Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość modnisiaaa

NAJMODNIEJSZE rzeczy, trendy tego sezonu

Polecane posty

Gość dianag
najmodniejszy teraz czerwony kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skórzana czerwień ma wzięcie
Gość danda
sadze ,ze najwlasciwszy jest wlasny styl dostosowany do urody , figurry i dobrego samopoczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombowiecc
a co to styl vintage? tzn jaki to styl np? leginsy, długiw swetry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modnisia
czesc dziewczynki.Ale ja założyłam ten topik,by dowiedzieć sie co będzie modne latem i wiosną,czyli w przyszłym sezonie,a nie w tym,Ten już powoli odchodzi w zapomnienie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mode
ktos zawsze nam narzuca od gornie a my sie przynajmniej w wiekszosci sugerujemy tym a co z ubranaimi z poprzednich sezonow np ja nie wyrzuce no chyba ze sa za male to oddam bo zal wyrzucac a zawsze komus moze sie przydac ale jezeli sa dobre i w dobrym stanie to mysle ze zawsze mozna cos po kombinowac samemu od siebie a nie ubierac sie typowo katologowo owszem teraz sa modne rurki dlugie swety i pasek na biodrach ale przeciesz codziennie tak chodzic nie bedziemy bo to stalo by sie nudne a jak uzyjemy troche fanatzji to mozemy byc ponad czasowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszekzmarchewka
ja tam uważam,że w tym roku...znaczy się w nowym roku....itroszkę przed jego rozpoczęciem...modne zrobiły się wszelkie korale,koralik,perełki itp. bardzo wiele dziewczyn/kobiet je teraz nosi...szczególnie takie długie wiszące na biuscie i brzuchu.. mnie tam tylko się spodobały cieniutkie koralik i perełki :) takie skromne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skończ reklamować
te swoje ochydne szmaty jakby ze śmietnika wyciągnięte, nawet jak ktoś by chciał to kupić w co wątpę to przez twoją natrętność napewno zrezygnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniówa jest bardzo seksowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka123
proszę zbanujcie tego skórzanego kretyna!!!!!!!!!!!!!!!!! Ile jeszcze nicków wymyslisz palancie jeden???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chilli81
Tak zgadzam się z dwiema osobami :D po pierwsze: moda modą ale przecież nie każdego stać na kupowanie non stop rzeczy bo coś jest modne ważne by było dopasowane do figury i ogólnie by ładną całość tworzył strój :) po drugie: faktem jest, że jak "głupia, puściutka" Polka pojedzie do England i kupi byle co to uważa, że ma Bóg wie co no bo przecież z Anglii :D A ogólnie porównując bo jeżdżę do Anglii to Polki mają jednak smak i gust :) Angielki są często niechlujne i nie przywiązują wagi do wyglądu :( a moda tam jest taka jak i u nas :) z tym, że u nas lepiej to wygląda a u nich plusem jest to, że można każdy rozmiar dostać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ZNOWU SIĘ POWTÓRZE ale takie chamskie zachowanie trzeba PIĘTNOWAĆ - ninka123 - Wypowiadaj się zawsze na temat - wypowiedz tej osoby w przeciwieństwie do Twojej JEST NA TEMAT. Temat brzmi ; NAJMODNIEJSZE RZECZY SEZONU - jesli ktoś uważa że modna jest odzież skórzana ma do tego prawo. Jesli nie lubisz skórzanej odzieży - wypowiedz swoja negatywną oceną i ją uzasadnij i napisz o tym co Ty uwazasz za \"trendy\". NAUCZ SIE KORZYSTAC Z FORUM !!! Tu rowniez obowiązują pewne ZASADY ! P.S. Ja uważam że odzież sórzana w Naszym klimacie w sezonie jesień -zima- wczesna wiosna ZAWSZE JEST I BYŁA NA TOPIE bo w takim a nie innym klimacie żyjemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane modnisie ja mieszkam od 8 lat za granica miedzy anglia a francja a moda zajmuje sie mozna powiedziec na codzien i profesjonalnie wlasnie 10 minut temu skonczylam przegladac raport z propozycji najwiekszych kreatorow na nadchodzacy sezon wiosna lato 2007 i musze powiedziec ze mam wrazenie ze jest to powrot lat 80 przemieszany z barokowymi koronkami duzo wstazek i wielkich kokard do tego duze torebki i mnustwo bransoletek:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EXTRAPOTRAWA
Polecam program Fashion TV i wszystko jasne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×