Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość scenarzysta

napisałem scenariusz filmowy

Polecane posty

Gość scenarzysta

witam. mam ogromna prosbe. napisalem kilka scenariuszy filmowych i wedle opinii roznych osob (nie mowie tu o babci czy dobrym kumplu) w miare udanych. sa to moje autorskie pomysly, nie na podstawie jakis ksiazek i wobec tego mam pytanie: gdzie moge zglosic sie z takim scenariuszem w celu opchniecia go?? jak myslicie, kupuja cos takiego od amatora?? ciekawe ile mozna kasy zarobic :)). cos czuje, ze to dobra idea :). ludzie!!! piszcie scenariusze! czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fantastic day
CZesc! ja robie muzyke calkiem dobra, i tez zastanawiam sie gdzie sie znia zglosic. Nagrywamy demo w studio ale jak ja skoncze to sie zglaszam wszedzie.na razie zrobbilam pare utworow nie jakis bitow tylko to sa beaty :) Ty tez tak rob. Moze zagranica. Ale ty to robisz z pasji? czy tylko dla kasy? bo to wielka roznica/ A tu na forum malo jest osob ktorzy w takich tematach siedza. jak cos sluze pomoca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fantastic day
a tu masz email do studia filmowego w Krakowie filmow krotkometrazowych.MOzesz ich spytac co i jak ppfk_tp@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scenarzysta
narazie to pasja :). pisze, a wlasciwie zebralem zapiski z lat w jedna kupe i tak cos wyszlo :)) dzieki za rade, pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej wysłac
poszukaj w necie maniary na studia filmowe i napisz do nich czy sa zainteresowani takim scenariuszem, jesli tak, niech podadza dokladny namiar do osoby, ktorej mozesz scenariusz podeslac. Pewnie beda zainteresowani, bo zwykle sa. Na odpowiedz czeka sie roznie, czasem kilka tygodni kiedy indziej kilka miesiecy. Mozesz wyslac do Akson Studio, MTL MaxFilm... Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze troche prosciej zanies do telewizji i jak stwierdza ze pomysł jest dobry to wykorzystaja ten scenariusz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×