Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anetexxxx

Kozaki na niskim obcasie

Polecane posty

Gość osobicie uwielbiam obcasy-szpi
lki, i akurat te mi sie nie podobaja. Ale jezeli lubisz takie i jestes wysoką osoba to moga byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super bomba czad
takie buty sa boskie... mozna w nich dloslwnie biegac... mam bardzo podobne tylko, ze brazowe... kupione u tego sprzedajacego wlasnie z allegro:D dodam ze mam 165cm... te buty sa super:) juz mialam takie w zeszlym roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
Nie podobają mi się, ale kwestia gustu. Sama noszę niskie obcasy, ale to zdecydowanie nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelelele
świetne, boskie, przepiękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhmm piszesz że jesteś wysoka wiec zapewne masz dużą stopę w takim wypadku odradzam buty \"do szpica\" bo noga wygląda jak kajak a połowę z tego zajmuje sam but ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez sie nie podobaja :( Tez jestem wysoka i tez na codzien chodze na niskim obcasie ale jak powiedziala dziewczyna wyzej \" to nie to\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokacola
są super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brudna szyjka
Ohydne, do tego z niemodnym szpicem z lat 80-tych, zniszczysz sobie stopy i ta ekologiczna skóra... brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaluzja
tez jestem wysoka i tez o nich myslalam..ale mam wszystkie spodnie za dlugie i nie moge miec az tak malych obcasow,bo zdzieraja mi sie spodnie z tylu i od razu przesiakaja jak wyjde na deszcz lub snieg:/ musze znalezc jakies na 5-6 cm obcasie, tylko ze takich nie ma nigdzie,wszedzie oficerki w ktorych czuje sie jak w glanach, ja lubie szpice:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki problem oddac
spodnie do skrocenia?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _eklerka_
Mierzyłam z ciekawości podobny fason butów i są tragiczne. Buty ze szpicem muszą mieć obcas, bo inaczej wyglondają na nodze, jakby miały pół metra dlugości. Odradzam Każdemu, kto ma rozmiar buta większy niż 35. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×