Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jarooo

Okazało się że moja dziewczyna ma opinie puszczalskiej wśród znajomych

Polecane posty

Gość mash8
ojej straszne dlatego teraz potraktujesz ją jak szmatę i ją rzucisz? jak nie jest bardzo luźna to powinienes sie cieszyc ze nie jest jakosmocno zuzyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgabi
Nie rozumiem facetow . A jak by nie dala to tez byla by ta gorsza . zaden by nawet z nia nie porozmawial . A po 2 moze lubi i ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powrót do przeszłości1/2
ale wy macie z głowami.czy w archeologów się bawicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiki_Taki
Heh zabawne jak latwo przychodzi oceniac innych:) ja bym powiedziala ze ona lubi seks i to jest jej sprawa a jak tobie z tym zle to zawsze mozesz byc tylko jej 11:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela 43
A jaka to różnica - bronił ci ktoś walić na prawo i lewo ?? Miałeś swój czas - trzeba było się wyżyć - ale nie miej pretensji że dziewczyna sobie poużywała. Wręcz powinieneś się cieszyć że wybrała ciebie. Ja miałam bardzo wielu partnerów przed mężem i co z tego - ważne jest to co tu i teraz a nie przed dekadą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvvb bjm jm
przyganial kociol garnkowi, widac co za elementy tu sa, byle gdzie, byle z kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefanio
Angela 43: możesz podać jakąś przybliżoną liczbę? Moją miała z grubsza 50 w ciągu 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefciu, keczupku drogi jakos nie sadze, zeby angela czekala ponad 2 lata az ktos zareaguje na jej wpis :) tam sa takie cyferki, przy postach, wiesz co oznaczaja?? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puszczalskie są najlepsze. Mają ochotę i chęci gwarantowane. Co się z nimi nar***asz to twoje. Moja żona była puszczalska, sam miodzik, nic dziwnego, że miała takie powodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-słyszałem że chodzisz z tą Mańką spod 12-stki... -nie już nie chodzę... -a to dobrze! ty wiesz jaka to puszczalska?każdemu dawała!z każdym spała!a nie wiesz co u niej? -została moją żoną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×