Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

superpromocja

co Wam NAPRAWDE pomogło na wypadające włosy??

Polecane posty

Gość lecze
to cholerstwo już rok. i powiem: nic tak naprawdę mi nie pomogło. a próbowałam chyba wszystkiego ( pod okiem dermatologa, łącznie z zastrzykami ). Jedynie szampon Vichy coś pomógł - włosów wypada znacznie mniej, ale dalej lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jest tez taka kuracja dla kobiet z Vichy przeciw wypadaniu włosow.. moze jak szampon pomaga to to tym bardziej? Oczywiscie tez pewnie kazdy przypadek jest innym i to co Tobie pomaga innym nie pomoże niestety.. ehh.. chyba pojde do apteki w poniedzialek niech mi cos doradzą.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AZSO
A gdzie można kupić taki sok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endi
podobno najlepszy jest sok z kory brzozy sok ten nalezy wcierac w skóre głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki6
mnie wypadac zaczely wlosy jak tarczyca zaczela mi mszwankowzc teraz biore na nia leki oprocz tego lykam trzecie opakowanie revalid lekarka mi polecila i skonczyl sie problem z wlosami robie sama rozne maseczki z czarnej rzepy tez trzeba wycisnac sok z sokowirowke no i wetrzec go w glowe owinac folia na to recznik i tak chodzic nawet dwie godziny niestety zapach w domu jest niemily bo rzepa nie pacjhnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja robie tak
1)myje włosy szamponem z czarnej rzepy Joanny i uzywam odżywki tez z Joanny z czarnej rzepy. 2) zótko+łyżka nafty kosmetycznej+kilka kropelek olejku rycynowego+troche soku z cytryny -nakłądam to na głowe, nastepnie folia recznik i chodze z tym okolo poł godziny, nastepnie myje głowe 3)co jakis czas uzywam maseczke WAX 4) ścieram troche czarnej rzepy na tartce, wyciskam sok przez gaze i smaruje tym skóre głowy.Na to folia i recznik. Bardzo piecze,najlepiej trzymac to jak najdłuzej, nastepnie umyc głowe. 5) staram sie zdrowo odzywiać, jem duzo produktów bogatych w zelazo. Teraz włosy prawie mi nie wypadają, jedynie po myciu , gdy rozczesuje sporo jeszcze mi wychodzi, ale jest juz duzo , duzo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)) i ja mam ten problem :)) wlosy lecą mi na potęgę :(( smaruje tym i owym i niestety nic ... O rzepie wiele słyszałam :)) i chyba też sie na nią skuszę . :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam sie
a cy ktos stosowała szampon anaphase i tonikanastim Ducray,'a?? Poleciła mi go dermatolog, ale jakos nie moge znaleźć zadnych opinii. Nie moge brac doustne zadnych witamin ani tabletek. Prosze kto cos wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AZSO - tak jak napisała \"ja robie tak\' w 4 punkcie, z tym, że mnie nie piecze wcale. Nie można też z tą kurację przesadzić - raz na tydzień starczy - o dziwo po PIERWSZYM i pisze całkiem serio - razie jak nałożyłam rzepę - potrzymałam ze 3 h, bo przysnęłam - jak poszłam umyć wosy to wypadło mi ich z 5. 5 sztuk w proównaniu z 2 garściami jakie wyciągałam po myciu wprawiło mnie w niezły szok. Jedyny minus jak dla mnie - to zapach. Starta rzepa jedzie w całym domu i włosy tez później nawet po myciu trochę smierdzą, ale cóż - byłam w głębokiej desperacji;) Trzeba to stosować w miarę systematycznie żeby efekt się utrzymał. Of kors jem dodatkowo skrzyp, ale po nim efektów za specjalnie nie widziałam. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goudus
ile trwa taka kuracja rzepą i co ile powinno sie ja nakladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiki6 a jakie miałas inne objawy jak zaczęła szwankować Ci tarczyca? i jakie badania robiłas żeby ja wykryć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi NAPRAWDE pomogl wyciag ze skrzypu polngo w tabletkach, moze byc tez skrzypowita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_90
Mnie pomogły tabletki SILICA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIKI6
marissha objawy to milalm takie ze zatrzymal mi sie okres zawsze mialam co28 dni a tym razem dopiero po 35 wlosy bardzo mi wypadaly i stracily blask najpierw schudlam potem zaczelam tyc zrobilam sie nerwowa popadlam niemal w depresje czarne mysli wszystko szare no mi na szyi zauwazylam zyrubienie oposzlam do endrokrynologa i doktor zrobila mi usg tarczycy i skierowala na badanie tsh no i wszysko bylo jasne torbiel na lewym placie szyi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo ja nie wiem co robić, ostatnio wypadaja mi włosy, jestem ciągle zmęczona, przytyłam pare kilo a okres no cóz jak zwykle mi sie spóznia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RADICAL SZAMPON I AMPUŁKI!! REWELACJA. teraz juz nie stosuje ampulek, odzywke radical oczywiscie i maske dove (granatrowa)zeby wlosy były lsniace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi bardzo pomógł szampon i tonik NERIL z apteki. Na poczatku stosowania wypadaja bardziej , ale to wypadają te słabe, co i tak by wypadły , a na ich miejscu wyrastają nowe, silniejsze. Oczywiście efekty zobaczysz dopiero po jakiś 3 - 4 tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki6
MARISSHA idz moze do lekarza rodzinnego i popros aby dal Ci skierowanie di endrokrynologa bo chcesz sie upewnic czy masz zdrowa tarczyce opowiedz mu o swoich objawach idz wtedy jezeli okaze sie ze to nie tarczyca szwankuje trzeba bedzie szukac przyczyny gdzie indziej.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziia2
eej :) dziewczyny, mam pytanie. Gdzie można kupić czarną rzepę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika35
czarną rzepę w każdym warzywniaku można znależć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziia2
byłam w każdym.. i nie było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w google poszukaj... W tych lepszych warzywniakach mają...zawsze warto zapytac lub zamówić...hurtownie albo zasadzić proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz jest dostępna rzepa
??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziia2
zasadzić raczej nie, bo raczej zamarznie .. ^^ ehm.. byłam w następnym i w następnym warzywniaku i nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi poomogl
VITAPIL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×