Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA _________________________ Niech w Święta Bożego Narodzenia dobry Bóg namaluje szczęście na Waszej twarzy, Niech miłość dotyka Was delikatnie, lecz bez ustanku, niech marzenia płyną wysoko, wysoko w górę i spełniają się... __________*********** ________***************** ______********************* _____**********$************ ____**********$__$*********** ___***********$___$*********** ___**********$_____$********** ___**********$__$__$********** ___***********$_$_$*********** ____**********$$$$$********* _____********$$$$$$$******** ______*******$$$$$$$******* _______******$$$$$$***** __________***$$$$$** ___________$$$$$$$ _______**_____$$$$$$$ _____$***$____$$$$$$$ ____$*****$___$$$*****$ ___$*******$_$$*******$_______$ --__$*******_$*********$___$$$$$ _$*******_*****$__$$$$$$$$$ $*************$_$$$$$$$ $***************$__$__$ _$$$$$$***$***$$$$$$$$ ___$*****$_$$***$$_$$$$$$$_$ _$******$_$$$$$*****$.$$$$$$$ $_*****$_$$$$$.$******$.$$$$$$$ $*****$_$$$$$$$_$******$._$ _$***$___$$$$$$__$******$ __$*$___$$$$$_$___$*****$ ___$_____$$$$_____$*****$ __________$$______$***$ __________________$*$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody - wysyłałam na jaa.......@tlen.pl czy to jest twój dobry adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega początek adresu właściwy ale końcówka to @interia.pl Właśnie wróciłam od T, ujmę to tak przeżyliśmy ;) prezent Michasia wręcz odwrotnie :P Po 10 minutach zabawy nie nadawał się do użytku, ech......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako "głowa rodziny" składam Wam Kochane, życzenia tylko radosnych i szczęśliwych chwil w Nowym Roku, oby był lepszy od poprzedniego. By rok 2011 był rokiem pełnym szczęścia, spokoju i spełnieniem marzeń... i abysmy się częsciej "widywały" na kafe:) Wszystkiego dobrego! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__________()Serdeczne ________() Pozdrowienia!!! ______()_()()()_() ____()()_____ ___()() __()()______XII____()() _()()______\_|______()() ()()________\|__ _____()() ()()_IX______O____III_()() ()()_________________()() _()()_______________()() ___()()_____VI____ ()() _____()()________()() _______()_()()()_() ________() _____()(_____)() ___ ()_________() Płoną sztuczne ognie, płynie już muzyka, idzie Nowy Rok, stary już umyka więc wznieśmy puchary, tańczmy do rana, niech los nam nie szczędzi kawioru i szampana. Rok się już kończy, rok się zaczyna, otwórzmy więc nową butelkę wina i razem wypijmy za nasze zdrowie, aż się zakręci nam troszeczkę w głowie. Szampańskiej zabawy, szalonych chwil, udanego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze Wam wszystkim tego czego sobie same zyczycie i oby 2011 Rok byl obfity w radosne wydarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w Nowym 2011 Roku! 😘 Życzę Wam (nam;) ) wszystkim jak najmniej problemów, mnóstwo wspaniałej zabawy, realizacji wszystkich planów i spełnienia marzeń 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, wszystkiego naj po swietach i jeszcze bardziej naj na Nowy Rok! oby nasz topick oszalal z radosci o nowych brzuchach i oby wszystkie dzieciaczki chowaly sie zdrowo! napisze pozniej bo wlasnie lece malego zaprowadzic, buziole 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez dwa tygodnie nikt nie zajrzał????? Oj dziewczynki, oj, ja zaglądam codziennie, ale jak żadna nie pisze, to i ja siedzę chicho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też zaglądam i nic :P No dobra - obiecuję, że w weekend napiszę nieco więcej;) Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak? Składamy noworoczne postanowienie, że zamiast tylko zagladac każda zagladająca coś napisze? chociażby, częśc, zyję... