Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiiolciaa

Tunika +Getry?

Polecane posty

hej:) mam pytanie..dzisiaj ide na 18stke mojej przyjaciolki i zastanawiam sie czy moge załozyc długie czarne getry i do tego tunike rowniez czarna w srebrne paseczki:P nie bede wygladała głupio? bez spodnicy? bo nawet jesli bym ja zalozyła to tunika by ja zakryła?? prosze o rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeden z najmodniejszych zestawow, ja dzis w pracy mialam legginsy, zloto szara tunike i czarne oficerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram, to bardzo fajny zestaw :) Lubię tak chodzić, ale u mnie w pracy raczej tego nie reflektują. raczej na wieczory. W Colloseum ostatnio były bardzo fajne legginsy, czarne w srebrne połyskujące paski, właśnie takie sobie zakupiłam, a do tego szarą spódniczkę w srebrne paski - tzw,. bombkę bo pasuje do takich legginsów. Do tego typu getrów można spokojnie założyć sweter za biodro czy właśnie tunikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepek swiata
o boszeee getry w paski i bombka tez w paski?:D moze jeszcze tynika tez w te same paski i zebra gotowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale pisać Cię już nikt nie
nauczył? Te ofiary mody... Proponuję przypiąć sobie srebrne bombki do bluzki i będziesz jak choinka! :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×