Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

No tak, pisałam bez okularów, a w moim zawdzie to az wstyd takie babole zostawic, ale co tam! przy niedzieli nie pracuję, to mi chyba wolno, prawda?:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega_____:Dtak wlasnie zrobie, wyruszam do gdanska w listopadze, skupiam sie na tym, co ma byc to bedzie, to tak jest jak kobieta ma wolne i za duzo czasu do myslenia. poczytalam linki, szczegolnie mi sie podoba o butach o gina, nie ma co, dziewczynie chyba sie spodobal pan gin skoro, mysli o modzie ginekologicznej, powinna do tych butow postarac sie o jakas elegancka podwiazke:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak trzymaj moja droga!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D czasamijak podczytuję różne topiki, to normalnie sikam po nogach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie panie,wstałą na chwilkę ale moja grypa jest nieustępliwa i póki co wygrywa ze mną JA czasem też podczytuję inne topiki i naprawdę można czasem boki zrywać... Malolepsza, uważam,że omega ma rację. Powinnać dać sobie teraz trochę luzu, nie monitorować niczego, nie lixczyć tych dni płodnych itp, zajmij sie teraz przygotowaniem do in vitro a może akurat sie uda.....ŻYCZĘ POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A póki co jak jesteście na topiku to może przysłąłybyście mi swoje zdjęcia ??? Ja wszystkim dziewczynkom z tego topiku powysyłam zdjęcia w przyszłym tyg. Zrobię sobie parę fotek bo na komputerze nic nie mam i wam powysyłam. Ale nie teraz bo przy tej grypie wyglądam jak Hogata ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wróciłam :D Ale się rozpisalyście. Widzialam, że rady dla Malolepszej podobne do moich :P Ja jeszcze zakladam, że Malolepsza mądrą dziewczynką jest i wie, co robi :D W Gdańsku za bardzo nie zaszalałam. Wypiłam parę drinków i wszystko. Zabawa byla fajna, ale to nie było wesele, tylko urodziny. Chociaż impreza na 70 osób, DJ i zabawa całą noc. Na wesele jadę w połowie listopada :O W tym roku to limit na imprezowanie wyczerpię na najbliższe 10 lat :) Zgodnie z zakładem z Malolepszą do końca tygodnia chyba nie robię testu. Nie wiem, jak to wytrzymam :O NIestety, nie mam siły za dużo napisać, bo spać mi się chce strasznie. Obywatelski obowiązek spełniony, głos oddany i chyba pójdę siepołożyć :D Przesyłam dla wszystkich moc 👄 i tysiąc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega ślicznie dziękuję za foteczki, jak tylko dojdę do siebie to sie zrewanżuję, widzę że pustki tu dzisiaj, więc i ja ide sie wykąpać i idę spać bo jutro znów poniedziałaek i znów do pracy 😭 Miłego wieczorku życzę, pa Ach zapomniałabym Voltare dzięki za meila, super te zwierzaczki a szczególnie ten w bułce-słodziutki 🌼 ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) W TV \"Skazany na śmierć\" ;) znaczy się moje Słoneczko już usadowione przed TV z paczką słonecznika (pewnie, żebym ja przypadkiem pilota nie przechwyciła:P ) i nawet we mnie nie jest tak wpatrzony jak w tej chwili w ekran telewizora:P:P:P mężatka - a Ty to dokąd się jutro z tą grypą wybierasz? Do pracy w takim stanie? A nie ma szans na jakieś małe L4 żeby dojść w miarę do siebie? ryba - no takie urodziny na 70 osób to już takie prawie średniej wielkości wesele:) Grunt, że jesteś wytańczona, najedzona i w takim oto poimpreezowym, pozytywnym nastroju wyruszysz jutro do pracy. Nie ma nic wydajniejszego niż zadowolony z życia