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę sobie i czekam... Myślałam, że na jakieś ciasteczko urodzinowe się przed snem jeszcze załapię...:P Ale Omega jak na mamę i babcię przystało dba, żeby dzieci i wnuki się przed snem nie obżerały. Wpadnę zatem rano... A teraz Omego w dniu Twoich okrąglutkich, 18-tych jak zwykle, urodzin życzę Ci wszystkiego co najpiękniejsze w życiu! Życzę Ci dnia zwykłych cudów... Gorącej filiżanki kawy, którą ktoś dla Ciebie zrobi. Nieoczekiwanego telefonu od starego przyjaciela. Zielonych świateł na Twojej drodze do pracy, albo sklepu. Życzę Ci dnia małych spraw, które Cię ucieszą... Najszybszej kolejki w sklepie spożywczym. Dobrej piosenki zaśpiewanej w radiu. Twoich kluczy dokładnie tam, gdzie ich szukasz. Życzę Ci dnia pełnego szczęścia zażywanego w perfekcyjnych dawkach, które dadzą Ci radosne poczucie, że ktoś bliski uśmiecha się do Ciebie, obejmuje Cię i przygarnia, ponieważ jesteś kimś specjalnym i nietuzinkowym... Życzę Ci dnia Pokoju, Szczęśliwości i Radości.... Mówi się, że zajmuje minutę, aby znaleźć szczególne osoby, godzinę aby je docenić, dzień aby je pokochać i całe życie, aby o nich zapomnieć... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Dobrej nocy, uciekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! Omego-wszystkiego najlepszego z okazji Urodzin-pieknej 6-tki:D:D,pieknego usmiechu i spelnienia wszystkich najpiekniejszych marzen. U mnie jakos tam leci.Z moim M mamy troche spiec-glownie z racji podejmowanych przez niego decyzji ktore nie sa do konca przemyslane a ja za nie tez ponosze konsekwencje.Nie wiem jak to dalej bedzie.Sa dobre dni ale sa i zle.....Sama juz nie wiem co o tym myslec.Amelka jest slodka-skonczyla wlasnie 6 miesiecy i wyszly wtedy dwa dolne zabki!!!Jest niesamowicie pogodna i rezolutna ale tak pewnie mysli kazda mama o swoim dziecku.Zaczynamy probowac nowe smaki-marchewke,slodkiego ziemniaczka,banana-na wszystko mruczy z zachwytem.Ja pracuje ale zastanawiam sie jak to bedzie jak moja mama poleci na stale do Polski w maju-trzeba bedzie postarac sie o jakas odpowiedzialna nianie-musze popytac kolezanek.Dzieki Bogu na razie nie musze jej do nikogo targac,ma super opieke w swoim domku. Pozdrawiam wszystkie Panie(i Panow) Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omego, w dniu twoich urodzin zyczę Ci wszystkiego co najweselsze, najmilsze, najsłodsze i najpiękniejsze. Spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń! Niech uśmiech nigdy nie znika z Twej twarzy. Telesforka, ktos kiedys mi powiedzial, ze malzenstwo tak naprawde dociera sie jak przychodza dzieci. I pewnie mial racje :) A ze to nie obejdzie sie bez jakis konfliktow i spiec to chyba nieuniknione. Ale wszystko bedzie dobrze. Ciesze sie ze Amelka ma sie dobrze :) No i mam nadzieje, ze juz niedlugo ja zobacze :) Voltare, mialas popisac co u was i co? Rybka, a ty jak sie czujesz ? Jagoda tez cos zaniemowila, ehhh...o innych to juz strach wspominac, bo juz chyba nawet tu nie zagladaja nie mowiac o pisaniu. U mnie jakos