Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klaudia h.

STARA BAŚŃ W KATOWICACH

Polecane posty

Gość Tomek11
fajny lokal z klimatem dobre jedzonko nic dodac nic ujac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyla1
wlasnie wrocilem z imprezkiw w starej basnyi bylo super zarcia w brud zajebista obsluga alkohol sie lal wiech polyecema i do nastepnego razu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fridek76
mam pytanie chce zorganizowac komunie w starej basni w katowicach prosze o opinie na temat przyjecia komunijnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawełł
Witam miałem komunie w starej basni w tym roku płaciłem 150 zł od osoby w cenie było kilkudaniowy obiad 2 zupy,tort,ciasta,lody,zimna płyta na ktorej bylo naprawde duzo mies galaretek itp kolacja i jeszcze troche.Ogólnie cena jest jaka jest ale jest w niej już wszystko wraz z wystrojeniem sali jakimis detalami komunijnymi itp mi sie podobalo szczegolnie fajny jest ogrod w ktorym dzieciaki moga pobiegac pobawic sie,najlepiej samemu podjechać i obejrzeć to jest dość ważny dzień wiec nie ma co się śpieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość...
Witam. Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego Stara Baśn jest związana z Pałacem Fitznera??? Dlaczego nie ma w necie informacji na temat tego pałacu??? Tam jest na co dzień restauracja? Prosze o informacje. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość..
Byłem tam na imprezce organizowanej przez moją znajomą,było naprawde fajne jedzenia w brud i dobre, fajny klimatyczny wystrój wielki ładny ogród z kilkoma altankami ,można wyjść na papierosa albo coś przekąsić, imprezka naprawde udana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fridek76
witam mialem tam komunie dziecka i bardzo zaluje jedzenia bardzo malo a zimna plyta to juz jakas kpina na stole nic nie bylo. Menu ustalone przed impreza roznilo sie od podanego tj brak kilku pozycji.jak poprosilismy o spakowanie reszty jedzenia do domu to dostalismy jakies resztki.ODRADZAM ROBIENIA IMPREZ W STAREJ BASNI W KATOWICACH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniek46
Byłem gosciem na weselu w starej basni, lokal bardzo ładny z pewnymi niedociągnięciami miła obsługa jedzenia sporo i dobre jedna z kolacji nie przypadła mi do gustu bardzo nie lubie barszczu z krokietem,ogólnie dośc ciekawy lokal warto sie przejśc i samemu zobaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komunia
Witam jako organizatorka Komuni w restauracji stara basn moge powiedzieć tylko jedno Rewelacja:) Lokal bardzo ładny, na ogromny plus zasługuje ogród który jest naprawdę przepiękny,jeżeli chodzi o przyjęcie to jedzenia bardzo dużo smaczne deser tort ciasto tak samo kelnerzy jeszcze wszystko na wynos pakowali:) Jednak największym plusem były animacje dla dzieci, naprawde rewelacja moja Julcia była wniebowzięta bawiła się wspaniale. Polecam lokal jeszcze tam wroce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesele Paulina :)
Organizowalam w Starej basni wesele i naprawdę było wspaniale, piękny lokal z dużym ogrodem w ogrodzie namiot weselny w którym siedzielismy z gośćmi,namiot połączony jest z duza sala w ktorej tanczylismy, jedzenia duzo i smaczne, osoba z którą wszystko ustalaliśmy czyli pan menager był na całym weselu i wszystkiego pilnował więc nie musieliśmy się z mężem niczym martwić co było wielką ulgą(że się tak wyraże:)) Gości mieliśmy 106 i miejsca było wystarczająca, jeżeli ktoś miałby jakieś pytania chciał zdjęcia niech poda meila to prześlę :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatricze 12364