pracownik:P malolepsza - ja, tak jak ogół tutaj obecnych przychylam się raczej ku przygotowaniom do in vitro. Skoro przez pół roku po laparo są największe szanse na dzidzię, to może i tym samym będą większe na powodzenie zabiegu?:) A jak w międzyczasie przytrafiłaby Ci się taka malutka milutka niespodzianka, to przecież chyba narzekać nie będziesz:) jagoda - i jak po imieninowym obiadku? Surfitka - spokojnego startu i lotu i udanego lądowania:) No i powtórzę się za dziewczynami - dawaj znać jak dolecisz, no i czekamy na opis wrażeń z wizyty u gina:) Omega - takie topiki to faktycznie potrafią poprawić humor:) Choć właściwie - jak któraś z dziewczyn wspomniała - powinny raczej smucić, że dziewczyny XXI wieku są tak mało uświadomione w pewnych kwestiach...:O mimi - ale Ty nie potrafisz usiedzieć w miejscu;) Albo kilkugodzinne prasowanie, albo chęci na niedzielne sprzątanko. Oj żebym ja tak miała odrobinę większe chęci do porządków:P Już nie musi być w niedzielę, ale tak w ogóle...:) justynka, milka, ani77, aisza, telesforka - 🌻 jakbym o kimś zapomniała, to też - 🌻 i 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wpadka przy antykach to raczej mi nie grozi. ale na pewno odpoczne od staran, a i psycha juz nic ma do tego czy jajeczko sie zaplodni i pecherzyk peknie, beda inne nerwy, ale jestem gotowa. macie tez takie napiecie wyborcze??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza - nie miałam na myśli wpadki:D:D:D I nie o taką niespodziankę mi chodziło:D:D:D Ale Ty masz myśli! A napięcie mam - nerwowe - K. pstryka pilotem pół minuty na \"skazanego...\" , pół na wybory:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu mi komp nawala - nie wiem o co mu chodzi - blokuje się i nie wpuszcza mnie na forum, muszę wszystkie okienka wyłączać, potem włączam i działa i tak w kółko 😡😡😡 Nie wiem czy takie przeciążenie sieci, czy co?!😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare____no moj tez tak szaleje z pilotem, ale napiecie rosnie, to jakies jaja sa,naprawde, mam nadzieje,ze slupek ten wyzszy okaze sie POzytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - obiadek jak to u mamusi najpyszniejszy na świecie :D Objedliśmy się niesamowicie aż ciężko było wstać od stołu.Ale skoro tata mówi \"jedz dziecko w domu się nie przelewa\" to jakie miałam wyjście ;) Ryba__lufa - a które to były urodziny jeżeli mogę spytać? Bo wg mnie to były dość huczne :D:D:D Z imprezami w rodzinie to tak jest albo wszystkie naraz albo cisza na wiele lat. Normalnie przegięcie z tą ciszą wyborcza 😠Mam nadzieję, ze już ostatni raz przedłożyli jej trwanie bo to na paranoję zaczyna zakrawać - nie przewidzieli takiej frekwencji - o matko co to za argument?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza, a Ty nie wiesz, jaka jest kara za przerwanie ciszy? ;) Milion zlotych, jakby co :O A spać nie poszlam, bo czekam na te wyniki i już nerwowo nie wytrzymuję, bo nie lubię takiego balaganu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już wszystko jasne dlaczego taka ilość gości. Moja prababcia zawsze mówiła, ze z niej jednej to się tyle ludzi narobiło, ze trudno zliczyć i jak już była po 90-ce to miała problem z doliczeniem się prawnucząt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo kobitki!! Wreszcie do was dotaralam :) Wybory obiadek u mamusi i tak jakos wyszlo przyznaje sie bez bicia zaniedbalam i tyle, ale juz wrocilam :):):) mama nadzieje ze sie cieszycie :P ale ja