leci. Nina chodzi do przedszkola. Generalnie wszystko jest dobrze, ja mam duzo pracy. Moze wiosna polece do Polski i zgarne mojego chlopka tutaj. Bo mi sie dluzy bez niego... Pozdrawiam was serdecznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Zgodnie z obietnicą słów parę co u nas. Córcia za chwilę skończy 21 miesięcy. Straszny z niej łobuz, może dlatego, że wychowuje się wspólnie z kuzynkiem, więc jedno wszystko małpuje od drugiego:P Powoli zaczyna wołać, że chce na nocnik. Tzn. trzeba jej jeszcze pilnować, bo jak się zabawi, to nie ma bata - nawet jak by chciało jej się to nie przerwie zabawy i nie da się posadzić. Od smoka i flachy jej nie oduczam, bo tak mi łatwiej. Wożę ją codziennie przed pracą ok. 6-tej rano do babci, więc przy takiej pogodzie i temperaturach jakie są teraz to nawet mi pasuje, że wytrąbi przed wyjściem flachę ciepłej kaszki. Bo śniadanie jedzą dopiero około 9-tej. Uwielbia rysować. Dziękuję Bogu, że nie zrobiliśmy jeszcze w domu generalnego remontu podłogi, bo pokój stołowy mam wymalowany dokładnie. Jak bym jej nie pilnowała, to i tak znajdzie moment taki, że nie zauważę, że zamiast bawić się lalkami już smaruje po podłodze. Tzn maluje po kartkach a podłoga to tak "przy okazji";) Bo na krzesełku przy stoliku zbyt długo w jednym miejscu nie usiedzi. We wszystkim chce nam pomagać, ale o tym już chyba kiedyś wspominałam. Myjemy więc podłogi "na dwie miotły", co zwykle trwa jakieś 1-1,5 godziny:O Pomaga zmywać gary, składać ubranka, zabawki - nie chciałybyście widzieć jak potem wygląda to, do czego przykłada swoje maleńkie paluszki, ale i tak jestem z niej dumna, że przynajmniej próbuje. Dużo by pisać - jest cudna i najukochańsza na świecie. Nie pamiętam już jak to było, jak jej z nami nie było;) Wszędzie w domu walają się zabawki, a ja jestem mega szczęśliwa z tego powodu. Telesforka - co do starć z M. no cóż - to chyba nieuniknione. Mój M. też czasem wymyśli coś takiego, że muszę się nieźle nagłówkować jak wybić mu to z głowy, żeby nie odbiło się to na nas obojgu. U nas w domu to jest tak, że to ja trzymam rękę na kasie i rachunkach, ja pilnuję ważniejszych terminów, spraw urzędowych itp... On bardziej buja w obłokach. Tzn. najpierw podejmie jakąś decyzję, a dopiero potem zastanawia się (albo i nie) czy dobrze zrobił. No ale cóż - jakoś się tam uzupełniamy i (wiem jak to brzmi po 8,5 latach małżeństwa) ciągle jeszcze w pewnych kwestiach docieramy;) Surfitka - nie pamiętam czy już o to pytałam czy też nie - ale postanowiliście już co zrobicie z chatą i psiakiem? Czy jeszcze mimo wszystko bierzecie pod uwagę powrót do Polski? Rybka - nic nie piszesz nam o swoim maluchu;) Pogubiłam się - jak tam jeszcze daleko do końca? Jagoda- sesja zimowa nie usprawiedliwia Cię przed zameldowaniem się tutaj od czasu do czasu. Patrz nawet zawalona książkami aisza wystawiła nos spoza notatek:P A reszta co? Mam wrażenie że zaczniecie zaglądać tutaj z powrtoem jak rozpocznie się druga tura brzuchali:P Malolepsza - Marcela ślicznota! Zdjęcia na NK wklejasz, a tutaj nawet nie zajrzysz? Jak tam budowa? Kiedy się przeprowadzacie na nowe włości?;) Pozdrowienia dla wszystkich obecnych i nieobecnych! