Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Mimi, Adrianek do ciebie poszedł: Telesforka - to byłas Ty???? bo nie miałam twojego gg i nie wiedziałam od kogo ten dowcip:) ale jak widzisz od razu rozsłałam:D Jagódko - kuruj się biedactwo, do łóżka biegiem marsz!:P, ale zajrzyj tu czasem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega - tak jest !!!!!! :D:D:D Wyobraź sobie mamusiu, że siedzę w łóżeczku ;) Na kolanach laptop tj. dokładnie na podusi - bo emituje zbyt dużo ciepła jak dla mnie. Po prawej herbatka po lewej cześć naukowa mojego domowego biura. Żyć nie umierać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega - tak jest !!!!!! :D:D:D Wyobraź sobie mamusiu, że siedzę w łóżeczku ;) Na kolanach laptop tj. dokładnie na podusi - bo emituje zbyt dużo ciepła jak dla mnie. Po prawej herbatka po lewej cześć naukowa mojego domowego biura. Żyć nie umierać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki, ja tylko sie witam i wracam do pracy, bo dzisiaj chyba do wieczorka, Aisza, czy ja dobrzze pamiętam, masz egzamin w Tychach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff - na dzisiaj koniec :D Chyba lekko przesadziłam z tym patrzeniem w monitor. Nie wiem jak u Was ale u mnie zrobiło się okropnie na dworze i uzmysłowiłam sobie, ze należałoby opony na zimowe zmienić. Na Pomorzu jutro nadają deszcz ze śniegiem także Ryba__lufa uważajcie na siebie podczas tego weekendu. I zamelduj się jeszcze przed wyjazdem ;) Surfitka - szczęściaro wyjeżdżasz z kraju w momencie kiedy pogoda zapewne psuje sie na dłużej a zgodnie z tym co napisała Telesforka za wielka wodą ciepełko :D Ale ten twój urlop szybko zleciał. Wydawało się, ze miesiąc to długo a tu znowu trzeba pakować walizki :( Apropos walizek może tym razem dolecą wszystkie o czasie do miejsca przeznaczenia. Malolepsza - za mną wciąż chodzi ta twoja wczorajsza wiadomość, nie sądziłam że trzeba będzie zastosować aż tak radykalne środki ale w tym wszystkim liczy się jedynie cel więc bez sentymentów bierz sie do działania. Czekam teraz na same dobre nowiny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) Ostatnio mnie mało - czytam ten paskudny kodeks drogowy pffeee :/ Wiec tylko pozdrawiam i odezwe sie jutro trzymac kciuki i to mocno o 13 sie zaczyna katorga - plac+miasto :( Tak Ani jutro w Tychach mam egzamin 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mnie dzisiaj na swiństwa wzięło:P:P:P a to znalezione w necie:D Przychodiz bab do lekarza i mówi: --Panie doktorze ciągle jestem wk**wiona. Wszystko i wszyscy mnie wk**wiają, a najbardziej wk**wia mnie to, że wszystko mnie wk**wia. Proszę mi pomóc. --Czy próbowała pani w jakiś sposób się wyciszyć, uspokoić? Może spacery po lesie, parku, pośród śpiewu ptaków, spacerując boso po trawie? Kontakt z przyrodą bardzo pomaga. --E tam, panie doktorze. Ptaki mnie wk**wiają, bo drą ryje, w trawie pełno robactwa, pajęczyny, gałęzie zaczepiają o ubranie. Nie, przyroda zdecydowanie mnie wk**wia. --To może inny sposób?Może kąpiel w wannie pełnej piany z aromaterapią, przy nastrojowej muzyce? --E tam, panie doktorze, tego też próbowałam. Piana mnie wk**woa, bo szczypie w oczy, muzyka mnie wk**wia, zresztą każda muzyka mnie wk**wia. No i te olejki zapachowe, to dopiero wk**wiające! Kleją się, lepią, plamią. No właśnie, olejki