zadufana jestem :P i jak tam ? naczytalam sie strasznie tyle zescie nasmarowaly na kafe 🌼 Surfitka trzymaj sie cieplutko i spokojnego lotu z M. i fasoleczka :) 👄 odezwij sie jak juz sie rozpakujesz i w ogole zebysmy wiedzialy ze nie zapomnialas o nas i ze wszystko oki 🌼 👄 Zaraz wysle wam na maila dosyc fajna prezentacje ktora dostaalm od mojej przyjaciolki z Anglii - niech was podniesie na duchu tak jak mnie :) Voltare dzieki za prezentacje - ale sie usmialam :) dobra dziewuszki :P posylam wam tego maila - potem szybki prysznic wyniki wyborow i sie troche poprzytulam do mojego mezusia :) reszcie przesylam gorace buziaczki 👄 dobranoc kochane i odezwe sie tylko jak w pracy troszke czasu wyskrobie :) buziaczki [👄👄👄👄👄👄usta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim_jesli ta pora to ktozby inny jak nie ja????:)Czekalam na wyniki wyborow i Malolepsza podobnie jak Ty mialam nadzieje ze moj glo9s nie pojdzie na marne i bedzie POzytywny-no i jest:):):):)Ale fakt faktem ze agument z za mala liczba kart jest absurdalny. Dzien mily i dalej cieply-ani chmurki na niebie,krotki rekaw dalej-nawet jakbym Wam oddala z 5 st to dalej byloby cieplo-wiec wsadzam w koperte i niech leca. Moj T chory-wlasnie namawiam go zeby dal sobie spokoj jutro z praca i wzial wolne i wylezal bo widze ze marny jest choc nie narzeka.Ale nie chcial szarlotki a to juz znak ze jest zle! Pojechalismy do ikei-kupilam komode-zastanawialismy sie czy wzaic wyzsza a wezsza czy nizsza a dluzsza i wygrala opcja pierwsza bo gdybysmy zmieniali mieszkanie to nie wiadomo jak ustawna bedzie sypialnia. Jutro mam zaganiany dzien-praca,gin i szkola wiec nie jestem pewna czy zdaze sie odezwac -no ale nadroie w poniedzialek. Sorki ze nie pisze do wszystkich ale jeszcze dzis zostal kosciol wiec trzeba sie zbierac. Surfitka-milego lotu-nie stresuj sie bo to w tej chwili najgorsze co mozesz robic dla dziecinki-juz ona sie tam usadowila i jest jej cieplo i ciemno i nic wiecej nie potrzeba tylko spokoju.Bezpiecznego lotu i do poczytania w tej samej strefie czasowej a dla wszystkich dziewczyn po 👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje czarownice🌼 zasiadam rano do kompa,dzis praca na 10, mam czas na spokojna kawusie, bo zwykle jak wstaje na 7, to nieprzytomnosc jest tak wielka, ze boje sie dotykac ekspressu, gdyz w tej nieprzytomnosci zadanie niewykonalne:P wroce dopiero o 20😭 rzeczywiscie wczoraj to byl dreszczowiec polityczny, a jeszcze tak wscieklego kaczora nie widzialam, same pewnie slyszalyscie jego oratorstwo, mlaskania bylo co nie miara, az sie zapowietrzal w tej pianie:PMy zrobilismy swoje zobaczymy jak bedzie dalej;) Rybka_____popieprzone to moje gadu, jedyny ratunek to chyba restart, moja droga jeszcze niespelna tydzien do rozwiazania naszego zakladu:D Telesforka____zycze powodzenia u gina, daj znac koniecznie jak poszlo mezatka___-dzisiaj wieczorem postarama sie puscic fotke:D Jagoda____jak twoje samopoczucie, u mnie troche lepiej, ale lepiej nie mowic jak sie rozwinie:P Omega< mimi,surfitka, aisza, ani, Justynka, Milka, Voltarepo🌼 na dobry dzionek i dla calej reszty po👄 Ps. ale mnie dzisiaj cycki bola, dobrze,ze wiem,ze owu na sto procent nie bylo, bo nie musze wam mowic jakie byloby z tego powodu nakrecanie:P lece bo musze jeszcze piora wysuszyc, a zagodzine lece do robotydo wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Malolepsza – samopoczucie jest niezłe tylko kaszel nie chce mi odpuścić – uparł