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega - sto lat i buziaki 👄👄👄👄 nie będę rozwijać dlaczego tak mnie mało na topiku, wszystko już powiedziałyście ;) życie z Michasiem jest cudne tylko strasznie brakuje czasu dla siebie. Nie wiem, może jestem słabo zorganizowana ???? Ryba__ lufa na kiedy masz termin? bo ja już się całkiem pogubiłam. Jakie imię otrzyma nowy członek rodziny? Surfitka - ciężko tak na odległość, a tym bardziej, że myślisz o rodzeństwie dla Ninki. Voltare - Michaś natomiast zamiast rysować uwielbia wkładać i wyjmować kredki z pudełka. A sapie przy tym jakby to była jakaś super ciężka praca. Raz tylko popisał mi długopisem tapicerkę krzesła w kuchni i tak się przejął, że krzesło ma "kuku" że póki co malowanie mebli sobie odpuścił ;) Apropos kuku - u mojego dziecka poza zwyczajowo przyjętymi określeniami nadawanymi temu słowu- kuku oznacza nóż :) Np. wyjmuje chleb z szafki i mówi "mama kuku" co w wolnym tłumaczeniu oznacza, że chce kanapkę :P Telesfotka - ech faceci, kto ich zrozumie? Jestem 10,5 roku po ślubie a i tak M czasami coś takie wymyśli, że ręce opadają i oczy ze zdumienia przecieram. Aisza - jak już wystawiłaś nos znad książek to napisz kilka słów co u Bartusia. Będziesz wysyłać go do przedszkola od września czy zostaje z Nelcią? U nas też kasza z butli, bo tak wygodniej. Z korzystaniem z nocnika jest różnie raz mały się pięknie upomina a za dwa dni kalpa, zupełnie nie wie do czego to cudo służy. W dzień babci i dziadka podjadł sobie trochę ciasta i mieliśmy 3 dni atrakcji brzuszkowych :( Ech... Michaś mówi cały czas ale większość w swoim języku więc czasami mamy problemy z komunikacją i dziecko się złości. Sama od 1 stycznia biorę folik i zobaczymy co będzie, póki co moja siostra jest w ciąży więc może po znajomości brzuch przejmę?? Chyba zacznę wystawiać ręce do łapania w kwietniu aczkolwiek ona ma termin wakacyjny. Cóż poćwiczyć nie zaszkodzi. pozdrawiam te wymienione i niewymienione 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje córeczki i wnusie! Dziekuję serdecznie za życzenia, przepraszam, że wczoraj nie odpowiedziałam, ale wczorajszy dzień był pełen wrażeń. Małżonek zorganizował mi imprezę, wrócilismy dość póxno do domu, więc dopiero dzisiaj poczytałam. Tort jaki otrzymałam przesyłam wam na maila, proszę częstujcie, jest pyszny i zaznaczam, że wszystkie części są jadalne:) Telesforka - niestety wysyłane do ciebie maile na konto na o2 wracają do mnie, czyzby zmieniła adres mailowy? A poza tym jakie 6 urodziny???:P:P:P:P Niestety, dopiero 5.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam nadzieję, że torcik smakował tak samo dobrze jak wyglądał:) Zapraszam na herbatkę lub kawusię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega, torcik super :) Domyslam sie ze telefon byl w zalaczniku ;) Postaram sie pozniej odezwac bo teraz w pracy jestem ;) Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja! Omega - torcik bombowy:D Ja bym nie wiedziała od czego zacząć:P Ale jestem naładowana dzisiaj. Powiedzcie mi jak wywinąć się z umowy z Telekomunikacją?! 😡😡😡 Ale mnie dziady wkurzyli! Miesiąc temu zaproponowali nam podpisanie umowy na zwiększony transfer - do 20MB. Przyszedł technik, sprawdził łącze, stwierdził, że wszystko jest git i będzie hulało jak trzeba i tak jak chcemy. A tutaj od czterech dni jakoś ledwie 1-1,5MB wyciąga. Fakt wcześniej mieliśmy 1MB i nam wystarczało, ale skoro mam mieć 1MB, to nie za cenę 20MB!!! Dzwoniliśmy z reklamacją - przełączali nas od gościa do gościa, w końcu niemal na siłę wymusiłam, żeby tą reklamację spisali, bo chcieli jeszcze raz