Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klaudia h.

STARA BAŚŃ W KATOWICACH

Polecane posty

Gość Ania J.
Ja miałam wesele w tej kochanej restauracji z klimatem we wrześniu 2006. Wesele było naprawdę udane!! Wszytko było świetnie zorganizowane a sam szef jest przemiłym człowiekiem, historiami potrafi zagadać na śmierć. I wcale nie jest lachy na kasę. Napoje szły u nas jak burza a nic nie dopłacaliśmy. Planowaliśmy 60 osób ale troszkę sie wykruszyło i nie było żadnych problemów porostu dołożono nam w te osoby Lwowski stół (2razy wyjeżdżali z jedzonkiem). Polecam stół bo to świetna atrakcja jeśli chcesz zrobić super weselicho w takim właśnie lwowskim stylu. Żarcia bardzo dużo!! jeśli jest ktoś chętny chętnie wyśle zdjęcia z zewnątrz i ogrodu w którym mieliśmy sesje zdjęciową. gg 2795747 A za osobę płaciłam 120zl z tym ze mieliśmy wesele w piątek. Napoje i da torty były w cenie a ciasta kupowałam osobno i owoce, słodycze no i winko i wódeczkę. Ale piwko kupiliśmy od właściciela płaciliśmy za beczkę ponieważ miesimy ze każdy nalewa sobie sam :) Bylo to dobrym pomysłem. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiakkk
Szukam sali na 2009 r. na max. 60 osób. Proszę o kontakt osoby, które miały bądź bawiły się na weselu w Pałacyku Fitznera czyli Starej Baśni ale w Siemianowicach. Z tego co piszecie to właściciel do bani więc mam troszkę mieszane uczucia... A jak było z jedzieniem? Czy dysponujecie jakimiś zdjęciami? bo na stronie internetowej jest ich bardzo malutko :(. Będę wdzięczna za wszystkie opinie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coż
właściciel do bani, ale jedzenia dużo i naprawde dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest tak źle z tym właścicielem. Tak poza tym to sympatyczny człowiek, który zna się na rzeczy i dba o gości. Jedzenia na stołach było bardzo dużo, niczego nie brakowało. Dodatkowo wzięlismy jeszcze lwowski i wiejski stół na którym też było dużo jedzonka. I tak szczerze... gdybym mogła cofnąć czas to teź tam zrobiłabym wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wm1010
Cześć Wszystkim! mam prośbę do dziewczyn które miały już wesele w Starej Baśni w Katowicach czy mogłybyście przesłać mi fotki na których widać jak udekorowano salę. Bo po tych wszystkich opiniach w/w mam obawę. Mam rezerwację na październik 2008r w ofercie pisza że sale dekorują. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm, Będąc w restauracji poproś o ty by dokładnie wytłumaczono Ci jak wygląda strojenie sali, bo w nam powiedziano że będzie po kilka balonów na ścianach w sali gdzie się tańczy, a nad młodymi miał wisieć na materił z sercem (mi się ten materiał kojarzy z workiem na ziemniaki) ale być może od tego casu coś się zmieniło! my sami stroiliśmy sale, bo to co oni proponują jest poprostu śmieszne! pozdrawiam i powodzenia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga B.
Wtam Wszystkich. Mam zamiar zrobić przyjęcie weselne w Starej Baśni w pałacyku Fitznera i w związku z tym mam pytanie do wszystkich, którzy się orientują czy jest jakakolwiek szansa żeby weszło tam około 100 osób na te 2 sale (jedną główną i drugą małą)? Według właściciela dałoby się to zrobić ale może ktoś przeżył to na własnej skórze i ma inne zdanie.Czekam na odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katowice27
Forum nie istnieje?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katowice27
A przepraszam jakiś błąd mi sie pojawił.A więc tak .Wesele miałam całkiem niedawno w Starej Bąśni.Sala fajna,ogród piękny i tyle chyba o plusach.Szefowa lokalu kazała cały czas ściszać nam muzyke a była godz 16 (śmiech) obsługa lokalu poniżej krytyki.Nie można było się doprosić czystego talerzyka,kawy czy herbaty.Jedzenie w miare dobre ale...-ciasta ,torty kawały mięs niestety ulatniały się (goście wychodzili z pustymi rękami i to dosłownie) Sala max na 50 osób.Powyżej ściżba straszna ani do zjedzenia ani do tańczenia .Niestety taka jest prawda o tym lokalu a szkoda ,bo trochę życzliwości i moglo by być super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety o obsłudze lokalu sie nie da n ic dobrego powiedzieć, natomiast z jedzeniem i muzyką my problemu nie mieliśmy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świadek
Niestety jeden wielki negatyw.Organizacja do bani.Szefostwo żenada.Proponowany rosół z jakimiś pierożkami -do bani(3 pierożki na całą waze),sałatki porozkładane zamiast w misach to w talerzach na zupe (śmiech) Na podłodze odpadające płytki i dziury -kolejna paranoja.Pałętający się po sali ludzie z zewnątrz kolejna paranoja a prosząc o interwencję ...cóż,, klienci przyszli na obiad zaraz sobie pójdą ".Szkoda nerwów,kasy i jeszcze raz nerwów na ten lokal.Jedyny plus to ogród i Pan menager którego pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian11
Witam bylam na weselu w tym calym palacyku fitznera jako gosc mi sie bardzo podobalo sala wcale nie jest na 50 osób:) na 70 napewno ale nic, jedzenie dobre duzo, odpadajace kafelki...tam wszedzie jest drewniany parkiet oprócz takiej oranzeri ogólnie bardzo fajnie i obsluga miła aczkolwiek o wiele bardziej podobalo mi sie wesele w starej basni w katowicach przepiekne wnetrze i ten ogrod,poprostu pieknie jedzenie super obsluga mila i w miare zwawa wszystko bylo na poziomie i polecam mam nadzieje ze wam tez sie tam tak spodoba jak mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wm1010
