Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dżokejka

współczesna dżokejka

Polecane posty

Gość dżokejka

Tegoroczny szczyt modu to wysokie skórzane oficerki, obcisłe niebieskie dzińsy, krótka skórzana kurteczka i skórzana czapeczka basebolówka! To jest moda tego sezonu - nie da się ukryć chyba podoba się facetom - a ile z Was tak chodzi ubranymi ? Opisujcie jak konkretnie , w jakim kolorze, czy oficerki czy kozaczki lub zamiesczajcie fotki np. na www.fotosik.pl i tutaj linki do nich (oczywiscie anonimowo bez twarzy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ten stroj ze zdjecia to
daaaaaaaaleko ma do stylizacji na dżokejkę...... jak widze kozaki na niebotycznej szpili i zrobione z jakiejs ceraty, a nie ze skóry, to mnie odrzuca :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się chyba na modzie już nie znam ....a na pewno na czapkach :) dżokejka ? a co to niby jest? czapka dla jeźdźca to u mnie w stajni toczek i ani troche nie przypomina czpeczek bejsbolówek ........ co ma dzokejka do bejsbolu tego nie pojmuję :) a jak ktos nie wie jak wygląda dzokejka to zapraszam do mojej stajni lub na jakikowliek zawody jeździeckie..... bedziecie przynajmniej miały pogląd jak wygląda \"końska moda\" bo to co oglądałam na pokazach jest jak najbardziej zbliżone do stajni , ale to tutaj....hmmm.......to raczej \"miejski obłęd z blokowiska \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze powiedziane
:) Mi też te osoby ze zdjęć kojarzą się raczej z tanimi prowokatorkami jeśli nie powiedzieć gorzej... Nijak się to ma do szlachetnych dżokejek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caaaandy
Yhmm ta pani na ostatnim zdjeciu to dzokejka ale innego konia :| Tam moda jest straszna po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×