jakiegoś technika wysyłać, żeby znowu sprawdzał. Ja już mam w nosie ich sprawdzanie. Nie chcę mieć z nimi nic wspólnego. Facet, z którym rozmawiałam, mówił że te nasze kable nie nadają się na 20MB - to po cholerę podłączali - przecież sprawdzali i wyszło, że można. Zresztą na początku sprawdzaliśmy szybkość tymi programami do testowania i było tak ok. 18MB, a teraz to już całkiem kicha. Nie wiecie przypadkiem czy mogę bez żadnych konsekwencji rozwiązać z nimi umowę (gość stwierdził, że to zależy od osoby rozpatrującej reklamację, ale przecież nie wywiązują się z umowy!!!) No nawet jak mi nie odpiszecie, to się przynajmniej wyładowałam. A w ogóle to zaczęła się z nimi akcja w połowie stycznia jak mi przysłali rachunek za grudzień z podwójnym abonamentem 😡 - to była pierwsza reklamacja, ta dzisiejsza to już druga. Upatrzyłam sobie już innego operatora, tylko muszę coś wymyślić, żebym mogła rozwiązać z nimi tą cholerną umowę😡 i przy okazji na telefon też. Komórka mi wystarczy. Amen. Nasze dziecko dzisiaj wymalowało sobie ręce od paluszków po łokcie długopisem. Siedziała dzisiaj do południa z M. w domu: - Anuśka co rysujesz? - Lale. - To rysuj ładnie. za chwilę przychodzi do niego z rękami rozłożonymi jak zombie, rozanielona na maxa: "LALA!!!" Jak jej nie kochać?:D A potem lalę też wymalowała, na szczęście długopisem żelowym i zanim zdążył on wniknąć w głębsze warstwy gumy udało się go mydłem domyć:P No jak z tym postanowieniem noworocznym? Będzie tutaj ktoś zaglądał czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jak miło, że się odezwałyście:) bo już myslałam, że będę prowadzić konwersację sama ze sobą:P Surfitko - iphone był prezentem na gwiazdkę, na urodziny zostałam "obsypana brylantami":P Ale z iphonem to cała historia - jak się tylko pokazał na rynku polskim nie podobał mi się, nie chciałam go mieć, wolałam moje SonyEricssony. W ogóle do Apple'a mnie nie ciągnęło. Jak mój M sobie sprawił iphone'a 4 i ja się nim trochę pobawiłam, stwierdziłam, że tez chcę mieć:P no i znalazłam pod choinką. Na tyle zwariowałam, że sama sobie na urodziny kupiłam ipada, bo stwierdziłam, że do zabawy przyda mi sie wiekszy ekran. No i mój M zrobił żarcik z tym tortem własnie dlatego, że do tej pory Apple był be, a teraz na starość zrobił się cacy:D pozdrawiam i wracam do roboty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - może to ci pomoże: tę informację znalazłam na stronie internetowej TP: "Abonent może rozwiązać Umowę o świadczenie Usługi na czas określony lub nieokreślony ze skutkiem natychmiastowym, jeżeli: * z przyczyn leżących po stronie TP nie mógł korzystać z Usługi w sposób ciągły przez okres 30 dni; w takim przypadku rozwiązanie Umowy przez Abonenta może nastąpić do ostatniego dnia pełnego okresu rozliczeniowego następującego po zakończeniu okresu, w którym usługa nie działała, * TP świadczy Usługę w sposób niezgodny z Umową. Oświadczenie Abonenta w przedmiocie rozwiązania Umowy powinno zostać złożone w formie pisemnej w Komórce organizacyjnej." wydaje mi sie, że na podstawie drugiego powodu możesz spróbować, gdyż jednak nie świadczą usług zgodnie z umową. Ale wszystko zależy od zapisów umowy dot. transferu danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem! Emocje opadły:P Omega - ja to wszystko wiem co napisałaś (dzięki), tylko TP (i nie tylko TP) robi takie numery, że na umowie pisze: "transfer