Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość modnisiaaa

NAJMODNIEJSZE rzeczy, trendy tego sezonu

Polecane posty

Gość modnisiaaa

Prosze o wpisy:) Chodzi o ciuchy, kolory, fryzury, makijaze itp. Czekam na wasze propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modnisiaaa
Nikt chetny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle de paris
w Paryzu w tym sezonie noski sie botki a la kot w butach: na obcasie z pomarszczona cholewka do tego obowiazkowo obcisle spodnie, ktore nosi sie do srodka i swetry: duze, szerokie, najlepiej wygladajace jak robione na drutach, takie za pupe...czest do tego szeroki pasek na biodrach. Nosi sie tez do szerokich spodnic za kolano cos na ksztalt nie przezroczystych rajstop do polowy lydki i do tego hmm..;nie wiem czy dobrze okresle buty wygladajace na botki (oczywiscie z obcasem lub koturnem) konczace sie za kostka;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modnisiaaa
elle de paris dziekuje!! :) a jesli chodzi o kolory to jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowana onaaaaaaaaaaaaaaaaa
BRĄZ zdecydowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sory ale brąz już jest niemodn
y:O Teraz nosi go polska ulica, bo im sprzed dwóch lat zostały ciuchy:o Teraz modne zupełnie inne kolory- czarny i czerwony, szary, granatowy, wrzosowy. Brąz już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najmodniejszy teraz jest ZŁOTY
wszystko na złoto !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kupilam sobie
brązowe kozaczki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to musisz je teraz wyrzucić
kto by widzał wtym sezonie w brązowych kozakach, no wiesz... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko co skórzane
bardzo modny trend teraz to skórzane wysokie oficerki, krótka skórzana kurtka i skórzana czapeczka basebolowka do tego - wszystko w jednym kolorze. Ja bym jescze dorzucila do kompletu obcisle skórzane spodnie (przynajmniej nas te najbardziej desczowe i w ogole wilgotne dni - nic nie chroni lepiej prze wilgocią jak skóra): http://www.allegro.pl/item139810167_czarne_jak_nowe_naturalna_skora_roz36_oryginalne.html http://www.allegro.pl/item140981086_czarne_jak_nowe_naturalna_skora_roz36_oryginalne.html http://www.allegro.pl/item142305189_100_skora_xs_s_m_studio_mody.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za tandeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podobaja mi sie
rzeczy ze skory, oprocz butow o torebek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skóra zawsze jest na czasie
elegancka i wykwintna! no ale z gustami się nie dyskutuje, niemniej (wiem z wlasnego doswiadczenia) sexi skorzane ciuszki dzialają na facetow! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość so what
te spodnie to mi sie wcale nie podobaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co nas obchodzi co piszą
na jakiejś gównianej stronce jakieś studentki polonistyki:o Nie bądx śmieszna:o Mieszkam w Paryżu, tylko czasami przyjeżdżam do PL i widzę, co tam jest w najmodniejszych butikach, poza tym oglądam pokazy mody, interesuję się tym. Nie trzeba się ślep kierowac modą. Sama jestm ruda i mam jasną, ale taką żółtawą cerę i zawsze nosze brąz, od lat, bo dobrze w nim wyglądam. Ale to nie oznacza, ze jest on szalenie modny w tym sezonie, bo tak nie jest. A moda zawsze jest kontrastowa. W tamtym sezonie ciepłe kolory, teraz raczej zmine- grafit, granat, czerń, szarość, przełamane czerwienią czy żółcią, moze być złotem. Ale nie brąz. Nie wiesz, po co kolekcje muszą być opozycyjne?;) Żeby ludzie szybciej i częściej wymieniali ubrania. Bo ja np. zawsze poznam, kto ma ciuchy z poprzedniego sezonu, zawsze. A niektórzy jak maja ciuchy z poprzeniego sezonu, to się martwią, ze już nie sa modni.... Tak to jest. A moda to coś innego niż to, co noszą przecietni ludzie czy to, co pisza w Pani Domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jak ktoś ma ciuchy
z poprzedniego sezonu to ma juz je wywalic na smieci???? Sledzic pokazy w TV co jest modne teraz, leciec do sklepu i to kupowac????? :O Ja lubie niebieski i bede to nosila tego sezonu tez :P I nie obchodzi mnie to ze jest niemodny:P ale sie dobrze w nim czuje, bo pasuje np. do mojego typu urody. To samo sie tyczy brazu...choc np. nie mieszam tych kolorw bo wiem ze nie pasuje:P Mam tez swoje ulubione rzeczy np. jeansy...Wazne jest jak kto w czym wyglada, a nie ze to np. nie jest hitem mody w tym sezonie. To moje zdanie... Pozdrawiam!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ktos ma ciuchy
z poprzedniego sezonu nie powinien z domu wychodzic :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modny to nie ten kto
bezwarunkowo poddaje się nowinkom, ale taki co wie w czym mu dobrze do twarzy i fgury, trzeba rozeznać jaki kolor/kolory pasują, umieć znależć swój styl,eksperymentować ale nie przesadzać. Ja wiem jakie kolory do mnie pasują, w czym wyglądam elegancko,jak ubrać się na każdą okazję, i nie kupuję rzeczy popularnych ale tanie,oryginalne i ładne. Uwielbiam zaglądać do tzw.lumpeksów i zawsze coś znajdę dla siebie, szałowe i eleganckie koszule dla męża. Modny w tym sezonie jeszcze jest brąz , fiolet, granat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielczerwień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto ma ubrania
z poprzedniego sezonu niech pogłówkuje i połączy je z innymi dodatkami , kolorami i będzie wyglądał modnie. trochę inwencji moi drodzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xashax07
tlochie inwiencji mloi drodzii...byuahahahahahahahaha nikt tu mi nie bedzie gadal co sie nosi, bo jak wracam do Polski z Londynu to wydaje mi sie za poslka jest tak jak Korea polnocna. zero kontaktu ze swiatem zewnetrznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polki chodza
modnie ubrane i sa ladne w przeciwienstwie do Angielek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh.
Polki o wiele ładniej ubierają sie od Angielek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angielki ubieraja sie okropnie to raz, a dwa to smiesza mnie polki, ktore pracuja w anglii i ubieraja sie tam w ubrania z wyprzedazy i wydaje sie im, ze to jest hit mody bo przeciez kupione w angli no to nawet jak z bazaru to przeciez z angielksiego wiec szczyt mody i elegancji heh zalosne:P....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram w zupełności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keksówka
spodnie dzinsy rurki z marczonym dołem półbuty na szpilce bluzki srebrna i złote w czarne pasy modne tasiemki i wiązadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małyjasio
angielki ubieraja sie byle jak ale polki w angli ubieraja sie super bo maja klase jak idziesz ulica - to poznasz polke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po urodzie owszem
ale nie po ubiorze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×