiala wyjsc i juz, poszlam do lekarza, jakies dziwne miejsce - nie szpital, tam fotel ginekologiczny, usiadlam, ten przejechal mi po brzuchu jakims odkazaczem i do dziela, jest dzidzia, maciupka 2009g dziewczynka emilka!!! pozniej moje cycki, peeeelne mleka, mleczarnie doslownie, malutka nie chciala jesc mojego pokarmu, zostala z babcia a ja w pociag i nie wiem dokad.... obudzil mnie maz jestem jakas wkurzona dzis, poloznej sie dostanie jakby co:P surfitka ty pewno jeszcze w przestworzach daj znac jak dobijesz do pl:) malolepsza, ryba ale jestescie aparatki:) bojowniki :) mimi kobitko daj znac co gin powiedzial, na pewno poradzil duuuzo odpoczywac, 3maj sie, poglaskaj brzuszek! milka nie ma na to recepty niestety...dasz rade, kazda da! bedzie ok! telesforka moja mam bedzie za tydzien! i tez na bank bedzie kucharzyc ze hoho! superancko gotuje! tylko ciekawe czy ja cos na tym skorzystam czy tylko sie bede oblizywac;) voltare ty chyba pisalas o klinice w bialymstoku? mojego brat tam ostatnio byl, jak sie dowiem wiecej to dam znac, ale podobno maja dobre wyniki! pozdrawiam was wszystkie, lece sie kopac i zbieram do tej baby. 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, witam was gorąco!!! Prawdopodobnie mój komp bedzie sprawny pod koniec tego tygodnia, więc zaraz jak go dostane zabieram sie za czytanie (co pewnie mi zajmnie z tydzień) ale sie rozpisałyście!!! Pozdrawiam, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki🌻 Ja juz po wizycie u gina. Więc tak szyjka macicy sie znacznie skróciła, tzn. z 5 cm do 3,6 cm ale na szczęście ujście jest zamknięte. Lekarz powiedział, żeby się nie martwić, bo niektóre kobiety mają szyjkę tylko 3 cm i jak im się skraca to do 1 cm, także nie jest źle. Natalka jest dziewczynką;) W tej kwestii nic się nie zmieniło, połozenie główkowe. I jak stwierdził lekarz jest DUŻA! Waży 2032 g i ma długie nogi-kość udowa wskazuje na 34 tc, tak więc jakby o 3 tygodnie więcej. W ogóle wiek z usg to 32 tydzień. Lekarz powiedział, że może warzyć nawet 4 kg!!! Zdziwiłam się bo ja jestem raczej drobnej budowy. Ale najważniejsze, że wszystko jest ok. Mimio tych dobrych wieści mam jedną nie miłą. Otóż na dole brzucha z prawej strony pojawiła mi się wysypka, nie swędzi ani nie boli. Ale wystraszyłam się, bo moja mama miała miesiąc temu półpasiec, co prawda widziała się z nią wtedy tylko raz, na początku choroby. Dermatolog i gin orzekli, że to jakieś wirusowe paskudztwo, ale nie postawili konkretnej diagnozy. Mam to smarować zoviraxem, a jak nie przejdzie to do szpitala na konsultację. No i z porodem mam się jeszcze wstrzymać 5 tygodni:) Martwię się ale jestem dobrej myśli. Trzymajcie się kochane👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi bedzie ok!!! jak wysypka nie bedzie przechodzic to pewnie w szpitalu pomoga! a natalka faktycznie niech siedzi jeszcze z 5 tyg!!! ty sie nie denerwuj bo to nic nie pomoze! my wrocilismy od poloznej, wow wizyta nie trwala 1,40sek tylko 2, 40sek poniewaz mam chyba za wysokie cisnienie tzn 138/77 i sie kobita zaczela dopytywac, czy mam mroczki, spuchniete rece itd na wszystkie pytania odp TAK to sie chyba wystraszyla i powiedziala ze jak jeszcze jutro bedzie mnie bolec glowa to mam isc do szpitala:P (bo pobolewa mnie od 2dni) pierwszy raz wpisala relation to brim 4/5 to i tak b malutko jak na praktycznie 39tc! tzn polozenie glowki w macicy, czytalam ze jak w pierwszej ciazy glowka jest tak wysoko to raczej lepiej nie rodzic naturalnie:( ze dzidzia jest