Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marabara

jaki najlepszy krem na zmarszczki mimiczne w wieku 22 lat?

Polecane posty

Gość marabara

doradzcie cos bo jutro zamierzam sie wybrac i zakupic jakis, bo musze zlikwdowac zmarszczki pod oczami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika23.
Zasadniczo to ja jeszcze na taki nie trafiłam. Również to mój podstawowy problem teraz. Mi powstały przed nadmierne używanie słońca. Trzeba te miejsca dobrze nawilżyc ,ale nie znalazłam jeszcze takiego kremu. na razie uzywam vichy - thermal fiz eyes do odwodnionej. jest okey ale nie za rewelacyjny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marabara
no ja wlasnie nie wiem od czego mi powstały:) nie opalam sie, nawilzam regularnie skore, wiec o co chodzi? :) chyba popadam w obsesje na punkcie moich zmarszcek:) co kogos widze to patrze czy on tez ma:) a moze jakies kremy z nivei albo slyszalam tez cos o jakims myokine, czy jakos tak, uzywał moze ktos? i jesli tak, to od jakiego wieku mozna go uzywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z.a.i.n.t.e.r.e.s.o.w.a.n.a.
ja tez mam zmarszczki miminczne, zwlaszcza wokol oczu i na czole , ale najbardziej denerwuja mnie te wokol oczu. mam 25 lat, ale te problemy dotknely mnie w wieku okolo 20 lat... z tym ze ja wiem jaka jest przyczyna mojej "dolegliwosci" - bogata mimika :) czesto sie smieje i bardzo zywo reaguje "twarza" na rozne sytuacje np dziwienie sie itp chyba zostane aktorka ;) ze zmarszczkami mimicznymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradoks
ja mam 24 lata i ten sam problem zmarszczki koło oczu tzw kurze łapki i zmarczki mimiczne na czole a porocz walcze z trądzikiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ten sam problem
i wyczytałam na wizażu, że pomocny może być trójfazowy zabieg z mikrodembrazją dr eris. Mam 24 lata i sporawe zmarszczki na czole. Przeszłam już jeden zabieg domowej mikrodembrazji, nie widzę olśniewających efektów, ale wizażanki piszą że po regularnym stosowaniu zabiegu, zmarszczki spłycają się. Mam nadzieję, że pomoże :D p.s. to nie jest reklama /nikt mi za to nie płaci ;) /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tę mikrodermabrazję
można stosować wokół oczu? bo ja akurat mam tutaj największe zmarchy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marabara
ufff, widze ze nie jestem osamotniona;) musze sie przestac usmiechac, moze to pomoze:) ja poki co stosuje krem przeciwzmarszczkowy z Ziaji, ale w sumie to nie wiem czy pomaga, chyba bardziej działa na moją psychike:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ThermaFirm
AVONu jest bardzo fajny (liftingujacy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marabara
a czy moge go uzywac w moim wieku? boje sie po prostu ze kupie sobie jakis krem dla starszych kobiet i potem bedzie jeszce gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz już zmarszczki
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremikowa
na zmarszczki mimiczne Loreala ale dopiero kupiłam więc nie wiem czy działa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremikowa
jest tez wypełniacz zmarszczek ale nie wiem od ilu lat ja mam 30 stke i wybrałam pod oczy i na noc Loreala może choć troszke podziała zaczynają sie mi robic fee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie używałam ale
słyszałam, ze dobra jest maska liftingująca Ziaji, z serii "100% pielęgnacji", czy coś w tym stylu, do każdego rodzaju cery po 20 roku zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regina1986
Profilaktyka jest ważna, ja stosuję krem na pierwsze zmarszczki głęboko nawilżający Hyaluron Clinic od eveline, on jest niby 30+, ale ja go używam mimo tego, ze jestem młodsza, nie widzę w tym nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
regina1986 wczoraj co za żałosny spam!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×