DO 20MB", a więc teoretycznie 1MB też jest "DO" 20MB 😠 Wiedziałam o tym wcześniej, więc nie było to dla mnie dodatkową niespodzianką. Nigdy wcześniej nie nawalali... Ale jak już wspomniałam, już mi nerwy przeszły, bo wczoraj nawciskałam gościowi przez telefon ile wlezie, kazałam mu przedstawić wszystkie możliwości mojej rezygnacji z ich wszelkich usług - i dzisiaj już mam przez calutki dzień internet 19,0-19,6MB. Poskutkowało:P A propos telefonów - ja po wszystkich wynalazkach dotykowych, klapkowych, joystickowych itp. stwierdziłam, że mam tych wszystkich nowości serdecznie dosyć i chcę mieć NORMALNY:P telefon, z NORMALNĄ :P klawiaturą, nad którym nie będę się trzęsła, że mi się porysuje, zgniecie itp i wybrałam sobie SAMSUNGA B2710 - nic mu nie podskoczy:P - tylko M. powiedział, że wstyd mu było jechać do salonu po taki telefon:P:P:P A ja jestem z niego super zadowolona:P - bardziej niż z ostatniego SONY Errocsona, za którego dałam kupę kasy, a w którym po 4 miesiącach zepsuł się joystick i nie chcieli mi go naprawić, bo zaopiniowali, że to "uszkodzenie mechaniczne z mojej winy", a obchodziłam się z nim jak z jajkiem 😡.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ano wszedzie robia jakies numery :o Mnie tez chcieli namawiac na poprawe jakosci neostrady, zwiekszajac mi transfer, ale jednoczesnie przedluzajac umowe. Na moje szczescie nie zgodzilam sie na to, i tak jesli bede w pl to przejde do konkurencji, bo oferuja znacznie wiecej za ta sama cene. Co do telefonow to tak pytalam Omegi ;) Ja nie mam Iphona, myslalam o nim,i moze sie skusze jak bede podpisywac umowe . Mialam Sony Ericssona i juz nigdy wiecej - zepsul sie po 2-3 miesiacach zwyklego uzytkowania :o Natomiast mialam Samsunga z touch screenem i byl super. Znaczy nadal go mam w Polsce :) A teraz korzystam z Noki , zwyklej bez jakis cudow i robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejki! Omega-zyczylam Ci pieknego szostego tauazu:):):):)Jak szalec to szalec.Musze sparwdzic co jest nie tak z poczta-fakt faktem ostatnio tam nie zagladalam. Nasze problemy z M nie maja nic wspolnego z nadmiarem obowiazkow-choc faktem jest ze to ja non stop wstaje do malej,ale wiem ze jakbym powiedziala to wstaje bez gadania zeby jej odgrzac mleko albo cos tam innego.Nie wiem jak to bedzie-moze i lepiej ze moja mama wroci do Polski-moze to jakos poskladamy-choc jesli nie zmieni sie jego postepowanie to i to nie pomoze. Moja coreczka zapamietala ze pani doktor daje zastrzyki i juz na sam jej glos reaguje placzem-co bedzie na nastepnych wizytach nie wiem,ale jak na razie mamy spokoj na 3 miesiace(odpukac).Rozwija sie ladnie,tylko tak dalej. O znowu juz sie obudzila i niewiele zdazylam napisac.Lece.Buzki dla wszystich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O znowu polecialysmy tyle stron w dol?U nas dzis wredna pogoda-czym predzej pojechalam po zakupy i teraz siedzimy w domu.Zdolowala mnie wczoraj wiesc o Myszce i jej nieudanym IVF-i wciaz mnie to meczy.Patrze na moja Amelke i zastanawiam sie co by bylo gdyby nam sie wtedy nie udalo. Moje dziecko dzis o 3-ciej w nocy pomyslalo ze jest juz rano i zaczela"spiewac"-na szczscie butelka mleczka przerwala ten nocny koncert i poszla grzecznie spac dalej-po raz pierwszy sie jej zdarzylo tak wybudzic w nocy-mam nadzieje ze nie wejdzie jej to w nawyk. Buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×