spora ale kto mnie tu poslucha???????? ach skolowana jestem:) objawow porodowych nie zauwazam - te jakby okresowe pojawiaja sie i odchodza - sa nieczesto. sama nie wiem co mam robic...moze sie jutro wybiore do tego szpitala, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem! Nie no dziewczyny - bojowe może być wszystko: psy, koty, nawet jestem w stanie wyobrazić sobie bojowego królika, ale ryby? Gdzie wyście je łapały? Bo nie myślę, żeby w sklepach zoologicznych dla normalnych ludzi sprzedawali takie potwory? :P U mnie z rybą sprawa raczej nie przejdzie - już mam i tak 3 zwierzaki w chacie: 1 ruda psina + 2 żólto-zielone świrusy (papugi faliste). O ile to pierwsze wyszkolić się dało i chodzi jak w zegarku, o tyle dwa pozostałe natychmiast po wprowadzeniu się do naszego domu i podjęciu przeze mnie pierwszych prób treserskich - odmówiły wszelkiej współpracy - i normalnie od 1,5 roku robią sobie co chcą! Gadać nie chcą, drą się za to wniobogłosy tak, że słyszą je wszyscy sąsiedzi i cała ulica i nawet rozmnażać się nie chcą, chociaż są odmiennej płci i mają ku temu naprawdę stosowne warunki :P Telesforka - no niestety - pierwsze znaki jesieni już są. A najgorsze jest to, że tak: praca, obiad, działka,... a czas na koputer? No i jeszcze na moje Słoneczko kochane? A u mnie zupy gulaszowej nie było i nie będzie bo malolepsza napisała koniecznie kamis, a u nas nie ma cholera nie dość że kamisa, to w ogóle żadnych przypraw do gulaszu. Chyba wszystkie baby same gulasz przyprawiają a ja przynajmniej bym chciała pierwszy raz zgodnie z przepisem. Jak tak dalej pójdzie to chyba przez allegro zamówię i tyle :D Justynko - no aż mnie w dołku ścisnęło jak napisałaś o tym szpitalu, bo to oznacza, że już blisko, coraz bliżej i jeszcze chwila i będziesz już mogła utulić w ramionach swoją małą kruszynkę:) Wygłaskaj go jeszcze przez brzusio od nas wszystkich:) Ja nie pisałam o klinice w Białymstoku - wspominałam tylko, że rozważałam ją na początku swoich planów, ale jest dla mnie za daleko i zostaję przy Opolu. Zresztą - Białystok polecał mi mój ostatni gin - że ponoć najlepszy bla, bla, bla - a ja do dzisiaj mam nerwy jak sobie pomyślę o jego sposobach leczenia mojej osoby, więc na pewno z jego kolejnej zbawiennej rady na temat wyboru kliniki nie skorzystam! mimi - a co Ty się dziwisz, że Natalka rośnie jak na drożdżach? :D Mała wie, że jak już zawita na ten świat - zaraz zaserwujesz jej mleczną dietkę, więc póki może korzysta z tych Twoich bosko-smacznych zestawów ;) A wysypka to na pewno nic poważnego 🌻 ryba - i normalnie mi podniosłaś ciśnienie tymi 300 procentami normy :D:D:D - dzisiaj to myślałam, że ich tam powybijam ze złości - o mały włos, a skończyło by się propozycją pracy po godzinach do końca tygodnia. Boże chroń mnie przed wszystkimi starymi pannami po 40-tce!!!!!!! No nie mam nic do tych starych panien normalnych! Ale ta taka nie jest! Ale szczegóły to Wam napiszę kiedyś przy okazji, bo teraz nie chcę, żeby w razie czego ktoś to poczytał i pokojarzył :P Wracając do tematu rybko - nie śmiem z Tobą kochana konkurować o tytuł Pracownika miesiąca:D - Ty jesteś nie do przebicia!:D Ja kocham swoją pracę ale w ilości 8 godzin / dobę i ani chwili dłużej niż jest to konieczne! Może milka pokonkuruje - też bidulka nie narzeka na brak pracy w pracy;) Milka - ta rybka to całkiem nie głupi pomysł:) 🌻 Buziaki dla wszystkich! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w imieniu swoim i tymoteusza:D mam wrazenie, ba nawet pewnosc, ze bojownik bardzo sie ucieszyl na moj widok, wlasnie tanczy, podsakuje i wesolo macha pletewkami i moglabym przysiac,ze sie usmiecha:D:D:D:D:D wrocilam z pracy, padam, za jakie grzechy dzisiaj mnie spotkala taka harowka to nie wiem, nog, rak, mozgu, uszu, oczu nie czuje, dlatego wybaczcie krotki post, wpadlam sie zorientowac co u was i rzucam sie w sypialni, jutro was zamecze mam wolne:D:P Mimi___bedzie oki, na pewno👄 Justa___ty to masz sny, adrian wyskoczy nawet nie bedziesz wiedziala kiedy👄 Ryba___no boj sie:Pmusimy ustalic walke naszych bojownikow:P dziewczyny kupujcie ryby:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, melduje sie na pokladzie! brzuszkowe - trzymam kciuki za wasze malenstwa, a nam jeszcze niebrzuszkowe - trzymam zebysmy tez juz brzuszkowe byly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie! No ja po pracy-potem skoczylam do sklepu z rzeczami do domu-oniemialam bo juz zaczyna byc sporo ozdob na Boze Narodzenie.Na razie sezon pomaranczowych dyn w pelni no i zaczna sie te Halloweenowe paskudztwa. Potem skoczymy z mama z wizyta do mojego brata i tak zleci dzionek. U mnie staranka w pelni-co prawda testy owu nie pokazuja wyraznej owulacji ale chyba bardziej skoncenrtuje sie na tempce. Voltare-moja babcia to nawet kanarka ma bojowego-jak go bralam zeby pazury troche rpzyciac to serce w tej chudej piersi walilo jak mlot ale dziobal dzielnie(inna sprawa ze na nic mu sie to nie zdalo i pedicure mial jak sie patrzy dokonczone:)Rozbawil mnie opis Twoje menazerii-zwlaszcza o tych dwoch oszolomach-wiesz moze jak ty zajdziesz w ciaze to im sie udzieli i wtedy-hulaj dusza piekla nie ma-dopiero bedziesz miala ciekawie. Justyna-ale bylby numer jakby naprawde Adrianek okazal sie Emilka-wszystko przyszykowane na malego mezczyzne a tu upps niespodzianka.No ale serio-pilnuj tego cisnienia bo to niebezpieczne. Mimi-no to masz spora corcie-ale z ta waga to roznie bywa-czestro slysze ze sie pomylili -no i zeby sie palilo i walilo to odpoczywaj i wytrzymaj te kilka tygodni wiecej.I daj znac co z ta wysypka. Malolepsza-Tymoteusz to super imie -ale skad masz pewnosc ze to ON????Moze to dziewczynka?No chyba sie zastanowie nad rybka;) No zmykam troszke sie ogranc i miedzy ludzi marsz:) Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja:) ani77 i ja sie dolaczam do zyczen;) voltare no tak mi powidziala z tym szpitalem i sobie pomyslalam a co, zadzwonie tam i opowiem sytuacje, odebrala pani, milutki glosik, nagadalam sie jak kto glupi a ta mi tak : prosze sobie wziac 2tabletki paracetamolu i polezec godzinke, wszystko minie! a jak nie to niech pani jeszcze raz zadzwoni!!! olalam i paracetamol i dzwonienie do nich! jak moja glowka nie przestanie bolec - choc boli lekko to sie pofatyguje jutro lub pojutrze, no chyba ze minie to pojdziemy na wizyte zgodnie z terminem 03.10.07:D ludzie ty masz papuzki!!! wow ja kocham te zwierzaczki, osobiscie mialam jedna tez zelono-zolta, przekochana, wytresowana to nie wiem raczej b.b.b. zdolna! grala ze mna w karty, tulila sie do szyi, pila herbatke, kompala sie w ziemniakach, dawala buziaki, wlazila do klatki jak jej sie kazalo i przylatywala na palec, ale tylko do mnie, sasiadka raz tez chciala z papunia sie pobawic w buziaczki to ja uzarla az do krwi w usta!!! kochana moja, pisze byla bo jak wyjechalismy do uk to po nie calych 2miechach zdechla z tesknoty:(:(:(:( przestala wylazic z klatki, choc nonstop otwarta, przestala sie wydzierac, kompac i padla 😭 alez ja tu wylam😭 pozostaly tylko piekne wspomnienia po moim ukochanym papuzku ktory zreszta okazal sie po roku pania i znosil mi jajka! do tej pory mam kilka jajeczek w pl... ok pracusie lece na serial:) buziole i kolorowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telesforka ty tak nie mow;) bo wtedy panna bedzie dosc \"mesko\" ubierana, nie mam ani jednego rozowego ciuszka! 