Witam! W końcu doczekaliśmy się naszego przyjęcia weselnego w Starej Baśni w Katowicach. I muszę przyznać że było całkiem w porządku. Obsługa rewelacja,super ludzie. Jedzenie pyszne, szczególnie lwowski stół, który naprawdę polecam, zrobił pozytywne wrażenie na gosciach. Szefostwo uatrakcyjniło nam biesiadę sztucznymi ogniami to też zasługuje na pochwałę. Tort też przepyszny wszystkim smakował. Gorąc polecam również DJ współpracującego z restauracją jest super mieliśmy 60 gości i wszyscy byli nim zachwyceni. Przesympatyczny człowiek. Co do szefa to nie jest taki zły trzeba z nim tylko rzeczowo rozmawiać i trzymać się swojego. Jeżeli ktoś jest zainteresowany zdjęciami z sali to dajcie znać Wiem jak my przeżywaliśmu to jak będzie wyglądało nasze wesele Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie ja właśnie będe miał wesele w czerwcu 2009 i te opinie na temat starej basni troche mnie przeraziły wiec prosił bym o wiecej na ten temat i pare zdjęć z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati1974
Ja tez mialam wesele w starej basni tez sie balam czy zrobic tam wesele bo opinie sa różne ale bylo naprawde super co do strojenia sali to wlasciciel wyraznie podkreslil ze stroja tylko balonami, więc zakupilismy z mężem troche dekoracji przyszlismy pokazalismy co i jak i bylo wspaniale,jedzenia bardzo duzo i smaczne,obsluga przemila a ten lwowski stol to wrecz bajka troche kosztuje ale to co sie na nim znajduje to paluszki lizac, goscie byli zadowoleni my tez wiec polecam ten lokal mam nadzieje ze wasze wesele bedzie tez takie udane jak moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek1
Witam bylem na imprezie w tej starej basni bylo naprawde sympatycznie strasznie mi sie podoba ich wystrój wnetrze tak troche jak w karczmie ale nie do konca mila atmosfera taka domowa jedzonko paluszki lizac no i miła obsługa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek1
Bylem w tym lokalu w tej starej basni na weselu fajna atmosfera jak podawali ten wiejski stół na dworze to były fajerwerki naprawde swietnie jedzonko duzo i dobre a obsluga bardzo mila polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudyna 24
Bylam w starej basni na sylwku bylo naprawde fajnie muza ok jedzonko super podsumowujac polecam ten lokal na takie imprezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezafajnie
Tam niestety rzeczy giną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggol
witam.zastanawiam sie nad rezerwacja sali starej basni na wesele. czy mógłby mi ktoś przesłać fotki jak wygląda sala po przystrojeniu oraz w trakcie wesela tzn. wystój stołu itp. dziekuje i pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggol
c.d. oraz interesuje mnie jak wygląda ogród latem ponieważ teraz nie za ciekawie sie to przedstawia. z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwek11
Witam serdecznie też wiele słyszałam dobrego o ty lokalu lecz nie mogę powiedzieć żebym miała udaną imprezę , co prawda nie robiłam wesela lecz chrzciny, potraktowali nas jak zło konieczne , jedzenie było takie sobie i uważam że płacąc taką cenę będzie coś super - niestety zawiodłam sie bardzo , musiałam się prosić o wiele rzeczy, z ustalonego menu 1/3 jedzenia nie podano więc prosiłam aby podano - napewno nigdy tam już nie zajrzę bo i obsługa łaskę robiła że musiała obsługiwać moich gości - ja osobiście nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek223
Organizowalem ostatnio w starej basnie impreze urodzinowa,bylo bardzo fajnie jedzenie bardzo dobre menager bardzo mila osoba da sie z nim dogadac ,wszystko co mialo byc bylo tip top ,zorganizowali nam sprzet grajacy wszyscy sie dobrze bawili obsulga mila ogolnie jeszcze tam zawitam i polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 2267
Niedawno bylam w tym lokalu na imprezce organizowana przez mojego tate, dobre jedzenie ,duzo, menager wszystkiego dopilnowal sala bardzo ladna obsluga jakas taka sredni chetna do wspolpracy ale jak cos chcielismy to nam to dawali ,wiec obsluga tez niczego sobie ogulnie bardzo fajny lokal z ciekawym klimatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszard1
Lokal bardzo przyjemny dla oka ciekawie zrobiony ,dobre jedzenie a ceny tez w miare,jeszcze tam zawitam na jakis obiadek za pierwszym razem rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina197
Robilam tam wczoraj impreze z narzeczonym bardzo fajny lokal z niezla obsluga i dobrym jedzeniem troche dziwny wystroj ale to swoja droga,impreza byla udana bylismy zadowoleni i przypuszczalnie jeszcze tam zajrzymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość infinita
ja robie tam wesele w lipcu 2009 :) do tej pory slyszalam same bardzo dobre opinie i troche sie przerazilam po tym co tu przeczytalam:( jesli ktos cos jeszcze wie na temat wesela w starej basni to prosze pisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekZ4
Ja bylem w tej starej basni na weselu jako gosc i wiem tyle ze jedzonko super i spore ilosci obsluga niczego sobie a pan menager byl caly czas do konca, wszystkiego pilnowal wystroj sali bardzo fajny ogolnie bawilem sie superowo i moge polecic ten lokal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×