się. Poza tym przypomniał sobie o mnie prawy jajnik, ale nie jest zbytnio dokuczliwy tyle, ze wiem dokładnie gdzie jest więc nie będę się na niego przezywała. Mnie w przeciwieństwie do Ciebie biust nie boli w ogóle. Telesforka – daj znać co tam z owulką i co mądrego powiedział gin. Surfitka – pewnie odpoczywasz po wielogodzinnej podróży. Mam nadzieję, ze tym razem obyło się bez perypetii z bagażem. Omega – jak dzisiaj samopoczucie, łokieć dalej dokucza? Aisza – widzę, ze nie tylko mnie wczoraj mama karmiła :D Super sprawa. Voltare – mi wczoraj net tak źle chodził, że coś strasznego. Chyba w związku z tym zamieszaniem przy okazji wyborów wszyscy siedzieli w necie. No chyba że Twoje problemy z kompem to tylko i wyłącznie wina systemu. Mężatka – jak tam Twoja grypa? Zaczęła się z Tobą zegnać czy postanowiła nie odpuszczać? Miałam dzisiaj do załatwienia dwie sprawy urzędową brrrrr 😠 jedną w Urzędzie Gminy drugą w Urzędzie Miasta. W gminie był bardzo miły pan, wszystko wyjaśnił łopatologicznie i bez problemu załatwiłam wszystkie formalności. A w Urzędzie Miasta trafiłam na panią broń nas Boże przed takimi Babami !!!!!!!!!! Wyszłam zła, nic nie załatwiłam i na dodatek praktycznie na dzień dobry usłyszałam, ze na rozpatrzenie mojego wniosku pani ma miesiąc. Ja nawet jestem w stanie zrozumieć, ze jest dużo pracy i trzeba poczekać w końcu takich osób jak ja są tysiące, ale ton jakim pani prowadziła rozmowę był poniżej krytyki. Ja nie mam obowiązku na wszystkim się znać, a ona powinna mi udzielić odpowiedzi na pytanie a nie się wymądrzać. Tak czy siak będę musiała z tym babsztylem jeszcze parę razy się spotkać i już wiem, ze nie będą to najmilsze spotkania. Nie ma jak zrobić dobre wrażenie na petencie 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody witaj - na kaszel najlepsza herbatka z majeranku - łyżkę zalać wrzątkiem, przykryć i pić lekko ostudzoną - dobra w smaku i pomaga? Łokieć niestety dokucza i chyba muszę Malolepszą odiwedzic, żeby mi pomogła:P A Surfitka to dopiero dzisiaj wylatuje, tak więc pewnie dopiero jutro wieczorem naszego czasu otrzymamy od niej wieści jak zniosła podróż:D Kuruj się, a babami w urzędach nie przejmuj się wcale:) wiem, jakie mogą być upird.....we, ale nie ma bata - oni są dla nas a ni emy dla nich o to trzeba im uświadamiać, choć wiem, że cięzko, bo może się taki babulec zawziąć i sprawy złośliwie nie załatwić.... pozdrawiam serdecznie, uciekam do roboty, do roboty, do roboty, do roboty... sama siebie zmuszam i poganiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega - to ma być taki zwykły otarty majeranek???? Na pewno sprobuję bo denerwuje mnie ten kaszel. W płucach czysto a szczekam i szczekam ;) Nie chciałam z babą zadzierać tak na dzień dobry bo jeszcze będę musiała tam iść, ale na takich mądrych i nieużytych urzędników mam jeden sposób - \"dobrze skoro nie możemy się porozumieć to w takim układzie skontaktuje się z panem/panią mój pełnomocnik mecenas.........