80% niebieski i jego odcienie;) zreszta tak na prawde to nie wazne oby dzidzia byla zdrowa, jakby co bedzie adrianna:D u nas to samo, ozdoby choinkowe, i wielki szal na halloween! wszedzie dynie itp w tamtym roku kupowalismy \"zywa\" ale w tym chyba sobie podarujemy;) nie chce mi sie jej robic:) milego dzionka, bo u was to mloda godzina:) buziole, pappapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej papużki ❤️ Oj szalejecie z tymi zwierzaczkami, za rybke dziekuje, chociaz swego czasu miałam i rybki i papugi, ale wole pieski, kudłate, bo można je ukochiwać :) A ja dzisiaj olałam robote i sobie wyszłam o 13.00 \"służbowo\" :P Kupiłam sobie spodnie, bluzke i buty, a co! Jak zwykle nie do końca jestem zadowolona, ale mysle że ciuszki i tak znosze. A teraz ide kompu i spać, bo wszyscy mi mówią że źle wyglądam :( Musze sie wyspać. 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam propozycję, żebyśmy się przeniosly na jakieś forum zoologiczne i zaczęły rozmowy o naszych pupilach :D Wtedy na bank zaczniemy zachodzić w ciążę jedna po drugiej :D Ja czekam na @ Na razie jej nie ma, ale niestety zapowiada się dość wyraźnie Postanowiłam, że jak do czwartku nie nadejdzie to dopiero wtedy zrobię drugi test. Nie ma co popadać w paranoję, jak powiedzial dziś mój ukochany, który i tak wie o 10 procentach moich testów (i ciążowych i owu) :D Zreszta, faceci są jednak dziwni. Moja obsesja trwa już od dluższego czasu, a dzisiaj usłyszałam: kochanie, nie ma się czym martwić, przeciez nie musisz w tym miesiacu od razu zajść w ciążę, może to być za miesiąc, czy nawet za trzy miesiące. Cśnienia przecież nie ma :) No niby ma rację, ale ja nie wiem, jak osiągnąć ten stopień wyluzowania :) Z wystrojem i estetyką to u nas jest jednak inaczej :) Królują znicze i tak pewnie bedzie do Wszystkich Świętych. Chociaż i halloween się przebija dość często. Acha, też mialam papużki faliste. Dwie zielone. Byłam do nich bardzo przywiązana, bo mieszkały z nami wiele lat. Jedna miała na imię jak ja, a druga, jak moja siostra :D Latem wystawialam je na balkon i kiedyś jedna sie wydostała i uciekła. Jak ja wtedy płakalam! Szukałam jej po całym osiedlu, a nawet dalej, ale bez powodzenia :( Druga bardzo szybko zdechła, bo nie umiała żyć w samotności :( :( :( :( Dzisiaj biorę przykład z Justyny i idę oglądac serial :) Koleżanka mnie namówiła na \"Uwaga faceci\". Mam nadzieję, że zorientuję sieszybko, o co chodzi :P Pozdrawiam wszystkie i przesyłam tysiąc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgdonie z obietnica zaczynam juz was meczyc od rana:P witajcie🌼 jesli chodzi o zwierzyniec, to papug wprawdzie nie mialam, ale nazbieraloby sie troche na male zoo gdyz bylo kilka chomikow[jeden nawet mieszkal ze mna w akademiku, Pletwa mu bylo na imie, noca wykradal sie z klatki zjezdzal po karolyferze i zkradal sie wspolokatorkom do lozka:P]mialam tez cocer spanielke__Kore, to byl wierny druh, chodzila ze mna wszedzie, byla na kazdej imprezie w ogolniaku, oczywiscie na domowkach, zawsze wiernie odprowadzala mnie do domu, nosiila tez drobne zakupy ze sklepu, wlasciwie nie