DO POSTU: wesele Pauliny :) Witam, planujemy wyprawić wesele w przyszłym roku, być może w Starej Baśni w Katowicach. Bardzo prosiłabym Ciebie Paulinko o przesłanie zdjęć na maila beat.rola@gmail.com jak wyglądała restauracja w lato, właśnie z tym namiotem. Ciekawa jestem też co do zarzutów przeczytanych na innych forach: - iż manager/właściciel od godziny 22.00 kazał przyciszać muzykę, - iż kelnerki za szybko zabierały talerze, goście nie zdążyli dojeść posiłków, - incydent z właścicielem, który przy gościach w trakcie wesela zażądał całości kwoty za organizację, pomimo wcześniejszych ustaleń iż, zapłata reszty pieniędzy nastąpi po weselu, - oskarżali również o kradzież. Dziękuję Ci serdecznie i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc44
Ja organizowałem niedawno imprezę urodzinową na 30 osób i wyglądało to tak: spotkałem się z menadzerem popytałem a jak miałem jakies wątpliwości to menzdzer powiedział ze moze ując to w umowie,jeżeli chodzi o rozliczenie to rozlicza się przed organizacją imprezy,kelnerzy zebrali za szybko talerze goście nie zdąrzyli zjęść??co to wogóle znaczy??U mnie jak wszyscy zjedli to powoli zaczęli zbierac talerze ,nikomu kelner talerza z przed nosa nie wział w trakcie jedzenia:) Ważne jest też sprawdzenie daty postu mysle że post z przed 3 lat jest nieaktualny:) Ja jestem zadowolony z imprezy jedzenie naprawde smaczne obsługa miła i szybka nic nikomu nie zgineło :) Po prostu pojedz i popytaj jak to wygląda..ja to widze tak ze jak ktos jest zadowolony z imprezy w lokalu to idzie z takiej imprezy i nie wchodzi na forum i nie mowi ze bylo rewelacja:)a jak cos komus sie nie spodobalo to wejdzie na forum i napisze ze wszystko jest nie tak:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z przedmówcą:) Zwykle jak impreza się uda to nikt sie o lokalu pochlebnie nie rozpisuje. Choć z drugiej strony, jeśli juz jakies pozytywy sa napisane, to wyraznie bedzie znak, że klient byl tak zadowolony, że aż chce pomóc lokalowi;) Ja znalazłam kilka dobrych opinii o starej basni tutaj: http://www.gdziewesele.pl/Restauracje/Restauracja-Stara-Basn.html Można więc chyba wnioskować, że lokal sie spisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina Rogacka
Jako pani młoda chciałabym serdecznie polecić lokal wszystkim parom młodym:) ktoś zapyta dlaczego... a ja na to że za całokształt, organizację, kuchnie smaczną i obfitą, za pogodę która nam dopisała:) za ogród w ktorym goście mogli siedzieć i się opalać, za menagera który pomagal jak czegoś nie wiedziałam za to że polecił rewelacyjnego Dja za możliwość przemeblowania połowy menu weselnego :) jest wiele za a i znalazło by się kilka przeciw ale jednak za wymazują wszystkie przeciw warto samemu się pofatygować i porozmawiać z menagerem... :) a nóż będzie to jeden z najwspanialszych dniu w waszym życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila7878
Wesele jest pięknym dnie ale jego organizacja to już inna bajka (na szczęście już po) i jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z wesela zorganizowanego w starej basni :) pierwszy plus pan manager który doradzał jak mieliśmy wątpliwości radził co bardzo nam pomogło w wielu kwestiach,jedzenie bardzo dobre i niczego nie brakowało bogata zimna płyta kwiaty na stołach i miła obsługa czego więcej chcieć:) ja osobiście polecam do tego ceny menu przystępne które dodatkowo można modyfikować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwester 2013 2014
Byłem na Sylwestrze w Starej Basni w katowicach i zabawa była przednia:) bardzo fajny Dj smaczne jedzenie zabawa do 7 rano było super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina81