\" Natychmiast się zmienia nastawienie do petenta :D:D:D Ale korzystam z tego sporadycznie kiedy już nic nie można wywalczyć dobrym słowem - a ubaw mam wtedy :D:D:D:D Kiedyś wpłaciłam zaliczkę na sprzęt po czym znalazłam dużo korzystniejszą ofertę i chciałam zrezygnować (mając pełną świadomość, ze tracę zaliczkę) a pan zaczął mnie straszyć sądem itd - nawet z nim nie dyskutowałam tylko wyjęłam wizytówkę mecenasa (zresztą mojego długoletniego przyjaciela, który jest naszym \"prawnikiem domowym\" ) miny tego pana do końca życia nie zapomnę :D A przeprosiny to jeszcze brzmią mi w uszach ;) Ludziom się wydaje, ze ktoś kto stoi z drugiej strony to ostatni gamoń, który o niczym nie ma pojęcia i wystarczy na niego huknąć to spuści oczka i będzie tańczył jak mu zagrają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Jagódko, zwykły otarty majeranek:D pomaga, zawsze jak mam kaszel piję i tym leczyłam mje dzieci, jak były mniejsze, bo teraz to wolą syropki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega - da sie wypić taką herbatkę majerankową, ale dla mnie nie była przysmakiem ;) Zresztą nie chodzi o to żeby była dobra tylko skuteczna. A gdzie podziewa sie cale towarzystwo? Malolepsza zapowiadała, ze pracuje do 20 a reszta??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki 🌼 Voltare niestety nie moge sobie narazie pozwolic na L4 więc muszę jakoś przeżyc, ale czuję sie troszkę lepiej, jedyne to boli mnie nos (mam katar) i w związku z ty mam nos jak renifer Aisza prezentacja SUPER naprawdę podnosi na duchu❤️🌼 ❤️ 👄 oby ta końcówka miała odzwierciedlenie w rzeczywistości Malolepsza będę czekała na foteczki 🌼 Jagody, no to trafiłaś na jakąś paskudną babę. Ja też zaliczam sie do \"urzędasów\" ale ja jestem grzeczna i miła dla wszystkich :P ... Wiesz czasem człowiek traci cierpliwość, bo przychodzą czasem tacy ludzie, że mają pretensje do ciebie o coś co nie zależy od ciebie, co oczywuście nie usprawiedliwia tej pani co była dla ciebie nie miła :P Wracaj do zdrówka i juz nie szczekaj na innych :-) 🌼 Od kilku dni jestem optymistycznie nastawiona do życia :-) Aż nie poznaję siebie i wiecie co.... wierzę że moje marzenie niedługo sie spełni :-) Mam takie przeczucie, że tym razem sie uda... Może nie powinnam o tym mówić głośno (żeby nie zapeszyć) ale \"coś\" mówi mi że za niedługo wydarzy sie coś na co długo czakałam.... Surfitka, Justynka odzwijcie sie, co u was? Jak wasze samopoczucie, jak zdrówko? Wiem, że młoda mam nie ma teraz zbytnio czasu, ale jak znajdziesz chwilke to daj znać jak maleństwo 🌼 Mimi a co u ciebie? Jak Natalka? 🌼 🌼🌼 Omega 🌼 🌼🌼 Ani 🌼 🌼🌼 Rybcia 🌼 🌼🌼 Telesforka 🌼 🌼🌼 Milka 🌼 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki Nick___________Wiek___________ilosc cykli_______________data@ malolepsza...........32.............24.i dosc teraz inf...............30.10 Jagody................32......................9.... . .. ...............31.10 Aisza..................23.......................1.... . .................kto to wie? Ryba_lufa.............32.......................10.... . ...............27.10 Ani77..................31........................6... .. ................31.10 Mężatka..............24........................10.. . ................07.11 Voltare...............30........................60.. ..................28.10 Milka..................32........................12..... ................17.10 Telesforka...........35........................11... ..................06.11 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Mimi............... 26.........................34...... .................27.11.07 Surfitka...........28.........................5......... ................06.2008 Babcia topikowa Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała a oto moje kochane wnuczęta i imiona ich mamusiek Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Uda sie tabelka czy nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×