najbardziej mnie wk**wiają. --To może seks?Jak wygląda pani życie seksualne? --Seks? A co to takiego? --Nie wie pani co to seks? No dobrze, zaraz pani pokaże, proszę ze mną za parawan. Po chwili na parawanie lądują kolejne części garderoby: spodnie, spódnica, lekarski kitel, bluzka, biustonosz, majtki. Po kolejnej chwili słychać sapanie i wzdychania, wreszcie ona mówi: --Panie doktorze, proszę się zdecydować: wkłada pan czy wyjmuje?Bo zaczyna mnie to wk**wiać! :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody, mówisz - masz. Melduję się natychmiast :) W pracy ostatnio nie mam warunkow, żeby do Was coś napisać, a jak wracam do domu po kilkunastu godzinach przed kompem to nie mam sily patrzec w monitor. Ale już to pisałam. Starość nie radość. :D Omega, nastraszyłaś mnie mocno. Odetchnęlam po tym mailu. Mam nadzieję ,że będzie wszystko dobrze i M Mimi okaże się prorokiem :D Mimi, spojrzalam na Twój suwaczek i widze, że też masz bociana. Tylko dlaczego mój jest taki leniwy 😠 Twój od razu widać, że bardziej pracowity i jakie Ci cudo przyniosł :D Malolepsza, a może chociaż do końca tego roku? Widzisz przecież, że cuda się zdarzają. Oczywiście, że lepiej wiesz, jakie są realia, ale przecież jak raz nie było owu, to nie znaczy, że już w ogóle nie będzie. Co postanowisz - jestem z Tobą i trzymam kciuki ❤️ Milka, dobrze, że zaczęłaś leczenie, powodzenia 🌼 Aisza, powodzenia na egzaminie. Tutaj też luz się przyda. Mi się też za drugim razem dopiero udało :) Trzymam kciuki. Mimi, a jak poszlo Twojemu M? To chyba dzisiaj miał zdawać? Chyba, że coś mi się pomyliło :( Ani 🌼 kiedy wybierasz się do lekarza? Surfitko, a ja się nawet zmartwiłam, że wylatujecie, jakby to w naszej wirtualnej rzeczywistości miało jakieś znaczenie :D Ale pomyślalam sobie, że to zawsze trochę smutne, te pożegnania, rozstania z rodziną. Ale pewnie teraz szybko wrócicie? Telesforka, przeczytalam w Twoim poscie, że w staraniach to, co najważniejsze zachowane :D Już bardziej nie luzuj, bo i z tego zrezygnujesz :D i wtedy to raczej lipa :D Pozdrawiam wszystkie, przesyłam tysiące 👄 i ❤️ i szybko wysyłam, żeby byc przed Malolepszą :P Może się uda :D Acha, mój wysiłek nie poszedł zupełnie na marne :D Awansowalam i dostałam podwyżkę :) Wprawdzie kwota nie jest powalająca, ale zawsze :) I tak wynegocjowalam więcej niż na początku miało być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padam na pysk, znowu 12 godzin w pracy:( witajcie🌼 Telesforka_____stac nas sredno, ale kasa nie ma tu zadnego znaczenia, trzeba bedzie to sie kredyt wezmie i tyle:Pdzisiaj rozniez moja koilezanka oznajmila mi ze jest w 9tyg, czyli wszystko wedlug planu, pach i udalo sie w pierwzsym cyklu, troche biore na siebie te zasluge, bo byla u mnie zeby o tym cyklu sie przeszkolic, kompletnie zielona byla , mam dobra reke:Pnaprawde bardzo sie ucieszylam z tej nowiny, nie mowilam jej o moich planach nie chcialam jej psuc radochy, ach:.....wiecie co mam na mysli Mimi-____wyslij fotke jak teraz wugladasz👄 Jagoda___mnie tez dopadlo chorobsko, lacze sie z toba w bolu Aisza____powodzenia , trzymam kciuki za egzamin, cale szczescie ze mam to za soba, a zdawalam 16 lat temu:P Rybka____👄zaraz cie dorwe:D Justi___gilganko👄 dla calej reszty czarownic po🌼, ide cos zjesc, glodna jak wilk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorąc pod uwage charakter naszego topiku, żeby nie wprowadzac niepotrzebnych domysłów i wątpliwości :D wyjaśniam, że udalo się wysłać posta przed Malolepszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie, w naszym demokratycznym domu, cisza jest od dzisiaj rana. Ja zarządziłam. Już nie moglam słuchać tych agitacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikulka
sorki ,ze sie wtaracam ,ale gg nikt chyba nie ma teraz ,nie dziala teraz,wiec bez nerwow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Omega :D:D:D Ale ubawiłam się po pachy:D:D:D O widzisz i tak trzymaj - pogodni ludzie długo żyją - nie uzasadnię Ci tego naukowo, ale wszyscy wiedzą, że tak jest:) malolepsza - a ja tam popieram Twoją decyzję - im szybciej tym lepiej. Nas trzymają jeszcze przez chwilę zobowiązania finansowe - parę złotych zostało nam jeszcze do spłaty, ale jak w ciągu pół roku nam się nie uda \"po dobroci\" to też zdecydujemy się chyba na in vitro. A do tego czasu może jeszcze inseminacja - tak do 3 razy sztuka. Szkoda czasu i nerwów. A za Ciebie trzymam kciuki - jakąkolwiek decyzję podejmiesz - musi być dobrze 🌻 ryba - gratuluję awansu i podwyżki 🌻🌻🌻:D No to skoro pracownikiem miesiąca już jesteś, to teraz starania o tytuł pracownika roku - nie długo grudzień - podsumowanie - i może jakiś kolejny awansik...;) mimi - no właśnie - nic nie piszesz jak tam egzamin Twojego M. Zmobilizowała go jakoś Natalka do tego egzaminu?;) Aisza - no a Tobie życzę powodzenia - trzymam kciuki za jutrzejsze efekty;) No i oczywiście zaraz po wszystkim dawaj tutaj znać:) 🌻 Jagoda - dziękuję za wczorajsze przesłanie fotek. Teraz to widać jaka to kruszynka z tego Adrianka - takie maleństwo:)... Justynka - buziaczek w czółko dla kawalera 😘 Surfitka - fasoleczka jest jeszcze maleńka i na pewno dobrze zniesie podróż. W końcu nie będziesz tam biegać po tym samolocie ani przestawiać w nim walizek;) Oby tylko wystartować i wylądować pomyślnie:) telesforka - no to trzymam kciuki, żeby udało Ci się whodować takie jaja o jakich marzysz - i jak poprawnie popękają - to już będzie połowa sukcesu:) 🌻 No i dawaj po wizycie u gina znać co i jak tam w Tobie piszczy;) milka - od czegoś trzeba zacząć - badanka masz za sobą - przynajmniej wiesz od czego trzeba zacząć 🌻 I dodatkowo dla wszystkich, wszystkich - 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikulka_______dziekujemy, tak sie domyslalysmy:P:D:D:D:D:D:Dze nikomu nie dziala:Pnerwowe to malo powiedziane, wsciekle jestesmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia Z.
Cześć! :) Kochane, 3 dni temu robiłam test ciążowy, bo okres spóźnił mi się 3 dni. Test wykazał że nie jestem w ciąży, a mimo to dalej nie mam okresu, czy może być tak że jestem w ciąży pomimo że test wykazał że nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltere___dzieki👄nie mam wyjscia, owu nie ma, wiec i cudu nie bedzie, dziekuje wam za wsparcie, wiem, ze mnie nie zostawicie, jestescie kochane👄 jade ze wskazaniem, braku owu niewiadomego pochodzenia, czarna magia, nikt nic nie wie:P ale wiem,ze paki wyslalam i wszystkim wam sie uda👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza - dawaj - wyrzuć z siebie całą złość - bo zaraz jeszcze pewnie kafe padnie i dopiero nie będzie gdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×