Ja ide 28 01 czyli w najblizszy wtorek do starej basni na targi slubne :) akurat chcialam obejrzec lokal a tu taka miła niespodzianka:) poprubuje ich potraw porozmawiam z menadzerem dają jakies rabaty do tego beda tez dj itp ich stronka z menu weselnymi www.stara-basn.pl maja bardzo atrakcyjne ceny menu do tego mozna je zmieniac po 28 napisze jak moje wrazenia:) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy piszecie o wystroju a co z jedzeniem.pracowałam tam jedzenie owszem moze ładnie wyglądały ale artykuły co z nich spożądzono wymagają sanepidu nie wiecie co jecie czyste oszustwo stare mieso przetwarzane tanio kupione a wy to jecie i chwalicie dziw ze sie jeszcze nie pochorował dobry fachowiec umie tak obrobic by nie czuc smrodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po imprezce organizwoanej w sobote w Starej Baśńi jestesmy bardzo zadowoleni (organizowalismy kameralne przyjęcie weselne) miła obsługa smaczne jedzenie i przednia zabawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie podpisałam umowe na komunie na 2016 rok piękny lokal fajny ogród w menu wszystko czego dusza zapragnie, pan Rafał wszystko nam wyjaśnił jak to wygląda u nich w restauracji w dniu komunii ,opowiadał o Animacji organizowanych w tym dniu dla dzieci i nie tylko :) rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa, i ten paskudny namiot w ogrodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian81
Witam ja jestem po wczorajszym weselu w Starej Basni i powiem tyle "Było Rewelacyjnie" wspaniale jedzenie miła obsługa zabawa do bialego rana:) Sam będe szukał sali na wesele i ten lokal będzie na pierwszym miejscu moich poszukiwań:) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacyjny lokal i przepyszne jadło PolecaM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wu
Robiliśmy ostatnio komunię w tym lokalu. Jedzenie porażka. Stare wędliny, zupa zimna i przesolona, żurek na kolację ugotowany z tego, co zostało niezjedzone na obiedzie. Goście byli niezadowoleni. Animacja dla dzieci - krótko i nudno, parę baloników i bańki mydlane. Nie polecam, może nie jest drogo, ale lepiej dopłacić więcej gdzie indziej i mieć większą pewność, że impreza się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatiPP
Jako organizatorka komunii chciałabym bardzo polecić Stara Basn,bardzo miła obsługa smaczne jedzenie do tego animacje przez 2 godziny, dzieci były zajęte a dorośli mogli odpocząć :) każdy kto ma dzieci doceniłby ten czas tak jak my:) pogoda dopisała 20 w domciu po wszystkim:) Nie moge nie dodać czegoś do opini "wu" : jeszcze dobrze jakbyś dopisał/a że obsługa była pijana a to co jedliście to były resztki z poprzednich komunii:) Polecam i Pozdrawiam PatiPati :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wu
Obsługa była w porządku, natomiast to co wcześniej pisaliśmy pozostawiamy bez zmian, nie mamy powodu pisać nieprawdy, ale podobno na temat gustów się nie dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam tam kiedyś na weselu, ale swoje robiłam w www.fantasmagoria.katowice.pl/ uważam, ze organizacyjnie lepiej i jedzenie też smaczniejsze. No i goście byli zadowoleni. A to chyba najważniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziakZabrze
Cześć wszystkim miałam wesele 4.06.2016 i chciałam bardzo podziękować za super zabawę oprawę całego wesela i ten ogród z grillem i ogniskiem który mnie zauroczył!!!! Polecam gorąco Magda z Zabrza:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej tak czytam o komuniach a dopiero co byłam na komunii 15 maja i nie wiem o co wam chodzi?? u nas było super!! namiot wcale nie straszy - trzeba wejść do środka to zobaczycie. Animacje dla mnie nudne ale dzieci były zachwycone - bo to jest dla dzieci. W większości lokalów nie ma nic takiego. Jedzenie smaczne, domowe i wszystko nam pakowali więc nie wiem ten żur chyba musieli robić z samych ziemniaków hihihi. Powiem tak jedna z lepszych imprez i jak tak wszystko wam nie pasuje to zapraszam do organizacji tego w domu-przeżyłam to horror. Polecam gorąco i pozdrawiam całą załogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasalgul
Dusigrosz 2016 dostępny online >http://24filmyonline.pl?u=Dusigrosz_2016 François Gautier to skąpy człowiek, który nie ma przyjaciół, ani kobiety. Pewnego dnia życie mężczyzny zmienia się za sprawą dwóch dam: szesnastoletniej Laury, która twierdzi, że jest jego córką oraz pięknej wiolonczelistki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×