opuszczala mnie na krok, rozpacz z tej straty byla wielka, zyla 14lat:(, obecnie u moich rodzicow sa dwa psy, owczarek i jamnik, owczarek byl moj ale z racji tego,ze nie ma mnie czesto w domu, a M lubi psy ale raczej na podworku, owczarek zamieszkal u dziadkow na wsi, ma tam cudowne warunki i jest duzo szczesliwszy niz mialby zyc w bloku. Borys zdominowal malego jamniora, i rozkochal w sobie ojca, doszlo do tego,ze codziennie musi go przewiesc autem, bo przeciez on tak to lubi:P:P:P Justynka_____zostal wlasciewie tydzien do terminu,dzielnie znosisz te ostatnie chwile👄juz naprawde niedlugo jak adrianek bedzie z nami, osobiscie nie moge sie doczekac, wzbudza to we mnie niesamowite emocje👄 Milka__czasem dezercja z pracy jest wskazana i nic tak humoru nie poprawi kobiecie jak zakupy:D telesforka____na pewno facet:Dstad tymoteusz:Dna pewno nie posiadasz sie z radosci,ze masz przy sobie mame:D, nasze corki tez kiedys beda sie cieszyc na nasz widok rownie mocno:D Ryba____no nie ma jak podejscie faxceta:P, oni czasem jak z narsa, ale ich sposob podejscia pozwala troche chociaz spojrzec na sprawe obiektywnie i z dystanssu czego nam brakuje, wiec M ma racje:Di popieram jak nie teraz to nastepnym razem, to tylko kwestia czasu👄 Mezatka____masz troche do nadrobienia, witaj z powrotem👄 ani77____tytaj mozesz napisac bez skrepowania wszystko co cie dreczy i wszystko co ciesxzy, jakie masz watpliwosci, wszystko, takze nie krepuj sie🌼 Surfi______jak minela nocka w kraju?????pewnie przywitaniom nie bylo konca, to na pewno wielka radosc🌼 Mimi_____jak dzisiaj samopoczucie dziewczynki???? Jagoda____gdziekolwiek jestes masz szczescie, dzisiaj u nas slota, deszcz, ziab, korzystaj jeszcze z palm👄 Omega____chociaz liste odchacz👄 Voltare____twoja psina jest przeurocza, wlasnie sobie zdjecie obejrzalam, odnosne tych naszych zoologicznych wywodow:P odpoczywaj trocheod pracy, na szczescie weekend sie juz zbliza, jeszcze kilka dni i z tego co pamietam imprezka🌼 Nowa, Martika, Agnes spo🌼 jesli chocdzi o starania, bo tak sobie przypomnialam wlasnie jaki jest tylul topiku:P, to z niecierpliwoscia czekam na nastepny cykl i wypatruje@ i tym razem z radoscia ja przywitam, dzisiaj jednak dopiero 21 dc, wiec poczekam sobie jeszcze jakis tydzien, potem nastepne dwa na domniemana owu:Pmam nadzieje,ze tym razem bedzie oczywiscie jestem dzisiaj cala wasza, z przerwami na przyrzadzanie posilkow dla panow pracownikow, kiedy oni wreszcie skoncza😭marze zeby sobie wreszcie posprzatac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry z samego rana i polskiej ziemi :D Dolecialm w calosci..uszczuplona o jedna walizke, ktora gdzies wcielo w Warszawie..Omego, jakbys gdzies tam widziala zbedna, taka granatowa, niezbyt duza to podeslij. Sa w niej wszystkie moje majtki i staniki :( Dobrze ze lecialam do domu a nie na wakacje..to w domu jakies co nieco znalazlam na zmiane.(slubny stanik z ktorego wyroslam, jest jak znalazl ;) ) Ale szok..jak mozna nie przywizc czlowiekowi walizki. Moze bedzie dzisiaj. W Warszawie jest najwiekszy burdel jaki widzialam na swiecie. Bylam naprawde na wielu lotniskach, ale jakby chcieli tak sie zachowywac w NY to w zyciu nie odprawiliby jednego nawet samolotu. Kontrola na lot krajowy ( waw - krk) laczona z rewizja osobista, kobita dosc dobrze mnie poobmacywala, w NY wystarczylo sie do pana usmiechnac :D W kraju straznik otworzyl nam nawet szczelnie zmkieta siatke ze sklepu wolnoclowego..z ciekawosci cosmy tam kupili. Opoznienie 2 h :( Szok..poki