Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tygrysseeekkk

problem z ciuchami rozmiaru 34, też tak macie?

Polecane posty

Gość tygrysseeekkk

nosze ubrania rozmiaru 34 szkoda słów, przytyc nie umie a żeby kupic cos na mnie na miare to graniczy z cudem kiedys ubierałam sie w orsayu bo był tam rozmiar 34 i pasował na mnie a teraz 34 szyja taakie jak 36 i odpada-wszystko na mnie wisi jak na wieszaku ostatnio w tatuum odkryłam ten rozmiar i ciuchy pasuja ale sa drogie,zakiet 300zł !! szok!! znacie jakeis sklepy gdzie szyja "mniejsze" ciuszki? poradxcie gdzie wy sie ubiaracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam w klubie
ale kupiłam nawet kurtke narciarska w rozmiarze S, czyli 36 i była idealna, do tej pory tez kupowałam w orsayu, ostatnio nic nie potrzebuje, więc nie wiem czy powiekszyli rozmiar 34, ale wiem, że to makabra znaleźć coś w sklepie. Jedynie dzinsy szyją w rozmiarze 25-26 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkk
w tatuum mowisz sa takie rozmiary? nigdy nie bylam w tym sklepie a potrzebuje znalezc cos na mature:) zajrze ja sie ubierma raczej na sportowo wiec w sklepach typu new yorker itd sa rozmiarowki XS, zauwazylam ze w wielu sklepach jest taki rozmiar i mi to pasuje:) a spodnie kupuje alb w orsayu albo u siebie w miescie takie niefirmowe, bo maja rozmiarowke od 24! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygryssseeek
ja nie lubei sie na sportowo a z bardziej eleganckimi ciuchami 34 jest problem bo jak juz gdzies sa to kosztuja majatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkk
bershka -> mialam juz wychodzic a teraz siedze i ogladam ciuchy na allegro! kilka godzin z glowy :P moje znajome zawsze wracaja ze szmateksu obladowane fajnymi ciuszkami a na mnie wszystko za duze, czasem na dzieciecym cos kupie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladam czasem rzeczy na allegro,ale mimo podanego rozmiaru 34-ubrania są i tak za duże,spodnica np. miała w pasie 70 cm!!!! ja mam w talii 60... przeczytałam gdzieś niedawno,że producenci specjalnie zaniżają rozmiary,żeby poprawić samopoczucie kobietom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nosze rozmiar 34 i nigdy nic nie moge sobie kupic bo nie ma takiego rozmiaru zawsze sa 36 albo 38 masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez nosze 34 i powiem WAm
ze w zarze jest sporo ciuchow na mnie pasujacych i to wcale niedrogich, ostatnio kupilam dzinsy za 149zl wiec to naprawde przystepna cena, podobnie jest z bluzkami, nie sa wcale takie drogie a leza ladnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie 34 rozm
to w takim razie ile macie wzrostu i wagi.. i lat :) pytam z ciekawosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 160 i 18 lat ważę 45 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 160 i 18 lat ważę 45 kg
no z jeansami to istny koszmar,nic na mnie nie pasuje,wszystko odstaje w udach:( to samo z kozakami,do cholewki weszlyby mi dwie łydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tak ...
w H&M sa malutkie ciuszki sama tam sie ubieram ... ale trzeba sie naszukac aby cos znalesc zeby bylo dobre gatunkowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tak ...
jeszcze zara jest rozmiar 34 i rozne rozne ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczek.
w big starze outlecie big stara w wola parku można znależć male rozmiary dzinsów. w scenie do 150 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minka...
Wiele sklepów oferuje rozmiarówke 34: H&M, C&A, cubus (nawet32), zara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja podobnie jak Wy
tzn mam 160 i 45 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
W orsayu teraz jest też rozmiar 32... :O Taki kupuje, bo 34 faktycznie zrobił się "duży" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolaPola
a ja mam 21 lat, 165 i waze 45 kg. tez mam problem z ubieraniem..od roku nie moge sobie kupic czarnych spodni w kant. orsay jak mowiłyscie powiekszym numeracje, h&m - rozmiar 34 bluzek w wiekszosc pasuje ale spodnie 34 juz sa na mnie za duze:( tragedia!! i jak slysze ze ktos chce schudnac to mnie załamka bierez tak bardzo chciałabym przytyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bardzo bym chciala przytyc ale poporstu nie moge ;/ mam 159 cm.. waze 43 kg.. :( ale wiele osob mi zazdrosci .. nie wiem czdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×