co jestem w nim i jest to dosc ciezkie zderzenie z rzeczywistoscia. Krakow stoi, wszedzie korki.. Ale jak sie juz polozylam w swoim lozeczku to wcale nie czulam sie jak u siebie. I to jest najgorsze. U siebie to w USA..i to zly ojaw ktory zauwazylam. Dzis jade na miasto i mam nadzieje ze nie dopadnie mnie irytacja na polskie regulacje. Mysle ze potrzebuje kilku dni by sie odzwyczaic i wrocic do poslkiej rzeczywistosci. W warszawie juz uslyszalam ironiczne Witamy w Polsce...bo od razu nic nie jest zgodne z napisami infomacyjnymi. Nastepnie wpedzenie ludzi do poczekalni na okolo 5 samolotow i nie wlaczenie klimatyzacji ani wentylacji chocby zakrawa na kanibalizm. :( A teksty jak w filmie \"mis\"..facet stoi w koljce, garniturek, krawacik - wpuszczajacy go odsyla z kwitkiem, i mowi ma pan nastepny samolot...jak to? Lece do Krakowa. - Tak, ale ma pan Lot na 16.30 - A ktora teraz jest? - 16.45 -No wlasnie, to ktory teraz leci samolot? - 15.55 - To chore jakies jest ! HAHAHA :D:D:D:D Ale sie usmialam, jak jeszcze widzialam oburzenie tego faceta. Tyle pierwszych wrazen. Voltare, tez mialam papuzki - zielona i niebieska :) Tez sie rozmnazaly a smiecily? W koncu jedna kot dorwal i oddalam ta pozostala do sklepu. Ja tam wole pieski. Wlasnie piesek moich tesciow nas tak slodko przywital - tuli sie i cieszy - odstwil taniec ogona. Teski za nami :) Mimi, uwazaj na siebie no i czekaj z porodem co najmniej do czasu mojego powrotu do USA. A z NAtalki zapowiada sie niezla laska z dlugimi nogami. Justynka - o jest wysokie cisnienie? Moj ma takie po lekach i ja zanim roszke schudlam tez miewalam takie. Raz u gina to az 160 mi wyskoczylo..ale jak sie zdenerwowalam. No ale ani moj ani ja w ciazy nie jestesmy i nasze zdrowie jest tylko nasze, A ty masz Adrianka. W kazdym razie trzmaj reke na pulsie. I w razie czego jedz do szpitala. Malolepsza, no to czekam na jakies wpisy od rana. Ja zmykam teraz sprzatac. Tesciu dal mi dostep do kompa, klucze do domu i kase :D Moge rozrabiac ile wlezie :D:D:D:D:D:D:D:D:D Rybeczko..a moze wlasnie w koncu @ sie nie zjawi. Skrzynka pocztowa chyba jeszcze pusta. czkam do konca przyszlego tygodnia i pojade na poczte sprawdzic :D No i dobra wiadomosc. Omego zwalniam z poszukiwan walizki. W czasie pisania tego postu przyjechala walizka !!!!! :D:D:D:D:D:D A ja juz mialam czarne wizje odwiedzania sklepu z bielizna :P Oby to bylo Malolepsza tak jak z tym naszym in-vitro..tylko czarna wizja :) Pozdrawiam i postaram sie odzywac jak tylko bede mogla. Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maslolepsza zwracam honor, ale jakby nie pan od walizki bylabym piewsza :D Ale to tylko tak dzis..bo normalnie to raczej nie bede wstawac kazdego dnia o 7-ej rano. A papuzki Voltere sie nie rozmnazaly..moze to jakis znak :( Ale w sumiemialam wtedy jakies 10 lat..nawet jajek nie znosily. A moze to byly dwa pany? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka____no to witaj w ojczyznie🌼na pewno musisz sie troche przyzwyczaic, a juz na pewno przestawic, nie da sie porownywac PL z USA, zobaczysz jak Krakow powita cie swoim niezmiennym urokiem, niektore miejsca i rzeczy sie nie zmieniaja, i nie zwracaj uwagi na nasz ekonomiczny chaos, nie warto sobie psuc wyjazdu, a lozko za kilka dni bedzie juz twoim lozkiem, na sto procent👄 hm......i jeszcze jedno:P, przeczytac twoj wpis o tej porze :D:D:D:D:D:Dwywolalo to usmiech na twarzy, witaj w naszej strefie czasowej🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×